باربری الهیه تهران (فرشته)

باربری الهیه تهران (فرشته)

باربری الهیه تهران، منطفه الهیه در گذشته خورآذین نام داشت. که به یکی از بانوان نامی ، نام گذاری این محله صورت گرفت. «خیابان فرشته»، مهم‌ترین خیابان منطقه الهیه ست. خیابانی پر خانه های شیک و لوکس. جردن یا نلسون ماندلا قدیم (باربری جردن تهران) یکی دیگه از خیابان‌های مهم الهیه است که به افتخار ساموئل مارتین جردن، بانی دبیرستان البرز و آموزشکده‌ی دخترانه‌ی آمریکایی تهران نام‌گذاری شده و بعدها به آفریقا تغییر نام داده!

وانت بار الهیه تهران

وانت بار الهیه تهران با سابقه درخشان که چند سال در حوضه باربری فرشته تهران فعالیت می کند، همواره سعی در جلب رضایت مشتریان می باشد. آدرس وانت بار جردن تهران واقع در تهران – بلوار ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135می باشد. که مشتریان عزیز می توانند هم به صورت حضوری و تلفنی در خواست خدمات رسانی کنند.

فقط کافیست با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف وانت بار تهران شما را راهنمایی کنند. همچنین در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار تهران ، نیسان بار تهران ، خاور و کامیون) یا کارگر تنها، در اختیار مشتریان قرار می دهند.

امکانات باربری فرشته تهران

امکانات باربری فرشته تهران

وانت بار الهیه تهران برای جلب رضایت مشتریان خدمات ویژه ای به مشتریان ارائه می کند، مانند حمل و نقل بین شهری، خدمات بسته بندی اثاثیه، رعایت پروتکل های بهداشتی و نکات ایمنی را هنگام اسباب کشی رعایت خواهد کرد، تا اثاثیه به سلامت و به بهترین نحوه ممکن اسباب کشی صورت خواهد گرفت.

باربری فرشته تهران برای راحتی خیال مشتریان وسایل منزل یا محل کار مشتریان را بیمه خواهد کرد، تا از نگرانی مشتریان در رابطه با آسیب دیدن وسایل منزل یا محل کار کاسته شود. اما وانت بار فرشته تهران پیشنهاد می کند، که مشتریان برای سلامت کامل وسایل و سریع تر شدن کار از خدمات بسته بندی استفاده کنند.

وانت بار الهیه تهران: خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی می باشد که باربری الهیه تهران برای مشتریان این خدمات را ارائه می کند، تا هنگام اسباب کشی مشکلی پیش نیاد. در صورتی که بسته بندی به صورت صحیح توسط مشتریان یا نیروهای باربری انجام نشود، امکان پاره شدن کارتن ها وجود دارد و سپس به وسایل آسیب وارد می شود. وانت بار فرشته تهران به شما تضمین اسباب کشی بدون مشکل را می دهد.

همچنین اتوبار الهیه تهران از کارتن های 5 لایه ضخیم برای بسته بندی وسایل کوچک مانند کتاب، ظروف آشپزخانه و … و از پلاستیک های ضربه گیر برای وسایل بزرگ مانند تلویزیون، مبل، یخچال و.. استفاده خواهد کرد، تا کوچیک ترین ضربه به وسایل مشتریان وارد نشود.

اتوبار الهیه تهران: رعایت پروتکل های بهداشتی

وانت بار الهیه تهران بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان عزیز خود، تمامی وسایل نقلیه (وانت بار تهران، نیسان بار تهران، خاور ، کامیون) به صورت کامل و دقیق ضد عفونی خواهند شد، تا از نگرانی های مشتریان کاسته شود.

همچنین تمامی کارکنان طبق پروتکل های بهداشتی باربری تهران از دستکش و ماسک هنگام اسباب کشی استفاده خواهند کرد، و ماهانه تمامی کارکنان چکاب خواهند شد، تا از مبتلا نبودن به ویروس کرونا مطمئن باشیم.

در صورتی که کارکنان به ویروس کرونا مبتلا شوند، به مدت 2 هفته الی 2 ماه به کارکنان مرخصی داده می شود تا به سلامت کامل دست یابند و مجدد مشغول فعالیت خود در باربری فرشته تهران شوند.

وانت بار فرشته تهران: رعایت نکات ایمنی

رعایت نکات ایمنی یکی دیگر از مهم ترین قسمت های اسباب کشی محسوب می شود، که باربری الهیه تهران تمامی نکات ایمنی که در ادامه شرح داده ایم را رعایت می کند، نکاتی مانند:

  • استفاده از دستکش مخصوص
  • استفاده از کفش مخصوص
  • استفاده از طناب های مستحکم

در صورت جا به جایی یخچال های دو در نیاز به حداقل 2 نیروی ماهر و حرفه ای می باشد که با سلامت کامل جا به جایی انجام شود، همچنین با داشتن دستکش و کفش مخصوص این جا به جایی با اطمینان کامل صورت خواهد گرفت و دیگر مشتریان عزیز نیاز به نگرانی در رابطه با سلامت وسایل منزل یا محل کار نخواهند داشت.

ساعات کاری وانت بار الهیه تهران

وانت بار الهیه تهران برای جلب رضایت مشتریان خود با همراه داشتن نیرو های خبره و حرفه که چندین سال در حضوه باربری الهیه تهران فعالیت می کنند، به صورت 24 ساعته هر روز هفته حتی روزی های تعطیل آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشند.

طبق بررسی درخواست های مشتریان از وانت بار فرشته تهران، بیشتر سفارشات در دو نوبت صبح و عصر صورت گرفته است.

کرایه باربری فرشته تهران

وانت بار فرشته تهران برای رفاه حال مشتریان خود حداقل هزینه باربری الهیه تهران که اتحادیه تهران تعیین کنند نرخ باربری فرشته می باشد، از مشتریان عزیز خود دریافت خواهد کرد.

هزینه وانت بار الهیه تهران به عوامل مختلفی مانند تعداد کارگران، فاصله بین مقصد و مبدا، خدمات بسته بندی و حمل و نقل بین شهری بستگی دارد. همچنین ظریف بار وانت تهران برای جلب بیشتر رضایت مشتریان نسبت به خود، برای تمامی خدمات 20 درصد تخفیف اعمال خواهد کرد.

باربری الهیه تهران 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 18 میانگین: 2.5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button