باربری ستارخان تهران

باربری ستارخان تهران

وانت بار ستارخانه تهران، محله ستارخان در منطقۀ 2 شهرداری تهران قرار گرفته است، که از شمال تهران به بزرگراه جلال آل احمد (باربری جلال آل احمد تهران)، از جنوب تهران به خیابان آزادی، از غرب تهران به بزرگراه یادگار امام و از شرق تهران به بزرگراه چمران (باربری چمران تهران) متصل می شود.

پیشنهادی:

باربری هفت تیر تهران

وانت بار ستارخان تهران

وانت بار ستارخان تهران با سابقه درخشان حدود نیم قرن در حوضه باربری ستارخان تهران فعالیت می کند، و همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته و دارد. به همین خاطر خدمات ویژه ای نظیر باربری بین شهری، خدمات بسته بندی، رعایت نکات بهداشتی برای در نظر دارد.

باربری ستارخان تهران ، واقع در خیابان ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135می باشد. که مشتریان عزیز می توانند برای سفارش سرویس ها و خدمات هم به صورت حضوری و تلفنی در خواست خدمات رسانی کنند. برای تماس با ظریف بار با شماره 02144272633 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار در تهران ، نیسان بار در تهران ، خاور یا کامیون) ، خدمات بسته بندی تنها و یا کارگر تنها ، وانت بار ستارخان تهران در اخیتار مشتریان قرار خواهند داد.

خدمات حمل و نقل اتوبار ستارخان تهران

خدمات حمل و نقل اتوبار ستارخان تهران

اتوبار ستارخان تهران با هدف رضایت مشتریان خود چند سال است خدمات ویژه ای اعم از بسته بندی اثاثیه منزل و محل کار ، حمل و نقل بین شهری ، رعایت پروتکل های بهداشت و رعایت نکات ایمنی که برای سلامت وسایل مشتریان لازم است را رعایت می کند ، در ادامه با هر کدام از این خدمات بیشتر آشنا خواهید شد.

1) بسته بندی باربری ستارخان تهران

یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی ، نحو صحیح بسته بندی وسایل منزل یا محل کار می باشد. اگر بسته بندی به صورت صحیح و اصولی انجام شود ، دیگر نگرانی بابت آسیب دیدن وسایل یا پاره شده کارتن ها نخواهید بود. وانت بار ستارخان تهران خدمات بسته بندی وسایل را به صورت کاملا اصولی و سریع انجام خواهیم داد ، تا دیگر نگران ضربه خوردن و پاره شدن کارتن ها نباشید.

باربری ستارخان تهران از جدیدترین وسایل و روش ها برای بسته و حمل و نقل اثاثیه مشتریان خود استفاده می کند، از کارتن های ضخیم 5 لایه برای جمع کردن وسایل کوچک مانند کتاب ، ظروف و… و از پلاستیک های ضربه گیر برای بسته بندی وسایل بزرگ مانند یخچال ، مبل ، تلویزیون و… استفاده خواهیم کرد، تا وسایل به سلامت کامل جا به جا شوند.

2) رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار ستارخان تهران

رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار ملاصدرا تهران

اتوبار ستارخان تهران بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان عزیز ، برای راحتی خیال مشتریان تمامی وسایل نقلیه اعم از وانت ، نیسان ، خاور و وسایل نقلیه سنگین به صورت کاملا دقیق ضد عفونی می شوند، تا دیگر مشتریان نگرانی بابت ویروس کرونا نداشته باشند و کارکنان ظریف وانت بار تهران به راحتی کار خود را انجام دهند.

همچنین تمامی کارکنان باربری ظریف بار تهران به صورت دقیق هر ماه چکاب می شوند تا از سلامت کامل کارکنان نسبت ویروس کرونا مطمئن باشیم و با خیال راحت به مشتریان عزیز خدمات رسانی کنند. در صورت مثبت جواب تست کرونا کارکنان به مدت 2 هفته مرخصی داده می شود تا کارکنان به سلامت کامل برسند.

3) رعایت نکات ایمنی وانت بار ستارخان تهران

یکی دیگر بخش ها مهم اسباب کشی رعایت نکات ایمنی هنگام جا به جایی وسایل منزل یا محل کار مشتریان می باشد، وانت بار ستارخان تهران با استفاده کارکنان با تجربه و حرفه ای یک اسباب کشی مطمئن را به مشتریان خود تضمین می دهد، زیرا در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی هنگام اسباب کشی احتمال آسیب دیدن وسایل مشتریان بالا می رود. بنابرین لیستی از نکاتی که در ادامه برای شما آماده کرده ایم باید رعایت شود:

  • استفاده از دستکش مخصوص
  • استفاه از کفش مخصوص
  • استفاده از طناب های مستحکم
  • موکت کاری وسایل نقلیه
  • کارکنان خبره و با تجربه

مثلا برای جا به جایی یخچال های 2 در نیاز به حداقل 2 کارگر هستش ، تا به صورت مطمئن جا به جا شود ، اگر هر یک از کارکنان از وسایل ایمنی مانند دستکش یا کفش مخصوص استفاده نکند ، احتمال آسیب دیدن خود و وسایل زیاد است.

هزینه باربری ستارخان تهران

ظریف وانت بار محدوده ستارخان تهران یا اتوبار ستارخان تهران برای رضایت مشتریان خود به صورت 24 ساعته هر روز هفته خدمات عالی در هر صورتی که متمایل باشند خدمات ارائه می کند. مشتریان می توانند وظیفه حمل و نقل بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار خود را بر عهده ظریف وانت بار ستارخان تهران بسپارند. تا با کارکنان حرفه ای و با اخلاق اسباب کشی سریع و مطمئن داشته باشید و کار به سلامتی انجام شود.

باربری محدوده ستارخان تهران برای رفاه حال مشتریان عزیز خود ، حداقل هزینه باربری ستارخان تهران که اتحادیه باربری تهران تعیین می کند از مشریان دریافت خواهد کرد. یکی از مهم ترین اهداف نیسان بار ستارخان تهران همراه کارکنان خبره و با تجربه سرویس دهی مطمئن و عالی به همراه حمل و نقل مطمئن و سالم را برای مشتریان در نظر دارد، همچنین به همراه داشتن بیمه وانت بار ستارخان تهران اسباب کشی مطمئن و سالمی را برا مشتریان خود تضمین می کند.

اما کرایه وانت بار ستارخان تهران به عوامل مختلفی مانند فاصله بین مقصدا و مبدا ، تعداد کارکنان، نوع وسیله نقلیه ، خدمات بسته بندی و حمل و نقل بین شهری بستگی دارد. اما اتوبار ستارخان تهران برای رفاه حال مشتریان خود 20 درصد تخفیف شامل خواهد شد.

باربری ستارخان تهران 02144272633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 2.9]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button