باربری دارآباد تهران

باربری دارآباد تهران

وانت بار داراباد تهران، محله دارآباد در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد، که درگذشته یکی از روستاهای شمال شرق تهران بوده است. امروزه با بزرگ تر شدن تهران، به یکی از محلات تهران تبدیل شده است. در قدیم دارآباد دار و درخت فراوانی داشته است به همین علت دارآباد نام گرفته است.

در دوره قاجار مظفرالدین شاه در منطقه دارآباد ، کاخی ساخت و نام این منطقه به شاه آباد تغییر کرد ولی  بعدها نام این منطقه به همان دارآباد تغییر یافت. منطقه دارآباد از شمال تمران به رشته کوه های البرز، ازجنوب تهران به آجودانیه (باربری آجودانیه تهران) و از غرب تهران به دربند و نیاوران (باربری نیاوران تهران) متصل می شود.

وانت بار دارآباد تهران

باربری داراباد تهران با سابقه درخشانی که در زمینه وانت بار دارآباد تهران دارد چندین دهه در این زمینه فعالیت دارد که هدف اصلی ظریف بار وانت تهران جلب رضایت تمامی مشتریان می باشد. اتوبار داراباد تهران به صورت 24 ساعته هر روز هفته خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می دهد که در ادامه به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت.

دفتر باربری دارآباد تهران واقع در بلوار ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135 می باشد، که می مشتریان می توانند به صورت حضوری یا تلفن با ظریف بار وانت تهران در تماس باشند. برای تماس با وانت بار داراباد تهران با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

امکانات باربری داراباد تهران

امکانات باربری داراباد تهران

وانت بار داراباد تهران برای سریع تر شدن فرآیند اسباب کشی و تمامی وسایل منزل یا محل کار مشتریان به سلامت کامل جا به جا شوند خدمات ویژه ای ارائه می کند که در ادامه لیست کرده ایم.

  • خدمات بسته بندی وسایل منزل یا محل کار
  • رعایت نکات ایمنی
  • رعایت پروتکل های بهداشتی
  • حمل و نقل بین شهری

باربری دارآباد تهران برای تضمین کیفیت کاری خود خدمات بیمه به وسایل منزل و محل کار مشتریان را ارائه می دهد تا مشتریان با خیال راحت وظیفه اسباب کشی را بر عهده ظریف بار وانت تهران قرار دهند. شرایط استفاده از خدمات بیمه این است که مشتریان باید از خدمات بسته بندی وانت بار دارآباد تهران استفاده کنند.

در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار در تهران ، نیسان بار در تهران ، خاور یا کامیون) ، خدمات بسته بندی تنها و یا کارگر تنها ، وانت بار محدوده دارآباد تهران در اخیتار مشتریان قرار خواهند داد. برای تماس با اتوبار داراباد تهران با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

خدمات بسته بندی وسایل وانت بار دارآباد تهران

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار از اهمیت بالایی در اسباب کشی دارد، به این خاطر که اگر هنگام جا به جایی وسایل کارتن ها پاره شود احتمال آسیب دیدن وسایل بالا میرود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم، وظیفه بسته بندی وسایل منزل یا محل کار خود را به باربری دارآباد تهران بسپارید تا وسایل شما به سلامت کامل جا به جا شود.

همچنین وانت بار دارآباد تهران برای بسته بندی وسایل کوچک مانند ظرف های آشپزخانه، کتاب و دیگر وسایل خرده ریز را در کارتن های 5 لایه ضخیم قرار داده و وسایل بزرگ تر مانند، تلویزیون ، پیانو، مبل ها، یخچال و دیگر وسایل از پلاستیک های ضربه گیر استفاده خواهد کرد تا کوچک ترین ضربه و آسیبی وارد نشود.

حمل و نقل بین شهری باربری دارآباد تهران

اگر در خارج از شهر تهران خانه یا محل کار خود را تعیین کرده اید و برای جا به جایی وسایل نیاز به یک باربری مطمئن دارید، وانت بار داراباد تهران در سریع ترین زمان ممکن و امنیت بالا آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

رعایت پروتکل های بهداشتی و نکات ایمنی

امروزه یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی ، رعایت نکات ایمنی هنگام جا به جایی وسایل می باشد. اتوبار دارآباد تمام نکات ایمنی اعم از استفاده از دستکش مخصوص، کفش مخصوص و طناب های مستحکم را رعایت می کند، تا کوچک ترین آسیبی به وسایل منزل یا محل کار مشتریان وارد نشود.

ویروس کرونا در حال حاظر جزو زندگی روتین مردم شده و تا ریشه کن شدن این ویروس تمامی مردم و مشاغل باید رعایت کنند. باربری داراباد تهران تمامی پروتکل های بهداشتی باربری را هنگام اسباب کشی رعایت خواهد کرد تا از نگرانی های مشتریان کاسته شود. استفاده از دستکش و ماسک حداقل کاری است که وانت بار دارآباد تهران هنگام اسباب کشی انجام می دهد.

تمام وسایل نقلیه (وانت، نیسان، خاور، کامیون) بعد از سرویس دهی به مشتریان به صورت دقیق و کامل ضد عفونی خواهند شد. همچنین تمامی کارکنان ظریف بار وانت تهران به طور مرتب چکاب خواهند شد، تا از مبتلا نبودن به ویروس کرونا اطمینان حاصل کنیم. و در صورت مبتلا بودن به ویروس کرونا به مدت 2 هفته الی 2 ماه به کارکانا مرخصی داده می شود تا به بهودی کامل دست یابند.

ساعات کاری وانت بار داراباد تهران

وانت بار داراباد تهران برای جلب رضایت مشتریان خود با همراه داشتن نیرو های خبره و حرفه که چندین سال در حضوه باربری داراباد تهران فعالیت می کنند، به صورت 24 ساعته هر روز هفته حتی روزی های تعطیل آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشند.

طبق بررسی درخواست های مشتریان از وانت بار محدوده داراباد تهران، بیشتر سفارشات در دو نوبت صبح و عصر صورت گرفته است.

کرایه اتوبار دارآباد تهران

اتوبار دارآباد تهران برای رفاه حال مشتریان کم ترین هزینه باربری دارآباد تهران را که طبق اتحادیه باربری تهران تعیین می شود از مشتریان خود دریافت خواهد کرد. همچنین ظریف بار وانت تهران تخفیف 20 درصدی برای تمام خدماتی که به مشتریان ارائه می دهد در نظر می گیرد.

کرایه وانت بار در داراباد تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه قرار داده ایم:

  • نوع وسلیه نقلیه
  • فاصله مبدا و مقصد
  • خدمات بسته بندی
  • تعداد کارگر
  • باربری بین شهری

باربری دارآباد تهران 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 3.1]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button