باربری ستاری تهران

باربری ستاری تهران

باربری ستاری تهران، محله ستاری در منطقه 5 تهران که ساختمان های تقریبا جدید در آن قرار گرفته است. محله ستاری از سمت جنوب تهران به میدان خیابان آزادی و شهرک اکباتان (باربری اکباتان تهران) ، از سمت شمال تهران به میدان دانشگاه ، از سمت غرب تهران به صادقیه (باربری صادقیه تهران) و بلوار فردوس ، از سمت شمال غرب تهران به پونک (باربری پونک تهران) و از سمت شرق به جنت اباد (باربری جنت آباد) و شهران منتهی می شود.

وانت بار ستاری تهران

وانت بار ستاری تهران با سابقه درخشان حدود نیم قرن در حوضه باربری ستاری تهران فعالیت می کند، و همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته و دارد. به همین خاطر خدمات ویژه ای نظیر باربری بین شهری، خدمات بسته بندی، رعایت نکات بهداشتی برای در نظر دارد.

پیشنهادی:

باربری ازگل تهران

باربری محدوده ستاری تهران ، واقع در خیابان ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135می باشد. که مشتریان عزیز می توانند برای سفارش سرویس ها و خدمات هم به صورت حضوری و تلفنی در خواست خدمات رسانی کنند. برای تماس با ظریف بار با شماره 02144272633 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار در تهران ، نیسان بار در تهران ، خاور یا کامیون) ، خدمات بسته بندی تنها و یا کارگر تنها ، وانت بار محدوده ستاری تهران در اخیتار مشتریان قرار خواهند داد.

خدمات باربری ستاری تهران

خدمات باربری ستاری تهران

وانت بار خواجه ستاری تهران برای جلب رضایت مشتریان، امکانات ویژه ای برای مشتریان در نظر دارد، نظیر حمل و نقل بین شهری، خدمات بسته بندی، رعایت نکات بهداشتی و نکات ایمنی که مهم ترین قسمت اسباب کشی می باشد، که ظریف بار وانت تهران این نکات را رعایت می کند.

همچنین باربری ستاری تهران برای تضمین کیفیت کاری خود وسایل مشتریان را بیمه می کند، اما شرایط استفاده از خدمات بیمه ، مشتریان باید از خدمات بسته بندی ظریف وانت بار تهران استفاده کنند.

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار

باربری ستاری در تهران خدمات بسته بندی برای راحتی و سریع تر شدن فرآیند اسباب کشی مشتریان ارائه می کند، اگر بسته بندی وسایل به صورت صحیح انجام نشود، امکان پاره شدن کارتن ها یا صدمه دیدن وسایل بزرگ زیاد میشود. بنابر این پیشنهاد می کنیم وظیفه بسته بندی وسایل منزل یا محل کار خود را به دست وانت بار ستاری تهران بسپارید.

ظریف وانت بار تهران برای بسته بندی وسایل منزل کوچک مانند ظروف و وسایل شکستنی از کارتن هفای 5 لایه ضخیم و برای وسایل بزرگ مانند یخچال ، مبل ، تلویزیون و … از پلاستیک های ضربه گیر برای حمل و نقل استفاده می کنند، تا احتمال آسیب دیدن یا ضربه خوردن وسایل به حداقل برسد و مشتریان با خیال راحت به منزل یا محل کار جدید منتقل شوند.

رعایت نکات بهداشتی وانت بار ستاری تهران

با توجه به ویروس کرونا که روز به روز این ویروس تشدید تر می شود، رعایت پروتکل های بهداشتی باربری امری حیاتی است، که باربری ستاری تهران تمام نکات بعداشتی اعم ضد عفونی کردن تمامی وسایل نقلیه به صورت کاملا دقیق بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان و تمامی کارکنان از دستکش و ماسک استفاده می کنند.

همچنین تمامی کارکنان به صورت ماهانه تست کرونا خواهند داد، تا از ناقل نبودن کارکنان باربری ستاری تهران اطمینان کامل داشته باشیم و با خیال راحت به مشتریان گرامی خدمات ارائه کنیم. در صورت مثبت بودن جواب تست کرونا، کارکنان به مدت 2 هفته الی 2 ماه مرخصی داده می شود، تا زمانی که به بهبودی کامل دست یابند و مجدد به محل کار باز گردند.

حمل و نقل بین شهری با باربری ستاری تهران

وانت بار ستاری تهران خدمات حمل و نقل بین شهری را به مشتریان ارائه می دهد، اگر مشتریان خواهند جا به جایه از تهران به شهرها اطراف هستند می توانید با شماره تماس 02144272633 با باربری ستاری تهران تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن نیروی خدمات رسانی به مشتریان ارسال شود.

همچنین برای سلامت بیشتر وسایل منزل یا محل کار مشتریان، وانت بار محدوده ستاری تهران تمامی وسایل نقلیه خود را موکت کار کرده و ضربه گیر گذاشته تا هنگام جا به جایی وسایل در مسافت های کم و طولانی آسیبی وارد نشود.

هزینه باربری ستاری تهران

ظریف وانت بار محدوده ستاری و اتوبار ستاری به مشتریان گرامی هر روز از هفته به صورت 24 ساعته ، با کیفیت عالی به هر صورتی که متمایل هستند سرویس ارائه می دهیم . مشتریان می توانند وظیفه بسته بندی ، اسباب کشی و حمل نقل وسایل منزل یا محل کار خود را به عهده اوتوبار محدوده ستاری تهران قرار دهند که با داشتن کارگران حرفه ای ، با اخلاق و با تجربه کافی یک اسباب کشی بدون دردسر داشته باشند و کار به درستی کامل انجام شود.

ظریف بار وانت تهران برای رفاه حال مشتریان خود حداقل هزینه باربری ستاری تهران طبق اتحادیه باربری تهران را از مشتریان دریافت خواهد کرد. یکی از مهم ترین اهداف نیسان بار ستاری تهران با کمک کارکنان حرفه ای و با تجربه خدمات عالی با کیفیت به همراه حمل بار مطمئن و سالم را به مشتریان خود ارائه می کند، به همراه داشتن بیمه وانت بار ستاری تهران اسباب کشی مطمئنی را برای مشتریان تضمین می کند.

اما کرایه باربری محدوده ستاری تهران به عوامل مختلفی مانند تعداد کارکنان ، نوع وسلیه نقیله (وانت بار ، نیسان بار، خاور و …) ، مسافت بین مبدا و مقصد ، خدمات بسته بندی بستگی دارد.

باربری ستاری تهران 02144272633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 6 میانگین: 2.5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button