باربری مهرشهر کرج

باربری مهرشهر کرج

باربری مهرشهر کرج، این محله در زمان پهلوی ساخته شده که در 3 فاز مختلف ساخته شده است و پس از انقلاب فاز 4 هم بهره برداری شده است. فاصله محله مهرشهر تا مرکز کرج حدود ۱۳ کیلومتر فاصله دارد.

پیشنهادی :

باربری آرژانتین تهران

وانت بار مهرشهر کرج

باربری مهرشهر کرج با سابقه درخشانی که در زمینه وانت بار مهرشهر دارد چندین دهه در این زمینه فعالیت دارد که هدف اصلی ظریف بار وانت تهران جلب رضایت تمامی مشتریان می باشد. اتوبار مهر شهر کرج به صورت 24 ساعته هر روز هفته خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می دهد که در ادامه به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت.

دفتر باربری محدوده مهرشهر کرج واقع در تهران – بلوار ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135 می باشد، که می مشتریان می توانند به صورت حضوری یا تلفن با ظریف بار وانت تهران در تماس باشند. برای تماس با وانت بار مهرشهر تهران با شماره 02144272633 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

امکانات باربری مهرشهر کرج

امکانات باربری مهرشهر کرج

وانت بار مهر شهر برای سریع تر شدن فرآیند اسباب کشی و تمامی وسایل منزل یا محل کار مشتریان به سلامت کامل جا به جا شوند خدمات ویژه ای ارائه می کند که در ادامه لیست کرده ایم.

  • خدمات بسته بندی وسایل منزل یا محل کار
  • رعایت نکات ایمنی
  • رعایت پروتکل های بهداشتی
  • حمل و نقل بین شهری

باربری مهر شهر کرج برای تضمین کیفیت کاری خود خدمات بیمه به وسایل منزل و محل کار مشتریان را ارائه می دهد تا مشتریان با خیال راحت وظیفه اسباب کشی را بر عهده ظریف بار وانت تهران قرار دهند. شرایط استفاده از خدمات بیمه این است که مشتریان باید از خدمات بسته بندی وانت بار مهرشهر کرج استفاده کنند.

در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار در تهران ، نیسان بار در تهران ، خاور یا کامیون) ، خدمات بسته بندی تنها و یا کارگر تنها ، وانت بار محدوده چمران تهران در اخیتار مشتریان قرار خواهند داد. برای تماس با باربری محدوده مهرشهر کرج با شماره 02122347949 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

خدمات بسته بندی وسایل وانت بار مهر شهر کرج

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار از اهمیت بالایی در اسباب کشی دارد، به این خاطر که اگر هنگام جا به جایی وسایل کارتن ها پاره شود احتمال آسیب دیدن وسایل بالا میرود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم، وظیفه بسته بندی وسایل منزل یا محل کار خود را به باربری مهرشهر بسپارید تا وسایل شما به سلامت کامل جا به جا شود.

همچنین وانت بار مهر شهر کرج برای بسته بندی وسایل کوچک مانند ظرف های آشپزخانه، کتاب و دیگر وسایل خرده ریز را در کارتن های 5 لایه ضخیم قرار داده و وسایل بزرگ تر مانند، تلویزیون ، پیانو، مبل ها، یخچال و دیگر وسایل از پلاستیک های ضربه گیر استفاده خواهد کرد تا کوچک ترین ضربه و آسیبی وارد نشود.

حمل و نقل بین شهری باربری مهرشهر کرج

اگر در خارج از شهر تهران خانه یا محل کار خود را تعیین کرده اید و برای جا به جایی وسایل نیاز به یک باربری مطمئن دارید، وانت بار مهر شهر در سریع ترین زمان ممکن و امنیت بالا آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

رعایت پروتکل های بهداشتی و نکات ایمنی

امروزه یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی ، رعایت نکات ایمنی هنگام جا به جایی وسایل می باشد. اتوبار محدوده مهر شهر تمام نکات ایمنی اعم از استفاده از دستکش مخصوص، کفش مخصوص و طناب های مستحکم را رعایت می کند، تا کوچک ترین آسیبی به وسایل منزل یا محل کار مشتریان وارد نشود.

ویروس کرونا در حال حاظر جزو زندگی روتین مردم شده و تا ریشه کن شدن این ویروس تمامی مردم و مشاغل باید رعایت کنند. باربری محدوده مهرشهر تمامی پروتکل های بهداشتی باربری را هنگام اسباب کشی رعایت خواهد کرد تا از نگرانی های مشتریان کاسته شود. استفاده از دستکش و ماسک حداقل کاری است که وانت بار محدوده مهرشهر کرج هنگام اسباب کشی انجام می دهد.

تمام وسایل نقلیه (وانت، نیسان، خاور، کامیون) بعد از سرویس دهی به مشتریان به صورت دقیق و کامل ضد عفونی خواهند شد. همچنین تمامی کارکنان وانت بار ظریف تهران به طور مرتب چکاب خواهند شد، تا از مبتلا نبودن به ویروس کرونا اطمینان حاصل کنیم. و در صورت مبتلا بودن به ویروس کرونا به مدت 2 هفته الی 2 ماه به کارکانا مرخصی داده می شود تا به بهودی کامل دست یابند.

هزینه باربری محدوده مهرشهر

باربری محدوده مهرشهر برای رفاه حال مشتریان حداقل هزینه وانت بار مهرشهر که طبق اتحادیه باربری تهران تعیین می شود از مشتریان دریافت خواهد کرد. همچنین وانت بار ظریف برای تمام خدمات خود 20 درصد تخفیف اعمال خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ظریف وانت بار تهران با شماره 0214472633 تماس حاصل فرمایید.

کرایه وانت بار محدوده مهرشهر به عوامل مختلفی مانند تعداد کارگر، فاصله بین مبدا و مقصد، خدمات بسته بندی ، حمل و نقل بین شهری و نوع وسیله نقلیه (وانت ، نیسان، خاور و کامیون) بستگی دارد که مشتریان می توانند هر نوع سرویس را درخواست کنند.

باربری مهرشهر کرج 0214472633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 2.5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button