باربری مرزداران تهران

باربری مرزداران تهران

وانت بار مرزداران تهران حدود با سابقه نیم قرن مفتخر است در حوضه باربری تهران با سابقه درخشان و کارکنان باتجربه، امکانات و خدمات ویژه ای به مشتریان خود ارائه میدهد . باربری مرزداران تهران از جدیدترین روش های حمل و نقل اثاثیه استفاده می کند و به مشتریان خود سلامت و امنیت اسباب کشی را تضمین می کند.

این محله در منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده است . که از سمت شمال تهران به بزرگراه آیت‌الله حکیم و از سمت جنوب تهران به بلوار و بزرگراه جلال آل احمد (باربری جلال آل احمد تهران) منتهی می شود.

دسترسی سریع به مطالب:

 • باربری مرزداران تهران
 • خدمات حمل و نقل اوتوبار مرزداران تهران
  • بسته بندی باربری مرزداران تهران
  • رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار مرزداران تهران
  • رعایت نکات ایمنی وانت بار مرزداران تهران
 • هزینه باربری مرزداران تهران
 • وانت بار مرزداران چه وسایل را حمل می کنند؟

تماس با وانت بار ظریف تهران

وانت بار ظریف تهران

وانت بار ظریف به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی وانت تلفنی را به شما ارائه داده و بارهای شما را با نیسان و وانت بار به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم تا سرویس دهی خودمان را به شما ارائه دهیم.

تماس با شعبه مرکز تهران

تماس با شعبه غرب تهران

تماس با شعبه شمال تهران


باربری مرزداران تهران

وانت بار مرزداران تهران با طی سال های متعدد که در زمینه باربری فعالیت می کند، همراه سعی بر رضایت مشتریان خود را در اولیت قرار داده است. خدمات ویژه ای به مشتریان خود ارائه می دهند مانند خدمات بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل یا محل کار، کرایه وسلیه نقله تنها وانت بار تهران ، نیسان بار تهران و … یا کارگر تنها، حمل و نقل بین شهری و … برای اطلاعات بیشتر با ظریف بار وانت تهران تماس حاصل فرمایید.

اگر در محله مرزداران تهران زندگی می کنید و برای اسباب کشی به باربری نیاز دارید ، باربری مرزداران تهران آماده خدمات رسانی به صورت 24 ساعتع هفت روز هفته به مشتریان خود می باشد. وانت بار مرزداران تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی ، باعث کاهش نگرانی های مشتریان در رابطه با ویروس کرونا خواهد شد.

خدمات حمل و نقل اتوبار مرزداران تهران

اتوبار مرزداران تهران با هدف ارائه خدمات ویژه چندین سال در این حوضه باربری فعالیت می کند، خدماتی مانند ، بسته بندی اثاثیه ، رعایت پروتکل های بهداشتی ، رعایت نکات ایمنی حمل و نقل و جا به جایی بین شهری به مشتریان خود ارائه می دهد. در ادامه به بررسی هر کدام از این خدمات خواهیم پرداخت.

1) بسته بندی باربری مرزداران تهران

یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی نحوه بسته بندی وسایل منزل یا محل کار می باشد. اگر وسایل را به صورت صحیح بسته بندی کنید دیگر نگران وسایل خود هنگام جا به جایی نخواهید داشت زیرا دیگر نگرانی هایی در رابطه با پاره شده کارتن ، زخمی شدن اثاثیه نخواهید داشت ، پیشنهاد می کنیم وظیفه بسته بندی وسایل منزل یا محل کار خود را به وانت بار مرزداران تهران بپسارید، تا سلامت و امنیت اسباب کشی تنضمین شده ای داشته باشید.

باربری مرزداران تهران برای ارائه خدمات ویژه بسته بندی اثاثیه منزل و محل کار مشتریان از جدیدترین امکانات حمل و نقل برای بسته بندی وسایل مشتریان خود استفاده می کنند ، استفاده از کارتن های ضخیم و 5 لایه ، بسته بندی با پلاستیک های ضربه گیر از ضربه خوردن وسایل بزرگ مشتریان جلوگیری می کند.

2) رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار مرزداران تهران

رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار مرزداران تهران

اتوبار مرزداران تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی ، نگرانی های مشتریان را کاهش می دهد. استفاده از ماسک و دستکش هنگام سرویس دهی به مشتریان و چکاب ماهانه کارکنان وانتبار مرزداران تهران باعث می شود که کارکنان با خیال راحت به مشتریان خدمات ارائه کنند. در صورت مثبت بودن تست کرونا کارکنان اتوبار مرزداران بار وانت تهران ، به کارکنان به مدت 2 هفته مرخصی داده می شود تا به سلامت کامل برسند و در صورت سلامتی کامل مجدد به فعالیت خود بر میگردنند.

بعد از هر سرویس دهی به مشتریان عزیز ، تمام وسایل نقلیه اعم از وانت بار ، نیسان بار ، خاور و وسیل نقلیه سنگین به صورت کامل و دقیق ضد عفونی می شوند تا نگرانی مشتریان کاسته شود، و کارکنان به راحتی و با سلامتی به جا به جایی وسایل منزل یا محل کار مشتریان ادامه دهند.

پیشنهادی:

نحوه جابجایی میز توسط خودمون

3) رعایت نکات ایمنی وانت بار مرزداران تهران

رعایت نکات ایمینی هنگام جا به جایی وسایل منزل و کار از اهمیت بسیار بالا برخوردار است، زیرا در صورت رعایت نکردن نکات امینی هنگام اسباب کشی امکان آسیب دیدن کارکنان و وسایل خواهد بود. بنابرین باربری مرزداران تهران تمامی نکات ایمنی هنگام جا به جایی اثاثیه را رعایت می کند ، که در ادامه به این نکات خواهیم پرداخت.

 • استفاده از دستکش مخصوص
 • استفاه از کفش مخصوص
 • استفاده از طناب های مستحکم
 • موکت کاری وسایل نقلیه
 • کارکنان خبره و با تجربه

مثلا هنگام جابجایی یخچال های ساید بای ساید حداقل نیاز به 2 کارگر دارید که وانت بار چیذر باید از دستکش و کفش مخصوص استفاده کنند تا بتوانند به راحتی بدون آسیب دیدن وسایل ، جا به جایی را انجام دهند.

هزینه باربری مرزداران تهران

باربری مرزداران تهران و اتوبار مرزداران تهران به مشتریان عزیز خود به صورت 24 ساعته هر روز از هفته ، با خدمات عالی به هر صورتی که متمایل هستند سرویس ارائه می دهیم . مشتریان می توانند وظیفه بسته بندی وسایل ، اسباب کشی و حمل نقل وسایل منزل یا محل کار خود را به عهده وانت بار مرزداران تهران قرار دهند که با داشتن کارگران حرفه ای ، با اخلاق و با تجربه کافی، اسباب کشی سریع و مطمئن داشته باشند و کار به درستی کامل انجام شود.

وانت بار ظریف تهران برای رفاه حال مشتریان گرامی حداقل هزینه باربری مرزداران تهران طبق اتحادیه باربری تهران که تعیین هزینه باربری را تعیین می کند را از مشتریان دریافت خواهد کرد. یکی از مهم ترین هدف های نیسان بار مرزداران تهران با کمک کارکنان حرفه ای و خبره خدمات عالی با کیفیت به همراه حمل بار مطمئن و سالم را به مشتریان خود ارائه می کند، همچنین به همراه داشتن بیمه وانت بار مرزداران تهران اسباب کشی مطمئنی را برای مشتریان تضمین می کند.

اما کرایه باربری مرزداران تهران به عوامل مختلفی مانند تعداد کارکنان ، نوع وسلیه نقیله (وانت بار ، نیسان بار، خاور و …) ، مسافت بین مبدا و مقصد ، داخل تهران یا بین شهری و خدمات بسته بندی بستگی دارد.

وانت بار مرزداران تهران چه اثاثیه ای را حمل می کند؟

وانت بار مرزداران تهران تمامی وسایل مشتریان اعم از وسایل کوچک و بزرگ ، بار کم و زیاد را در سریع ترین زمان ممکن جا به جا می کند، در صورتی که وسایل مشتریان کم هست می توانند از وانت یا نیسان بار استفاده کنند تا هزینه کمتری نسبت به خاور یا کامیون پرداخت کنند، همچنین در صورت نیاز وسیله نقلیه تنها یا کارگر تنها در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

یکی از اهداف های اصلی نیسان بار مرزداران تهران و نیسان بار ساقدوش جهت جلب رضایت مشتریان است، که برای راحتی و آسان تر کردن کار مشتریان مشاوره خواهیم داد. لیست وسایلی که باربری مرزداران تهران حمل می کند:

 • یخچال (ساید ها یا معمولی)
 • اجاق گاز
 • کولر (گازی و آبی)
 • مبلمان
 • دستگاه های موسیقی
 • گاوصندق (50 کیلو الی 300 کیلو)
 • میز (ناهار خوری ، مطالعه و …)
 • بخاری (کوچک و بزرگ)
 • تخت خواب (یک نفره الی دو نفره)
 • فرش (دستی و ماشینی)
 • تلویزیون (کوچک و بزرگ)
 • کمد (کوچک و بزرگ)
 • آیینه (دیواری و ایستاد)
 • لوازم آشپزخانه
 • و تمامی لوازم دیگر

باربری مرزداران تهران 02144272633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 49 میانگین: 2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button