باربری قیطریه تهران

باربری قیطریه تهران

وانت بار قیطریه تهران، محله قیطریه از محله‌های مشهور منطقه 1 تهران است که در میان افراد مرفه‌ نشینان طرفداران زیادی دارد. دلیل این محبوبیت نیز وجود فضاهای سرسبز این منطقه در قالب محله قیطریه است. خیابان اصلی‌‌ این منطقه، خیابان قیطریه است که پارک قیطریه هم در این منطقه قرار دارد.‌‌ با ظریف بار وانت تهران همراه باشید.

وانت بار قیطریه تهران

وانت بار قیطریه تهران

وانت بار قیطریه تهران همواره سعی در جلب رضایت مشتریان دارد به همین خاطر به صورت 24 ساعته هر روز هفته سعی در خدمات رسانی به مشتریان منطقه قیطریه تهران دارد، ظریف بار وانت تهران با سابقه درخشان حدود نیم قرن در حوضه باربری قیطریه تهران فعالیت می کند و خدمات ویژه ای به مشتریان عزیز ارائه می کند.

در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار در تهران ، نیسان بار در تهران ، خاور یا کامیون) ، خدمات بسته بندی تنها و یا کارگر تنها ، وانت بار قیطریه تهران در اخیتار مشتریان قرار خواهند داد. برای تماس با ظریف بار با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

امکانات باربری قیطریه تهران

باربری قیطریه تهران برای رفاه حال مشتریان خدمات ویژه ای اعم از بسته بندی وسایل منزل یا محل کار ، حمل و نقل بین شهری، رعایت نکات بهداشتی و نکاتی ایمنی را ارائه می کند. رعایت نکات ایمنی یکی از مهم ترین قسمت هایی که هر باربری می بایست رعایت کند ، تا تمام وسایل منزل یا محل کار مشتریان به سلامت جا به جا شوند. در ادامه با بررسی هر کدام از این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

وانت بار قیطریه تهران هم چنین برای تضمین کیفیت کاری خود ، وسایل مشتریان را بیمه خواهد کرد. تا زمانی که کوچک ترین مشکلی برای وسایل مشتریان پیش آید، به راحتی جبران خسارت شود. شایان ذکر است برای اینکه خدمات بیمه شامل حال مشتریان شود، باید از خدمات بسته بندی وسایل ظریف بار وانت تهران استفاده کنند.

بسته بندی وسایل باربری قیطریه تهران

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار یکی دیگر از مهم ترین قسمت های اسباب کشی می باشد، که باید به درستی وسایل بسته بندی شوند. اگر وسایل منزل یا محل کار مشتریان به صورت صحیح بسته بندی نشود، امکان پاره شدن کارتن ها و آسیب دیدن وسایل زیاد می شود. بنابراین باربری قیطریه تهران خدمات بسته بندی وسایل را برای سلامت وسایل منزل مشتریان ارائه می کند.

همچنین اتوبار قیطریه تهران، برای بسته بندی وسایل کوچک مانند ظروف آشپزخانه، کتاب و… از کارتن های 5 لایه ضخیم و برای وسایل بزرگ تر مانند یخچال ، تلویزیون و… از پلاستیک های ضربه گیر استفاده خواهد کرد. تا اسباب کشی به سلامت کامل انجام شود.

رعایت نکات بهداشتی اتوبار قیطریه تهران

امروزه ویروس کرونا عضو جدایی ناپذیر در زندگی مردم شده و باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. همانطور که در همه مشاغل پروتکل های بهداشتی رعایت می شود، در باربری هم باید پروتکل های بهداشتی باربری رعایت شود. وانت بار قیطریه تهران تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده، من جمله استفاده کارکنان از دستکش و ماسک، ضدعفونی دقیق و کامل تمامی وسایل نقلیه بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان انجام خواهد شد.

تمامی کارکنان باربری قیطریه تهران، به صورت ماهانه چاکاب خواهند شد، تا از ناقل نبودن به ویروس کرونا مطمئن باشیم و با اطمینان کامل به مشتریان عزیز خدمت رسانی کنیم. در صورتی که کارکنان به ویرویس کرونا مبتلا شود به مدت 2 هفته الی 2 ماه مرخصی داده می شود، تا به سلامت کامل دست یابند و مجدد به فعالیت خود در ظریف بار وانت تهران باز گردند.

رعایت نکات ایمنی وانت بار قیطریه

نکات ایمنی یکی دیگر از نکاتی است که هر شرکت باربری باید هنگام اسباب کشی رعایت کند، وانت بار قیطریه تهران تمام نکات ایمنی را هنگام جا به جایی وسایل منزل یا محل کار مشتریان را رعایت کرده تا به سلامت کامل اثاثیه جا به جا شوند.

نکات ایمنی شامل استفاده از دستکش های مخصوص، کفش های مخصوص و طناب های مستحکم می باشد، که در صورت استفاده نکردن از این وسایل امکان آسیب دیدن کارکنان وجود دارد، در نتیجه به وسایل مشتریان آسیب خواهد رسید.

هزینه باربری اتوبار قیطریه تهران

باربری قیطریه تهران برای رفاه حال مشتریان حداقل هزینه وانت بار قیطریه تهران که طبق اتحادیه باربری تهران تعیین می شود از مشتریان دریافت خواهد کرد. همچنین وانت بار ظریف برای تمام خدمات 20 درصد تخفیف اعمال خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ظریف وانت بار تهران با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید.

کرایه وانت بار تهران به عوامل مختلفی مانند تعداد کارگر، فاصله بین مبدا و مقصد، خدمات بسته بندی ، حمل و نقل بین شهری و نوع وسیله نقلیه (وانت ، نیسان، خاور و کامیون) بستگی دارد که مشتریان می توانند هر نوع سرویس را درخواست کنند.

باربری قیطریه تهران 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 18 میانگین: 2.5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button