اشتباهاتی که هنگام اسباب کشی نباید انجام دهیم

اشتباهاتی که هنگام اسباب کشی نباید انجام دهیم

انتقال به یک خانه جدید چیزهای زیادی دخیل است. بین بستن چمدان، تغییر آدرس، آماده کردن مکان قدیمی خود برای مستاجران جدید، و مدیریت جدول زمانی و فهرست کارها، موارد زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. و این حتی شامل کارهایی که باید پس از ورود انجام دهید نیز نمی شود.

اشتباهات بخشی طبیعی از زندگی هستند و هنگام حرکت به راحتی می توان آنها را مرتکب شد. چیزهای زیادی برای پیگیری وجود دارد و برای بسیاری از ما، نقل مکان به خانه جدید کاری نیست که اغلب آنقدر انجام می دهیم تا متخصص شویم. اگر اینجا و آنجا اشتباه کردید خودتان را کتک نزنید. البته، اگر بتوانید از برخی از آنها اجتناب کنید، حتی بهتر است.

در ادامه وانت بار ظریف فهرستی از پنج اشتباه متداول حرکتی و چند نکته برای جلوگیری از آنها گردآوری کرده‌ایم. بررسی این لیست قبل از انتقال به شما کمک می کند تا کل فرآیند کمی آسان تر شود.


تماس با وانت بار ظریف تهران

باربری تهران به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی وانت تلفنی را به شما ارائه داده و بارهای شما را با نیسان و وانت بار به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم تا سرویس دهی خودمان را به شما ارائه دهیم.

تماس با شعبه مرکز تهران

تماس با شعبه غرب تهران

تماس با شعبه شمال تهران


انتظار برای رزرو طولانی

یکی از اشتباهات قابل اجتناب در جابجایی، انتظار طولانی مدت برای رزرو است. درگیر تهیه لیست کارها و برنامه ریزی برنامه خود نشوید. این را مسلم فرض نکنید که آنچه نیاز دارید در صورت تقاضا در دسترس خواهد بود. بهترین راه برای اطمینان از اینکه با یک پای خوب شروع می کنید این است که هر آنچه را که نیاز دارید را زودتر رزرو کنید.

جابجایی ها در زمان اوج مصرف کمیاب هستند. این شامل تعطیلات آخر هفته، و فصول “آب و هوای خوب” مانند اواخر بهار و در طول تابستان است. اگر از قبل برنامه ریزی نکنید، ممکن است متوجه شوید که در حال تلاش برای یافتن شرکت های باربری مانند وانت بار شهرک باقری موجود هستید. زمانی که تقاضا زیاد است، قیمت‌ها نیز افزایش می‌یابد، بنابراین اگر انتخابی دارید، سعی کنید حرکت خود را خارج از این زمان‌ها برنامه‌ریزی کنید.

پیشنهادی:

وسایلی که شرکت های باربری حمل می کند

با برنامه‌ریزی از قبل، می‌توانید یک چیز بزرگ را از لیست خود حذف کنید، و یک تاریخی برای سازماندهی بقیه تلاش‌های خود خواهید داشت. رزرو زودهنگام همچنین به این معنی است که می‌توانید جابجایی را که می‌خواهید و تجهیزات مورد نیاز برای انجام کار را برنامه‌ریزی کنید.

محاسبه نادرست بودجه

محاسبه نادرست بودجه

اشتباهات بودجه رایج ترین هستند. دست کم گرفتن هزینه حرکت شما آسان است. این مورد اولین نکته را تقویت می کند – اگر باربری خود را زودتر رزرو کنید، با دانستن اینکه انتظار دارید برای بخش بزرگی از رساندن خود به خانه جدید چه هزینه ای بپردازید، شروع می کنید.

بدانید که جابجایی اقلام بزرگ هزینه اضافی دارد. اگر یک پیانو، یک میز بیلیارد، یا یک اثر هنری بزرگ دارید، وانت بار کوهک شما هزینه ای برای آنها اضافه می کند، زیرا به دانش و تجهیزات خاصی نیاز دارند.

همین امر در مورد یک ورودی پیچیده یا دسترسی دشوار یا تعداد زیادی از پله ها صدق می کند. وقتی به محدوده کلی نگاه می کنید، برای این چیزها بودجه بپردازید. البته، حرکت دهنده شما هنگام رزرو، این موارد را در قیمت خود لحاظ می کند، بنابراین مطمئن شوید که آنها را ذکر کنید.


سایر ملاحظات بودجه مواردی مانند تمیز کردن مکان قدیمی خود و هرگونه تعمیراتی است که ممکن است لازم باشد در نظر بگیرید. همین امر در مورد مکان جدید شما نیز صدق می کند – برای مثال، اگر در حال خرید خانه هستید، تعمیرات یا ارتقاهایی را که می خواهید قبل یا بلافاصله پس از نقل مکان انجام دهید، در نظر بگیرید.

اگر قصد دارید وسایل خود را کوتاه مدت یا بلند مدت نگهداری کنید، هزینه بسته بندی مواد و لوازم، اجاره یک واحد را در نظر بگیرید، و اگر در مسافت های طولانی حرکت می کنید، هزینه حمل و نقل یا رانندگی ماشین خود را خواهید داشت. اگر بچه‌ها یا حیوانات خانگی دارید، ممکن است بخواهید آنها را در یک مهد کودک یا حیوانات دوستدار آن روز قرار دهید.

احتمالاً ناگفته نماند که بهتر است بودجه خود را بیش از حد برآورد کنید. کمی بالا را هدف بگیرید و با تمام چیزهایی که برایتان باقی مانده است، خود را با یک شام جشن در محله جدیدتان پذیرایی کنید.

کمک نگرفتن

آیا متقاعد شده اید که خودتان از این اسباب کشی مراقبت می کنید؟ وانت بار سیمون بلیوار شکی نداریم که اگر مجبور بودی می توانستی. اما آیا شما می خواهید؟ ما فکر می کنیم شما باید تجدید نظر کنید.

چند مرحله در فرآیند حرکت وجود دارد که کمک می تواند مفید باشد. از پرسیدن خیلی خجالتی نباشید! چرا یک مهمانی بسته بندی با تعدادی از دوستان برگزار نمی کنید؟ مقداری پیتزا سفارش دهید، مقداری شراب ارائه دهید، و در حین قرار دادن وسایل در جعبه، درباره خاطرات خوش صحبت کنید. نه تنها برخی چیزها را از لیست خود حذف خواهید کرد، بلکه لحظات خوبی را برای تأمل در تمام لحظات عالی که در خانه و محله فعلی خود داشته اید خواهید داشت.

اگر واقعاً می خواهید در زمان و تلاش خود صرفه جویی کنید، می توانید یک شرکت حمل و نقل با خدمات کامل استخدام کنید. یک جابجایی با خدمات کامل تمام لوازم بسته بندی مورد نیاز شما را به همراه خواهد داشت و وسایل شما را برای شما بسته بندی می کند. نه تنها این، آنها مبلمان بزرگ را نیز از هم جدا می کنند. در خانه جدید شما، جعبه‌های شما را دوباره جمع و باز می‌کنند. آنها حتی مواد را با خود می برند و از دردسرهای زیادی برای شما صرفه جویی می کنند – و زمان صرف خیره شدن به جعبه ها.

آماده سازی نامناسب وسایل

آماده سازی نامناسب وسایل

برخی چیزها هستند که ارزش جعبه را ندارند. این شامل مواردی مانند ابزار چمن و باغبانی، رنگ و هر چیزی که بنزین مصرف می کند می شود. منتظر نباشید تا جابجایی‌هایتان برای آماده کردن این چیزها ظاهر شوند، قبل از روز اسباب کشی از آنها مراقبت کنید.

اگر به آب و هوای متفاوتی می روید، این احتمال وجود دارد که حتی به برخی از این چیزها نیاز نداشته باشید. پشت سر گذاشتن برف؟ آن برف‌کش و بیل می‌تواند خانه جدیدی پیدا کند. اگر به یک آپارتمان یا کاندو نقل مکان می کنید، نیازی نیست وسایل باغ و چمن شما همراه شما باشد.

سوخت را از هر یک از تجهیزات موتوری خود تخلیه کنید. از شر قوطی های رنگی که نیاز ندارید خلاص شوید. هر چیزی که ممکن است خطرناک در نظر گرفته شود، نباید در انبوه «گرفتن» شما باشد، بنابراین قبل از رسیدن جابجایی‌ها جایی برای قرار دادن این وسایل پیدا کنید.

بیشتر بدانید:

چک لیست اسباب کشی چیست

فراموش کردن بسته بندی جعبه لوازم ضروری

در پایان یک روز طولانی، فکر می کنید چه چیزی می خواهید؟ یک دوش آب گرم، یک تعویض لباس، و یک تخت تازه آماده شده برای سر خوردن. اما اگر همه این چیزها در جعبه دفن شوند چه اتفاقی می افتد؟

کمی از حفاری در اطراف خود صرفه جویی کنید و یک جعبه لوازم ضروری را بسته بندی کنید. کتانی، حوله، تعویض لباس و چند ست ظرف و فنجان کمک زیادی به شما می کند که بدون شکار احساس کنید که در خانه خود هستید. هر گونه دارو، خمیر دندان، و لوازم بهداشتی مورد نیاز خود و خانواده تان را در این جعبه قرار دهید. برای دسترسی آسان، جعبه (یا جعبه‌های) ضروری خود را به وضوح برچسب بزنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button