باربری شهرک باقری 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

باربری شهرک باقری تهران

وانت بار باقری دارای خدمات با کیفیت و حمل بار مطئمن، از جمله ویژگی هایی که تمامی باربری های معتبر و مطمئن باید داشته باشند. در اتوبار بار باقری تمامی وسایل بدون آسیب دیدگی منتقل می شوند به این خاطر که از امکانات موجود مانند پتو ، سلفن ، کارتن و… برای سالم نگه داشتن وسایل مشتریان استفاده می کنند. با وانت بار باقری تهران همراه باشید.

باربری باقری

اگر در محله باقری تهران زندگی می کنید و برای حمل نقل وسایله خانه خود به محل دیگر نیاز به باربری دارید، نگران نباشید وانت بار باقری جهت حمل و نقل اثاثیه به همراه رعایت پروتکل های بهداشتی باربری در خدمت شما هستیم. برای حمل لوازم منزل خود از خیابان باقری به محله دیگر نیاز به مجموعه با سابقه باربری هستید که بار وانت تهران مجموعه ای با سابقه درخشان و دارای نیروهای حرفه ای سال ها در زمینه باربری باقری فعالیت داریم.

باربری باقری در هر زمان هر روز هفته به صورت 24 ساعته با وسایل نقلیه اعم از وانت بار ، نیسان بار ، خاور ، با کارگر یا بدون کارگر در خدمت مشتریان است. در صورت حمل نقل هر وسلیه اعم از وسایل بزرگ ، خورده ریزه ، یخچال های دو در، گاز و … با باربری بار تماس حاصل کنید.


تماس با وانت بار ظریف تهران

وانت بار ظریف به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی وانت تلفنی را به شما ارائه داده و بارهای شما را با نیسان و وانت بار به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم تا سرویس دهی خودمان را به شما ارائه دهیم.

تماس با شعبه مرکز تهران

تماس با شعبه غرب تهران

تماس با شعبه شمال تهران


خدمات حمل و نقل بسته بندی شهرک باقری

باربری شهرک باقری تهران خدمات ویژه ای برای مشتریان خود در نظر خواهد گرفت، در صورت نیاز می توانید وظیفه بسته بندی اثاثیه منزل خود را در اختیار باربری باقری تهران بگذارید تا به کمک تجربه بالا ، اثاثیه منزل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنند تا هنگام حمل و نقل اثاثیه از ضربه خوردن جلوگیری شود. همچنین نگران وسایل منزل خود نباشید ، در ابتدا تمامی وسایلی که بیمه می شوند را خدمت مشتریان توضیح خواهیم داد.

باربری باقری برای رفاه حال مشتریان خود امکان حمل و نقل بار بین شهری را فراهم خواهد کرد و تمام خدمات مربوط به بسته بندی اثاثیه اداری و خانگی که نیاز به تخصص خاصی دارد و حمل و نقل بین شهری و حمل بار به سایر شهرستان ها را فراهم خواهد.

پیشنهادی:

آموزش بسته بندی به افراد بی نظم

1) بسته بندی باربری باقری

بسته بندی باربری باقری

در وانت بار باقری یکی از امکانات و اصلی ترین بخش از اثاث کشی بسته بندی وسایل منزل است . در باربری محله باقری از جدیدترین روش ها و با تهجیزات خاصی بسته بندی اثاثیه انجام می شود. برای بسته بندی وسایل منزل باقری از کارتن های 5 لایه و ضخیم استفاده می شود، که وسایل منزل شما با امنیت کامل جا به جا شود و دیگر نگران پاره شدن کارتن ها نباشید. وسایل منزل به صورت کاملا صحیح بسته بندی می شود که فضای خالی بین اشیاء و کارتن به حداقل برسد و فاضای خالی بین وسایل و کارتن را با روزنامه و فوم یا با پلاستیک های باد دار پر میکنیم که هیچ اتفاقی در حین جا به جایی برای وسایل شما رخ ندهد.

وسایل شکستنی اهمیت بالایی در جا به جایی دارند و باید به صورت صحیح بسته بندی شوند، و همچنین مهم ترین وسیله در خانه است که بار وانت باقری با مراقبت کامل وسایل مشتریان عزیز را جا به جا می کنند که در حین اسباب کشی ضربه یا آسیب نبینند به همین دلیل در ابتدا با یک لایه نایلون های حبابدار بسته نبدی می شوند و سپس در لایه دوم وسایل با سلفون که قابلیت ضربه گیر بالایی دارند بسته بندی می شود.

بسته بندی باقری با استفاده از روش ها و تجهیزات جدید توسط کارمندان خبره و با تجربه اتوبار باقری تهران صورت می گیرد که در بسته بندی اثاثیه حرفه ای هستن تا در جا به جایی و اسباب کشی مشکلی پیش نیاید.

2) رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار باقری

باربری شهرک باقری تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی باربری اعم از ماسک ، دستکش ، ضد عفونی کردن وانت، نیسان، خاور و دیگر وسایل نقلیه بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان عزیز ضد عضفونی خواهند شد، تا از نگرانی هایی که مشتریان در رابطه با ویروس کرونا دارند کاسته شود.

همچنین همکاران وانت بار باقری تهران ، هر ماه چکاب می شوند تا اگر به ویروس کرونا متبلا هستند ، از خدمات رسانی همکاران جلوگیری شود و افراد سالم خدمات رسانی کنند. (شایان ذکر است در صورت بهبودی کامل همکاران ، همکاران فعالیت خود را دوباره آغاز خواهند کرد)

3) رعایت نکات ایمنی وانت بار باقری

برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل منزل یا محل کار ، وانت بار جیجون نکات ایمنی مهمی را هنگام اسباب کشی رعایت می کند، همچنین پیشنهاد می کنیم شما هم این نکات را به خاطر بسپارید تا هنگام اسباب کشی یا جا به جایی وسایل اتفاقی رخ ندهد.

از آنجایی که اسباب کشی یک شغل سخت و حساسی می باشد داشتن تجربه کاری یکی از مهم ترین ویژگی های کارمندانی که در بابری ها فعالیت می کنند است. تمامی کارمندان اتوبار شهرک باقری از تجربه بالایی بر خوردار هستند، که این نگرانی هایی را در رابطه با سلامت وسایل مشتریان را کم می کند.

 • استفاده از دستکش های مخصوص
 • استفاده از کفش مخصوص
 • استفاده از طناب های مستحکم
 • موکت کاری وسایل نقلیه
 • کارمندان با تجربه و خبره

مثلا برای جا به جایی یخچال های دو در نیاز به کارمندان با تجربه و خبره دارد که این کارمندان باید از دستکش و کفش های مناسب استفاده کنند تا از آسیب رسیدن ابتدا به خودشان و سپس آسیب رسیدن به وسایل مشتریان عزیز جلوگیری شود و به سلامت کامل جا به جا می شوند.

همچنین وسایل نقلیه سنگین اتوبار باقری موکت کاری شده اند تا از آسیب رسیدن به اثاثیه مشتریان خود جلوگیری کند، ظریف بار وانت باقری یک اسباب کشی راحت و امن را به مشتریان ارائه خواهد داد.

هزینه باربری شهرک باقری

وانت بار باقری و اتوبار باقری به مشتریان گرامی هر روز از هفته به صورت 24 ساعته ، با کیفیت عالی به هر صورتی که متمایل هستند سرویس ارائه می دهیم . مشتریان می توانند وظیفه بسته بندی ، اسباب کشی و حمل نقل وسایل منزل یا محل کار خود را به عهده اوتوبار باقری تهران قرار دهند که با داشتن کارگران حرفه ای ، با اخلاق و با تجربه کافی یک اسباب کشی بدون دردسر داشته باشند و کار به درستی کامل انجام شود.

بابری باقری تهران برای رضایت مشتریان خود حداقل هزینه باربری باقری که طبق اتحادیه باربری تعیین می شود از مشتریان دریافت خواهد کرد. مهم ترین هدف وانتبار باقری تهران ارائه خدمات با کیفیت حمل بار ایمن و سالم است که این کار توسط کارمندان با تجربه و حرفه ای انجام می شود. وانت بار باقری با داشتن بیمه بار ، تضمین اسباب کشی را برای مشتریان تضمین می کند.

هزینه باربری باقری به مکان مورد نظر شما ، بستگی به مسافت و تعداد اثاثیه منزل دارد، اما باربری باقری تهران برای رفاه حال مشتریان خود ، حداقل کرایه باربری باقری را برای مشتریان در نظر گرفته است تا کرایه وانت بین شهری ، کرایه وانت داخل شهر و … به حداقل برسد. برای اطلاع از هزینه وانت بار باقری با ما تماس حاصل فرمایید.

باربری باقری چه وسایلی را حمل می کند؟

وانت بار باقری تهران تمامی وسایل مشتریان اعم از وسایل کوچک و بزرگ ، بار کم و زیاد را در سریع زمان ممکن جا به جا می کند، در صورتی که وسایل مشتریان کم هست می توانند از وانت یا نیسان بار استفاده کنند تا هزینه کمتری نسبت به خاور یا کامیون پرداخت کنند، همچنین در صورت نیاز وسیله نقلیه تنها یا کارگر تنها در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

یکی از هدف های اصلی نیسان بار باقری جلب رضایت مشتریان است، که برای راحتی و آسان تر کردن کار مشتریان مشاوره خواهیم داد. لیست وسایلی که باربری باقری حمل می کند:

 • یخچال (ساید ها یا معمولی)
 • اجاق گاز
 • کولر (گازی و آبی)
 • مبلمان
 • دستگاه های موسیقی
 • گاوصندق (50 کیلو الی 300 کیلو)
 • میز (ناهار خوری ، مطالعه و …)
 • بخاری (کوچک و بزرگ)
 • تخت خواب (یک نفره الی دو نفره)
 • فرش (دستی و ماشینی)
 • تلویزیون (کوچک و بزرگ)
 • کمد (کوچک و بزرگ)
 • آیینه (دیواری و ایستاد)
 • لوازم آشپزخانه
 • و تمامی لوازم دیگر

باربری باقری 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button