وانت بار شهران تهران

باربری شهران تهران

وانت بار شهران تهران، از مهم ترین خیابان های محله شهران تهران می توان به خیابان‌های حاج‌آقا خیابانی، عسگری، نیروگاه و الوند در شهران شمالی و در شهران جنوبی خیابان مخابرات، اشاره کرد ، که در منطقه 5 تهران واقع شده شده اند. برای تماس با وانت بار ظریف تهران با شماره 02144272633 تماس حاصل فرمایید.

باربری ناحیه شهران تهران

اگر در محله شهران تهران ساکن هستید و برای حمل نقل وسایله خانه خود به محل دیگر نیاز به باربری دارید، نگران نباشید ظریف وانت بار شهران جهت حمل و نقل اثاثیه به همراه رعایت پروتکل های بهداشتی باربری در خدمت شما هستیم. برای حمل لوازم منزل خود از محله شهران به محله دیگر نیاز به مجموعه با سابقه باربری هستید که ظریف بار وانت تهران مجموعه ای با سابقه درخشان و دارای نیروهای حرفه ای سال ها در زمینه باربری شهران فعالیت داریم.

باربری شهران در هر زمان هر روز هفته به صورت 24 ساعته با وسایل نقلیه اعم از وانت بار ، نیسان بار ، خاور ، با کارگر یا بدون کارگر در خدمت مشتریان است. در صورت حمل نقل هر وسلیه اعم از وسایل بزرگ ، خورده ریزه ، یخچال های دو در، گاز و … با باربری ظریف بار تماس حاصل کنید.

پیشنهادی:

باربری چمران تهران

خدمات حمل و نقل اوتوبار شهران تهران

باربری ناحیه شهران تهران

ظریف بار وانت تهران خدمات ویژه ای برای مشتریان محدوده شهران تهران ارائه می کند، من جمله بسته بندی اثاثیه منزل یا محل ، رعایت پروتکل های بهداشتی در رابطه با ویروس کرونا و رعایت نکات ایمنی که شامل استفاده از دستکش و کفش های مخصوص ، طناب های محکم و … می باشند ، در ادامه به بررسی خدمات باربری شهران تهران خواهیم پرداخت.

1) بسته بندی باربری شهران

یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی ، قسمت بسته بندی وسایل منزل می باشد، طریقه بسته بندی صحیح اثاثیه منزل یا محل کار خیلی مهم است به این خاطر که هنگام جا به جایی وسایل و چیدمان باعث راحتی کار می شود و در نتیجه سرعت اسباب کشی افزایش پیدا می کند. اما اگر وسایل را به صورت صحیح بسته بندی نمی کنید ، باید نگرانی در رابطه پاره شدن کارتن ها یا آسیب دادن وسایل خود باشید.

بسته بندی باربری شهران به شما در بسته بندی وسایل منزل یا محل کار خود کمک می کند ، ظریف بار وانت تهران برای بسته بندی اثاثیه متشریان خود از ابزار های جدید مانند پلاستیک های حباب دار یا پلاستیک های ضربه گیر استفاده و وسایل مهم مشتریان را بسته بندی می کند، همچنین از کارتن های ضخیم 5 لایه برای جمع کردن و نگه داری وسایل شکستنی و … استفاده می کند.

2) رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار شهران

ویروس کرونا جزوی از عضو جدا نشدی از زندگی مردم در جهان شده و باید تحمل کنیم تا زمانی که این ویروس ریشه کن شود. وانت بار شهران تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی باربری اسباب کشی امنی را برای مشتریان خود تضمین می کند، تمام کارکنان از دستکش و ماسک استفاده می کنند و هر ماه چکاب کامل می شوند ، و هنگامی که نتایج تست کرونا منفی باشد می توانند به کار خود ادامه دهند در غیر این صورت 2 هفته به استراحت می پردازند.

همچنین بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان عزیز ، تمامی وسایل نقلیه حمل بار اعم از وانت ، نیسان ، خاور و وسایل نقلیه سنگین به صورت کامل ضد عفونی می شوند ، تا از نگرانی های مشتریان کاسته شود.

3) رعایت نکات ایمنی وانت بار شهران

رعایت نکات ایمنی هنگام جا به جایی اثاثیه منزل یا محل کار خیلی مهم است ، به این خاطر که در صورت رعایت نکردن نکات ایمینی امکان آسیب دیدن کارکنان و وسایل وجود دارد به همین خاطر باربری شهران تهران از جدید ترین وسایل امینی برای جا به جایی وسایل استفاده می کند، در ادامه با این نکات آشنا خواهید شد.

  • استفاده از دستکش مخصوص
  • استفاه از کفش مخصوص
  • استفاده از طناب های مستحکم
  • موکت کاری وسایل نقلیه
  • کارکنان خبره و با تجربه

مثلا هنگام جا به جایی یخچال های ساید نیاز به حداقل 2 کارگر خبره و حرفه ای می باشد که باید از کفش و دستکش مناسب استفاده کنند ، تا اول از آسیب رسیدن به خود و سپس اسیب رسیدن به وسایل مشتریان جلوگیری شود. همچنین تمامی وسایل نقلیه باربری شهران تهران موکت کاری شده تا از آسیب رسیدن هنگام حمل و نقل وسایل جلو گیری شود.

هزینه باربری شهران

ظریف وانت بار شهران و اتوبار شهران به مشتریان گرامی هر روز از هفته به صورت 24 ساعته ، با کیفیت عالی به هر صورتی که متمایل هستند سرویس ارائه می دهیم . مشتریان می توانند وظیفه بسته بندی ، اسباب کشی و حمل نقل وسایل منزل یا محل کار خود را به عهده اوتوبار شهران تهران قرار دهند که با داشتن کارگران حرفه ای ، با اخلاق و با تجربه کافی یک اسباب کشی بدون دردسر داشته باشند و کار به درستی کامل انجام شود.

ظریف بار وانت تهران برای رفاه حال مشتریان خود حداقل هزینه باربری شهران تهران طبق اتحادیه باربری تهران را از مشتریان دریافت خواهد کرد. یکی از مهم ترین اهداف نیسان بار شهران تهران با کمک کارکنان حرفه ای و با تجربه خدمات عالی با کیفیت به همراه حمل بار مطمئن و سالم را به مشتریان خود ارائه می کند، به همراه داشتن بیمه وانت بار شهران تهران اسباب کشی مطمئنی را برای مشتریان تضمین می کند.

اما کرایه باربری شهران تهران به عوامل مختلفی مانند تعداد کارکنان ، نوع وسلیه نقیله (وانت بار ، نیسان بار، خاور و …) ، مسافت بین مبدا و مقصد ، خدمات بسته بندی بستگی دارد.

باربری شهران 02144272633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button