باربری خواجه عبدالله تهران

باربری خواجه عبداله تهران

باربری خواجه عبدالله تهران، منطقه خواجه عبدالله در شمال شرقی تهران در نزدیکی محله های سید خندان، مهران، مجیدیه و از شمال با بزرگراه همت و از جنوب با بزرگراه قاسم سلیمانی ارتباط دارد. در این منطقه دو فضای سبز یا پارک به نام های رسالت و شریعتی وجود دارد، با ظریف بار وانت تهران همراه باشید.

وانت بار خواجه عبدالله تهران

باربری خواجه عبدالله تهران با سابقه درخشان که چندین سال در حوضه کاری باربری فعالیت می کند، هموار سعی بر جلب رضایت مشتریان خود داشته. وانت بار خواجه عبدالله تهران واقع در تهران – بزرگراه ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135می باشد. که مشتریان عزیز می توانند برای سفارش سرویس ها و خدمات هم به صورت حضوری و تلفنی در خواست خدمات رسانی کنند.

برای تماس با ظریف وانت بار تهران می توانید با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید، تا کارکنان اتوبار خواجه عبدالله تهران شما را راهنمایی کنند. در صورت نیاز مشتریان میتوانند وسیله نقلیه تنها (وانت بار تهران ، نیسان بار تهران ، خاور یا کامیون) ، کارگر تنها ، یا خدمات بسته بندی در خواست کنند.

خدمات باربری خواجه عبدالله تهران

خدمات باربری خواجه عبدالله تهران

وانت بار خواجه عبدالله تهران برای جلب رضایت مشتریان، امکانات ویژه ای برای مشتریان در نظر دارد، نظیر حمل و نقل بین شهری، خدمات بسته بندی، رعایت نکات بهداشتی و نکات ایمنی که مهم ترین قسمت اسباب کشی می باشد، که ظریف بار وانت تهران این نکات را رعایت می کند.

همچنین باربری خواجه عبداله تهران برای تضمین کیفیت کاری خود وسایل مشتریان را بیمه می کند، اما شرایط استفاده از خدمات بیمه ، مشتریان باید از خدمات بسته بندی ظریف وانت بار تهران استفاده کنند.

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار

باربری خواجه عبد الله در تهران خدمات بسته بندی برای راحتی و سریع تر شدن فرآیند اسباب کشی مشتریان ارائه می کند، اگر بسته بندی وسایل به صورت صحیح انجام نشود، امکان پاره شدن کارتن ها یا صدمه دیدن وسایل بزرگ زیاد میشود. بنابر این پیشنهاد می کنیم. وظیفه بسته بندی وسایل منزل یا محل کار خود را به دست وانت بار خواجه عبد الله تهران بسپارید.

ظریف وانت بار تهران برای بسته بندی وسایل منزل کوچک مانند ظروف و وسایل شکستنی از کارتن هفای 5 لایه ضخیم و برای وسایل بزرگ مانند یخچال ، مبل ، تلویزیون و … از پلاستیک های ضربه گیر برای حمل و نقل استفاده می کنند، تا احتمال آسیب دیدن یا ضربه خوردن وسایل به حداقل برسد و مشتریان با خیال راحت به منزل یا محل کار جدید منتقل شوند.

رعایت نکات بهداشتی وانت بار خواجه عبداله تهران

با توجه به ویروس کرونا که روز به روز این ویروس تشدید تر می شود، رعایت پروتکل های بهداشتی باربری امری حیاتی است، که باربری خواجه عبدالله تهران تمام نکات بعداشتی اعم ضد عفونی کردن تمامی وسایل نقلیه به صورت کاملا دقیق بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان و تمامی کارکنان از دستکش و ماسک استفاده می کنند.

همچنین تمامی کارکنان به صورت ماهانه تست کرونا خواهند داد، تا از ناقل نبودن کارکنان باربری خواجه عبدالله تهران اطمینان کامل داشته باشیم و با خیال راحت به مشتریان گرامی خدمات ارائه کنیم. در صورت مثبت بودن جواب تست کرونا، کارکنان به مدت 2 هفته الی 2 ماه مرخصی داده می شود، تا زمانی که به بهبودی کامل دست یابند و مجدد به محل کار باز گردند.

حمل و نقل بین شهری با باربری خواجه عبدالله تهران

وانت بار خواجه عبدالله تهران خدمات حمل و نقل بین شهری را به مشتریان ارائه می دهد، اگر مشتریان خواهند جا به جایه از تهران به شهرها اطراف هستند می توانید با شماره تماس 02122347949 با باربری خواجه عبداله تهران تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن نیروی خدمات رسانی به مشتریان ارسال شود.

کرایه باربری خواجه عبدالله تهران

وانت بار خواجه عبدالله تهران برای رفاه حال مشتریان حداقل هزینه باربری خواجه عبدالله تهران که طبق اتحادیه باربری تهران تعیین می شود از مشتریان دریافت خواهد کرد. همچنین بر روی تمامی خدمات تخفیف 20 درصدی اعمال خواهد شد.

هزینه باربری خواجه عبدالله تهران به عوامل مختلفی اعم از خدمات بسته بندی ، تعداد کارگر، حمل و نقل بین شهری، فاصله بین مبدا و مقصد بستگی دارد.

باربری خواجه عبداله تهران 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 2.9]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button