باربری اندرزگو تهران

باربری اندرزگو تهران

وانت بار اندرزگو تهران، بلوار اندرزگو از اون محله‌هاییه که بیشتر جوون‌ها ازش خاطره دارن. گشت‌و‌گذارای دوستانه، قهوه نوشیدن کنار کافه ون‌های معروفش، کافی شاپ‌ها و رستوران‌های بی‌نظیرش و شلوغی همیشگیش، اندرزگو رو به محلۀ خوش‌گذرونی و تفریح تبدیل کرده. به دلیل قرارگیری مکان‌های مختلف و متنوع در این محله، اندرزگو به یکی از بهترین محله‌های تفریحی قشر جوان تبدیل شده است. به دلیل رفت و آمدهای زیاد، بسیاری از رستوران‌ها و مغازه‌های بزرگ در این محله شعبه دارند.

امروزه اندرزگو را با عنوان قطب خوراکی تهران می‌شناسند، با ظریف بار وانت تهران همراه باشید.

وانت بار اندرزگو تهران

وانت بار اندرزگو تهران با سابقه درخشان حدود نیم قرن در حوضه باربری اندرزگو تهران فعالیت می کند، و همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته و دارد. به همین خاطر خدمات ویژه ای نظیر باربری بین شهری، خدمات بسته بندی، رعایت نکات بهداشتی برای در نظر دارد.

باربری اندرزگو تهران ، واقع در خیابان ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135می باشد. که مشتریان عزیز می توانند برای سفارش سرویس ها و خدمات هم به صورت حضوری و تلفنی در خواست خدمات رسانی کنند. برای تماس با ظریف بار با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار در تهران ، نیسان بار در تهران ، خاور یا کامیون) ، خدمات بسته بندی تنها و یا کارگر تنها ، وانت بار اندرزگو تهران در اخیتار مشتریان قرار خواهند داد.

خدمات باربری اندرزگو تهران

وانت بار اندرزگو تهران برای رفاه حال مشتریان خود خدمات ویژه ای مانند خدمات بسته بندی، رعایت نکات بهداشتی، حمل و نقل بین شهری و رعایت نکات ایمنی، را به مشتریان ارائه می دهد که در ادامه به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت. رعایت نکات ایمنی یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی می باشد که ظریف وانت بار تهران رعایت می کند.

همچنین باربری اندرزگو تهران برای تضمین کیفیت کاری خود، وسایل مشتریان را بیمه می کند. اما شرایط بهرمندی از خدمات بیمه این است که مشتریان باید از خدمات بسته بندی ظریف وانت بار تهران استفاده کنند.

حمل و نقل شهری باربری اندرزگو

حمل و نقل شهری باربری اندرزگو

اتوبار اندرزگو تهران خدمات حمل و نقل بین شهری را برای مشتریان که قصد نقل مکان به شهر های اطراف تهران دارند را ارائه می دهند. اگر نیازمند وانت ، نیسان، خاور یا کامیون برای حمل و نقل وسایل منزل یا محل کار از تهران به شهرهای اطراف تهران هستند، با ظریف وانت بار تهران با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید.

خدمات بسته بندی وانت بار اندرزگو

وانت بار اندرزگو تهران برای کمک حال مشتریان و سریع تر شدن فرآیند اسباب کشی، خدمات بسته بندی را به مشتریان ارائه می کند. ما پیشنهاد می کنیم که از خدمات بسته بندی استفاده کنید تا وسایل منزل یا محل کار شما با سلامت کامل جا به جا شوند. اگر بسته بندی وسایل به صورت صحیح صورت نگیرد، امکان پاره شده کارتن ها و یا ضربه خوردن وسایل بزرگی که بدون محافظ هستند زیاد می شود.

باربری اندرزگو تهران برای خدمات بسته بندی وسایل محل کار یا منزل، از کارتن های 5 لایه ضخیم برای بسته بندی وسایل کوچک مانند لباس ها، کتاب، ظروف شکستنی و برای وسایل بزرگ مانند تلویزیون ، یخچال و مبل از پلاستیک های ضربه گیر استفاده خواهند کرد تا کوچک ترین آسیبی به وسایل منزل یا محل کار مشتریان وارد نشود.

رعایت نکات بهداشتی و ایمنی اتوبار اندرزگو

امروز ویروس کرونا تبدیل به یکی از عضوهای جدایی ناپذیر انسان ها شده است و مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند. وانت بار اندرزگو تهران تمامی پروتکل های بهداشتی باربری اعم از استفاده از ماسک و دستکش هنگام اسباب کشی را رعایت کرده و همچنین بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان عزیز، تمامی وسایل نقلیه به طور کامل و دقیق ضد عفونی خواهند شد.

باربری اندرزگو تهران برای اینکه اسباب کشی تضمین شده ای را به مشتریان ارائه دهد، نکات ایمنی مانند استفاده از دستکش مخصوص و استفاده از کفش مخصوص به همراه طناب های مستحکم را رعایت خواهد کرد، تا وسایل منزل یا محل کار به سلامت کامل جا به جا شوند.

هزینه باربری اندرزگو تهران

وانت بار اندرزگو تهران برای کمک به حال مشتریان عزیز، همان طور که هزینه باربری اندرزگو تهران توسط اتحادیه باربری تهران تعیین می شود، همواره سعی دارد که کم ترین قیمت ممکن را از مشتریان دریافت کند. همچنین 20 درصد تخفیف بر روی تمام خدمات ظریف بار وانت تهران اعمال می شود.

کرایه باربری اندرزگو تهران به عوامل مختلفی مانند تعداد کارگر، فاصله بین مبدا و مقصد ، خدمات بسته بندی، حمل و نقل بین شهری بستگی دارد. که می توانید برای در خواست خدمات با شماره ای که در ادامه برای شما قرار داده ایم تماس حاصل فرمایید.

باربری اندرزگو تهران 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 15 میانگین: 2.1]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button