باربری سیمون بلیوار تهران 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

باربری سیمون بلیوار تهران

ظریف وانت بار سیمون بلیوار تهران مفتخر است با سابقه نیم قرن خدمات مطمئن و با کیفیت که هر باربری نیازمند است را به مشتریان عزیز ارائه می کند. باربری سیمون بلیوار تهران اسباب کشی سریع و بدون آسیب دیدگی وسایل را به مشتریان خود تضمین می کند، به این خاطر که ظریف بار وانت تهران از روش های جدید اسباب کشی پیروی می کند.

باربری سیمون بلیوار تهران

باربری سیمون بلیوار تهران در محدوده و اطراف منطقه سیمون بلوار تهران به مشتریان عزیز سرویس دهی می کند. دیگر برای بسته بندی ، اسباب کشی و حمل و نقل وسایل منزل یا محل کار خود به منطقه دیگر در تهران یا شهرهای دیگر نگران نباشید زیرا وانت بار سیمون بلیوار تهران در خدمت تمامی مشتریان عزیز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در رابطه با ویروس کرونا می باشد.

ظریف وانت بار سیمون بولیوار دارای مجموعه کارمندان حرفه ای و خبره می باشد که سال ها در زمنیه باربری سیمون بلیوار تهران سابقه درخشانی داشته است. به صورت 24 ساعته هر روز هفته با هر وسیله نقلیه اعم از وانت بار تهران ، نیسان بار تهران ، خاور بار و وسایل نقلیه سنگین ، با کارگر یا بدون کارگر در خدمت مشتریان عزیز منطقه سیمون بلیوار تهران می باشیم، با ظریف نیسان بار سیمون بلیوار تماس حاصل فرمایید.

خدمات حمل و نقل اوتوبار سیمون بلیوار تهران

ظریف بار وانت تهران خدمات ویژه ای برای مشتریان محدوده سیمون بلیوار تهران ارائه می کند، من جمله بسته بندی اثاثیه منزل یا محل ، رعایت پروتکل های بهداشتی در رابطه با ویروس کرونا و رعایت نکات ایمنی که شامل استفاده از دستکش و کفش های مخصوص ، طناب های محکم و … می باشند ، در ادامه به بررسی خدمات باربری سیمون بلیوار تهران خواهیم پرداخت.

1) بسته بندی باربری سیمون بولیوار

یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی ، قسمت بسته بندی وسایل منزل می باشد، طریقه بسته بندی صحیح اثاثیه منزل یا محل کار خیلی مهم است به این خاطر که هنگام جا به جایی وسایل و چیدمان باعث راحتی کار می شود و در نتیجه سرعت اسباب کشی افزایش پیدا می کند. اما اگر وسایل را به صورت صحیح بسته بندی نمی کنید ، باید نگرانی در رابطه پاره شدن کارتن ها یا آسیب دادن وسایل خود باشید.

بسته بندی باربری سیمون بلیوار به شما در بسته بندی وسایل منزل یا محل کار خود کمک می کند ، ظریف بار وانت تهران برای بسته بندی اثاثیه متشریان خود از ابزار های جدید مانند پلاستیک های حباب دار یا پلاستیک های ضربه گیر استفاده و وسایل مهم مشتریان را بسته بندی می کند، همچنین از کارتن های ضخیم 5 لایه برای جمع کردن و نگه داری وسایل شکستنی و … استفاده می کند.

2) رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار سیمون بلیوار

رعایت پروتکل های بهداشتی باربری

ویروس کرونا جزوی از عضو جدا نشدی از زندگی مردم در جهان شده و باید تحمل کنیم تا زمانی که این ویروس ریشه کن شود. وانت بار سیمون بلیوار تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی باربری اسباب کشی امنی را برای مشتریان خود تضمین می کند، تمام کارکنان از دستکش و ماسک استفاده می کنند و هر ماه چکاب کامل می شوند ، و هنگامی که نتایج تست کرونا منفی باشد می توانند به کار خود ادامه دهند در غیر این صورت 2 هفته به استراحت می پردازند.

همچنین بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان عزیز ، تمامی وسایل نقلیه حمل بار اعم از وانت ، نیسان ، خاور و وسایل نقلیه سنگین به صورت کامل ضد عفونی می شوند ، تا از نگرانی های مشتریان کاسته شود.

3) رعایت نکات ایمنی وانت بار سیمون بلیوار

رعایت نکات ایمنی هنگام جا به جایی اثاثیه منزل یا محل کار خیلی مهم است ، به این خاطر که در صورت رعایت نکردن نکات ایمینی امکان آسیب دیدن کارکنان و وسایل وجود دارد به همین خاطر باربری سیمون بلیوار تهران از جدید ترین وسایل امینی برای جا به جایی وسایل استفاده می کند، در ادامه با این نکات آشنا خواهید شد.

 • استفاده از دستکش مخصوص
 • استفاه از کفش مخصوص
 • استفاده از طناب های مستحکم
 • موکت کاری وسایل نقلیه
 • کارکنان خبره و با تجربه

مثلا هنگام جا به جایی یخچال های ساید نیاز به حداقل 2 کارگر خبره و حرفه ای می باشد که باید از کفش و دستکش مناسب استفاده کنند ، تا اول از آسیب رسیدن به خود و سپس اسیب رسیدن به وسایل مشتریان جلوگیری شود. همچنین تمامی وسایل نقلیه باربری سیمون بلیوار تهران موکت کاری شده تا از آسیب رسیدن هنگام حمل و نقل وسایل جلو گیری شود.

هزینه باربری سیمون بولیوار

ظریف وانت بار سیمون بلیوار و اتوبار سیمون بلوار به مشتریان گرامی هر روز از هفته به صورت 24 ساعته ، با کیفیت عالی به هر صورتی که متمایل هستند سرویس ارائه می دهیم . مشتریان می توانند وظیفه بسته بندی ، اسباب کشی و حمل نقل وسایل منزل یا محل کار خود را به عهده اوتوبار سیمون بلیوار تهران قرار دهند که با داشتن کارگران حرفه ای ، با اخلاق و با تجربه کافی یک اسباب کشی بدون دردسر داشته باشند و کار به درستی کامل انجام شود.

ظریف بار وانت تهران برای رفاه حال مشتریان خود حداقل هزینه باربری سیمون بولیوار تهران طبق اتحادیه باربری تهران را از مشتریان دریافت خواهد کرد. یکی از مهم ترین اهداف نیساان بار سیمون بلیوار تهران با کمک کارکنان حرفه ای و با تجربه خدمات عالی با کیفیت به همراه حمل بار مطمئن و سالم را به مشتریان خود ارائه می کند، به همراه داشتن بیمه وانت بار سیمون بلیوار تهران اسباب کشی مطمئنی را برای مشتریان تضمین می کند.

اما کرایه باربری سیمون بلیوار تهران به عوامل مختلفی مانند تعداد کارکنان ، نوع وسلیه نقیله (وانت بار ، نیسان بار، خاور و …) ، مسافت بین مبدا و مقصد ، خدمات بسته بندی بستگی دارد.

باربری سیمون بلیوار چه وسایلی را حمل می کند؟

وانت بار سیمون بولیوار تهران تمامی وسایل مشتریان اعم از وسایل کوچک و بزرگ ، بار کم و زیاد را در سریع زمان ممکن جا به جا می کند، در صورتی که وسایل مشتریان کم هست می توانند از وانت یا نیسان بار استفاده کنند تا هزینه کمتری نسبت به خاور یا کامیون پرداخت کنند، همچنین در صورت نیاز وسیله نقلیه تنها یا کارگر تنها در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

یکی از هدف های اصلی نیسان بار سیمون بلیوار تهران جلب رضایت مشتریان است، که برای راحتی و آسان تر کردن کار مشتریان مشاوره خواهیم داد. لیست وسایلی که باربری سیمون بلوار حمل می کند:

 • یخچال (ساید ها یا معمولی)
 • اجاق گاز
 • کولر (گازی و آبی)
 • مبلمان
 • دستگاه های موسیقی
 • گاوصندق (50 کیلو الی 300 کیلو)
 • میز (ناهار خوری ، مطالعه و …)
 • بخاری (کوچک و بزرگ)
 • تخت خواب (یک نفره الی دو نفره)
 • فرش (دستی و ماشینی)
 • تلویزیون (کوچک و بزرگ)
 • کمد (کوچک و بزرگ)
 • آیینه (دیواری و ایستاد)
 • لوازم آشپزخانه
 • و تمامی لوازم دیگر

باربری سیمون بلیوار 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 7 میانگین: 3.6]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button