باربری افریقا تهران

باربری آفریقا یا جردن تهران

وانت بار آفریقا تهران ، اگر در محله آفریقا تهران یا جردن قدیم زندگی می کنید و برای اسباب کشی وسایل منزل یا محل کار به محله دیگر تهران یا شهر دیگری نیاز به اتوبار دارید، نگران نباشید باربری افریقا تهران در سریع ترین زمان ممکن آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز خواهد بود، فقط کافیست با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف وانت بار تهران شما را راهنمایی کنند.

وانت بار آفریقا تهران

باربری جردن تهران با سابقه درخشان چندین ده با هدف ارائه خدماتی ارزنده و جلب رضایت مشتریان به صورت 24 ساعته هر روز هفته آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد. آدرس وانت بار جردن تهران واقع در تهران – بلوار ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135می باشد. که مشتریان عزیز می توانند هم به صورت حضوری و تلفنی در خواست خدمات رسانی کنند.

همچنین اتوبار افریقا تهران در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار تهران ، نیسان بار تهران ، خاور و کامیون) یا کارگر تنها، در اختیار مشتریان قرار می دهند .

خدمات باربری آفریقا تهران

خدمات باربری آفریقا تهران

وانت بار آفریقا تهران خدمات ویژه ای برای مشتریان خود اعم از خدمات بسته بندی ، حمل و نقل بین شهری ، رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین نکات ایمنی هنگام جا به جایی وسایل منزل یا محل کار مشتریان را رعایت می کند، تا در هنگام اسباب کشی به وسایل مشتریان آسیب وارد نشود. در ادامه با خدمات باربری آفریقا تهران بیشتر آشنا خواهید شد.

باربری آفریقا تهران: بسته بندی وسایل

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی است، اگر بسته بندی به صورت صحیح صورت بسته نشود، امکان پاره شدن کارتن ها و آسیب دیدن وسایل رخ خواهد داد. بنابراین وانت بار آفریقا تهران به مشتریان خود خدمات بسته بندی وسایل منزل یا محل کار را ارائه می دهند.

باربری آفریقا تهران از کارتن های ضخیم 5 لایه برای خورده وسایل و پلاستیک های ضربه گیر برای وسایل بزرگ مانند تلویزیون ، یخچال و … استفاده می کنند، تا از آسیب رسیدن به وسایل مشتریان جلوگیری شود.

وانت بار جردن تهران: رعایت پروتکل های بهداشتی

باربری افریقا تهران برای رفاه حال مشتریان و طبق پروتکل های بهداشتی باربری بعد از هر بار خدمات رسانی به مشتریان عزیز ، تمامی وسایل نقلیه اعم از وانت ، نیسان ، خاور و ماشین های سنگین به صورت کامل و دقیق ضد عفونی خواهند شد. و از نگرانی های مشتریان در رابطه با ویروس کرونا کاسته شود. همچنین تمامی کارکنان از ماسک و دستکش هنگام اسباب کشی استفاده خواهند کرد.

تمامی کارکنان وانت بار جردن تهران به صورت ماهانه بررسی خواهند شد تا اگر به ویروس کرونا مبتلا شدند ، سریعا به پزشک مراجعه خواهند و به مدت 2 هفته الی 1 ماه به کارکنان مرخصی داده می شد تا به بهبودی کامل دست یابند، و سپس بعد از بهبودی کامل به فعالیت خود باز خواهند گشت.

اتوبار آفریقا تهران: رعایت نکات ایمنی

رعایت نکات ایمنی در حوضه فعالیت باربری امری حیاتی است که باربری افریقا تهران تمام نکات ایمنی که در ادامه ذکر کرده ایم را برای رفاه حال مشتریان و کارکنان رعایت خواهد کرد.

  • استفاده از دستکش مخصوص
  • استفاده از کفش مخصوص
  • استفاده از طناب های مستحکم
  • استفاده از نیروهای خبره و با تجربه

در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی هنگام جا به جایی وسایل امکان آسیب رسیدن به کارکنان وجود دارد ، و با آسیب رسیدن به کارکنان امکان آسیب رسیدن به وسایل مشتریان هم زیاد می شود.

هزینه باربری جردن تهران

وانت بار افریقا تهران برای رفاه حال و جلب رضایت مشتریان ، حداقل هزینه باربری آفریقا تهران که اتحادیه باربری تهران تعیین کننده است، از مشتریان دریافت خواهد کرد. همچنین تمامی خدمات ظریف وانت بار تهران با 20 درصد تخفیف به مشتریان ارائه می شود.

کرایه وانت بار جردن تهران به عوامل مختلفی بستگی داره، مانند فاصله بین مبدا و مقصد، باربری شهری، تعداد کارگر ، خدمات بسته و نوع وسیله نقلیه دارد. که مشتریان می توانند در صورت نیاز هر کدام که از خدمات مانند بسته بندی ، کارگر یا وسیله نقلیه نیاز داشتند درخواست کنند.

باربری آفریقا تهران 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button