باربری اکباتان تهران

باربری اکباتان تهران

وانت بار اکباتان تهران، شهرک اکباتان در منطقه 5 تهران قرار دارد که در زمان پهلوی ساخته شده . این محله از شمال تهران به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، از جنوب تهران به جاده مخصوص کرج، از غرب تهران به نمایشگاه صنایع هوایی و از شرق تهران به شهرک آپادانا متصل می‌شود.

وانت بار اکباتان تهران

وانت بار اکباتان تهران با 50 سال سابقه درخشان که در زمینه باربری تهران فعالیت می کند همواره سعی در جلب رضایت مشتریان دارد و خدمات ویژه ای که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم ارائه می کند. اتوبار اکباتان تهران به صورت 24 ساعته هر روز هفته آماده خدمات رسانی می باشند.

دفتر باربری اکباتان تهران واقع در بلوار ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135 می باشد، که می مشتریان می توانند به صورت حضوری یا تلفن با ظریف بار وانت تهران در تماس باشند. برای تماس با وانت بار اکباتان تهران با شماره 02144272633 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان وانت بار ظریف تهران شما را راهنمایی کنند.

بیشنهادی:

باربری گاندی تهران

خدمات باربری اکباتان تهران

باربری محدوده اکباتان تهران برای رفاه حال مشتریان خدمات ویژه ای اعم از بسته بندی وسایل منزل یا محل کار ، حمل و نقل بین شهری، رعایت نکات بهداشتی و نکاتی ایمنی را ارائه می کند. رعایت نکات ایمنی یکی از مهم ترین قسمت هایی که هر باربری می بایست رعایت کند ، تا تمام وسایل منزل یا محل کار مشتریان به سلامت جا به جا شوند. در ادامه با بررسی هر کدام از این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

وانت بار اکباتان تهران هم چنین برای تضمین کیفیت کاری خود ، وسایل مشتریان را بیمه خواهد کرد. تا زمانی که کوچک ترین مشکلی برای وسایل مشتریان پیش آید، به راحتی جبران خسارت شود. شایان ذکر است برای اینکه خدمات بیمه شامل حال مشتریان شود، باید از خدمات بسته بندی وسایل ظریف بار وانت تهران استفاده کنند.

بسته بندی وسایل

بسته بندی وسایل باربری اکباتان تهران

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار یکی دیگر از مهم ترین قسمت های اسباب کشی می باشد، که باید به درستی وسایل بسته بندی شوند. اگر وسایل منزل یا محل کار مشتریان به صورت صحیح بسته بندی نشود، امکان پاره شدن کارتن ها و آسیب دیدن وسایل زیاد می شود. بنابراین باربری در چیذر تهران خدمات بسته بندی وسایل را برای سلامت وسایل منزل مشتریان ارائه می کند.

همچنین اتوبار اکباتان تهران، برای بسته بندی وسایل کوچک مانند ظروف آشپزخانه، کتاب و… از کارتن های 5 لایه ضخیم و برای وسایل بزرگ تر مانند یخچال ، تلویزیون و… از پلاستیک های ضربه گیر استفاده خواهد کرد. تا اسباب کشی به سلامت کامل انجام شود.

رعایت نکات بهداشتی

امروزه ویروس کرونا عضو جدایی ناپذیر در زندگی مردم شده و باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. همانطور که در همه مشاغل پروتکل های بهداشتی رعایت می شود، در باربری هم باید پروتکل های بهداشتی باربری رعایت شود. وانت بار اکباتان تهران تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده، من جمله استفاده کارکنان از دستکش و ماسک، ضدعفونی دقیق و کامل تمامی وسایل نقلیه بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان انجام خواهد شد.

تمامی کارکنان باربری اکباتان تهران، به صورت ماهانه چاکاب خواهند شد، تا از ناقل نبودن به ویروس کرونا مطمئن باشیم و با اطمینان کامل به مشتریان عزیز خدمت رسانی کنیم. در صورتی که کارکنان به ویرویس کرونا مبتلا شود به مدت 2 هفته الی 2 ماه مرخصی داده می شود، تا به سلامت کامل دست یابند و مجدد به فعالیت خود در ظریف بار وانت تهران باز گردند.

رعایت نکات ایمنی

نکات ایمنی یکی دیگر از نکاتی است که هر شرکت باربری باید هنگام اسباب کشی رعایت کند، وانت بار در اکباتان تهران تمام نکات ایمنی را هنگام جا به جایی وسایل منزل یا محل کار مشتریان را رعایت کرده تا به سلامت کامل اثاثیه جا به جا شوند.

نکات ایمنی شامل استفاده از دستکش های مخصوص، کفش های مخصوص و طناب های مستحکم می باشد، که در صورت استفاده نکردن از این وسایل امکان آسیب دیدن کارکنان وجود دارد، در نتیجه به وسایل مشتریان آسیب خواهد رسید.

کرایه باربری محدوده اکباتان تهران

اتوبار محدوده اکباتان تهران برای رفاه حال مشتریان کم ترین هزینه باربری اکباتان تهران را که طبق اتحادیه باربری تهران تعیین می شود از مشتریان خود دریافت خواهد کرد. همچنین ظریف بار وانت تهران تخفیف 20 درصدی برای تمام خدماتی که به مشتریان ارائه می دهد در نظر می گیرد.

کرایه وانت بار محدوده اکباتان تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه قرار داده ایم:

  • نوع وسلیه نقلیه
  • فاصله مبدا و مقصد
  • خدمات بسته بندی
  • تعداد کارگر
  • باربری بین شهری

باربری اکباتان تهران 02144272633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 2.1]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button