باربری سعادت آباد تهران

باربری سعادت آباد تهران

وانت بار سعادت آباد تهران، محله سعادت آباد در منطقه‌ی 2 شهرداری تهران واقع شده است. این محله یکی از محله های بالاشهر تهران که موجب محبوبیت و افزایش جمعیت در این محله محسوب میشه، از مناطق پرطرفدار تهران هم به شمار می رود. این محله از شمال تهران به کوی فراز و بزرگراه یادگار امام ، از جنوب تهران به بلوار دریا و شهرک غرب ، از شرق تهران به بزرگراه چمران و از غرب تهران به بلوار فرحزادی منتهی می شود.

پیشنهادی:

باربری الهیه تهران

وانت بار سعادت آباد تهران

وانت بار سعادت آباد تهران با سابقه درخشان حدود نیم قرن در حوضه باربری سعادت آباد تهران فعالیت می کند، و همواره سعی در جلب رضایت مشتریان خود داشته و دارد. به همین خاطر خدمات ویژه ای نظیر باربری بین شهری، خدمات بسته بندی، رعایت نکات بهداشتی برای در نظر دارد.

باربری محدوده سعادت آباد تهران ، واقع در خیابان ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135می باشد. که مشتریان عزیز می توانند برای سفارش سرویس ها و خدمات هم به صورت حضوری و تلفنی در خواست خدمات رسانی کنند. برای تماس با ظریف بار با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار در تهران ، نیسان بار در تهران ، خاور یا کامیون) ، خدمات بسته بندی تنها و یا کارگر تنها ، وانت بار محدوده سعادت آباد تهران در اخیتار مشتریان قرار خواهند داد.

خدمات باربری اندرزگو تهران

خدمات باربری اندرزگو تهران

وانت بار در سعادت آباد تهران برای رفاه حال مشتریان خود خدمات ویژه ای مانند خدمات بسته بندی، رعایت نکات بهداشتی، حمل و نقل بین شهری و رعایت نکات ایمنی، را به مشتریان ارائه می دهد که در ادامه به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت. رعایت نکات ایمنی یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی می باشد که ظریف وانت بار تهران رعایت می کند.

همچنین باربری در سعادت اباد تهران برای تضمین کیفیت کاری خود، وسایل مشتریان را بیمه می کند. اما شرایط بهرمندی از خدمات بیمه این است که مشتریان باید از خدمات بسته بندی ظریف وانت بار تهران استفاده کنند.

وانت بار سعادت آباد تهران: خدمات بسته بندی

بسته بندی یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی می باشد که باربری محدوده سعادت آباد تهران برای مشتریان این خدمات را ارائه می کند، تا هنگام اسباب کشی مشکلی پیش نیاد. در صورتی که بسته بندی به صورت صحیح توسط مشتریان یا نیروهای باربری انجام نشود، امکان پاره شدن کارتن ها وجود دارد و سپس به وسایل آسیب وارد می شود. وانت بار سعادت اباد تهران به شما تضمین اسباب کشی بدون مشکل را می دهد.

همچنین اتوبار سعادت آباد تهران از کارتن های 5 لایه ضخیم برای بسته بندی وسایل کوچک مانند کتاب، ظروف آشپزخانه و … و از پلاستیک های ضربه گیر برای وسایل بزرگ مانند تلویزیون، مبل، یخچال و.. استفاده خواهد کرد، تا کوچیک ترین ضربه به وسایل مشتریان وارد نشود.

اتوبار سعادت اباد تهران: رعایت پروتکل های بهداشتی

وانت بار سعادت آباد تهران بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان عزیز خود، تمامی وسایل نقلیه (وانت بار تهران، نیسان بار تهران، خاور ، کامیون) به صورت کامل و دقیق ضد عفونی خواهند شد، تا از نگرانی های مشتریان کاسته شود.

همچنین تمامی کارکنان طبق پروتکل های بهداشتی باربری تهران از دستکش و ماسک هنگام اسباب کشی استفاده خواهند کرد، و ماهانه تمامی کارکنان چکاب خواهند شد، تا از مبتلا نبودن به ویروس کرونا مطمئن باشیم.

در صورتی که کارکنان به ویروس کرونا مبتلا شوند، به مدت 2 هفته الی 2 ماه به کارکنان مرخصی داده می شود تا به سلامت کامل دست یابند و مجدد مشغول فعالیت خود در باربری فرشته تهران شوند.

وانت بار سعادت آباد تهران: رعایت نکات ایمنی

رعایت نکات ایمنی یکی دیگر از مهم ترین قسمت های اسباب کشی محسوب می شود، که باربری سعادت آباد تهران تمامی نکات ایمنی که در ادامه شرح داده ایم را رعایت می کند، نکاتی مانند:

  • استفاده از دستکش مخصوص
  • استفاده از کفش مخصوص
  • استفاده از طناب های مستحکم

در صورت جا به جایی یخچال های دو در نیاز به حداقل 2 نیروی ماهر و حرفه ای می باشد که با سلامت کامل جا به جایی انجام شود، همچنین با داشتن دستکش و کفش مخصوص این جا به جایی با اطمینان کامل صورت خواهد گرفت و دیگر مشتریان عزیز نیاز به نگرانی در رابطه با سلامت وسایل منزل یا محل کار نخواهند داشت.

کرایه محدوده باربری سعادت آباد تهران

وانت بار سعادت آباد تهران برای رفاه حال مشتریان حداقل هزینه باربری سعادت آباد تهران که طبق اتحادیه باربری تهران تعیین می شود از مشتریان دریافت خواهد کرد. همچنین بر روی تمامی خدمات تخفیف 20 درصدی اعمال خواهد شد.

هزینه باربری محدوده سعادت اباد تهران به عوامل مختلفی اعم از خدمات بسته بندی ، تعداد کارگر، حمل و نقل بین شهری، فاصله بین مبدا و مقصد بستگی دارد.

باربری سعادت آباد تهران 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 2.2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button