باربری همت تهران

باربری همت تهران

وانت بار همت تهران، خیابان همت که در شرق تهران بنا شده در محله شهرک والفجر تهران واقع شده‌ است. خیابان همت، یکی از معابر اصلی محله شهرک والفجر در تهران می‌باشد. که این بزرگراه یکی از خیابان‌ های مهم در تهران می‌ باشد. از محله های محدوده بزرگراه همت تهران میتوانیم به شهرک نمونه سپاه، امید دژبان و شهرک شهید باقری (باربری شهرک باقری تهران) اشاره کنیم. 

وانت بار همت تهران

باربری همت تهران حدود نیم قرن در زمینه باربری همت تهران با سابقه درخشان فعالیت می کند و همیشه سعی در جلب رضایت تمامی مشتریان دارد. اتوبار همت تهران برای رفاه مشتریان به صورت 24 ساعته هر روز هفته آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

ادرس واقع در بلوار ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135 می باشد، که می مشتریان می توانند به صورت حضوری یا تلفن با نیسان بار نیاوران تهران در تماس باشند. برای تماس با وانت بار همت تهران با شماره 02144272633 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان وانت بار ظریف تهران شما را راهنمایی کنند.

پیشنهادی:

باربری تهران پارس

امکانات باربری همت تهران

امکانات باربری همت تهران

باربری همت تهران برای رفاه حال مشتریان خدمات ویژه ای اعم از بسته بندی وسایل منزل یا محل کار ، حمل و نقل بین شهری، رعایت نکات بهداشتی و نکاتی ایمنی را ارائه می کند. رعایت نکات ایمنی یکی از مهم ترین قسمت هایی که هر باربری می بایست رعایت کند ، تا تمام وسایل منزل یا محل کار مشتریان به سلامت جا به جا شوند. در ادامه با بررسی هر کدام از این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

وانت بار همت تهران هم چنین برای تضمین کیفیت کاری خود ، وسایل مشتریان را بیمه خواهد کرد. تا زمانی که کوچک ترین مشکلی برای وسایل مشتریان پیش آید، به راحتی جبران خسارت شود. شایان ذکر است برای اینکه خدمات بیمه شامل حال مشتریان شود، باید از خدمات بسته بندی وسایل ظریف بار وانت تهران استفاده کنند.

بسته بندی وسایل باربری همت تهران

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار یکی دیگر از مهم ترین قسمت های اسباب کشی می باشد، که باید به درستی وسایل بسته بندی شوند. اگر وسایل منزل یا محل کار مشتریان به صورت صحیح بسته بندی نشود، امکان پاره شدن کارتن ها و آسیب دیدن وسایل زیاد می شود. بنابراین باربری همت تهران خدمات بسته بندی وسایل را برای سلامت وسایل منزل مشتریان ارائه می کند.

همچنین اتوبار همت تهران، برای بسته بندی وسایل کوچک مانند ظروف آشپزخانه، کتاب و… از کارتن های 5 لایه ضخیم و برای وسایل بزرگ تر مانند یخچال ، تلویزیون و… از پلاستیک های ضربه گیر استفاده خواهد کرد. تا اسباب کشی به سلامت کامل انجام شود.

رعایت نکات بهداشتی اتوبار همت تهران

امروزه ویروس کرونا عضو جدایی ناپذیر در زندگی مردم شده و باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. همانطور که در همه مشاغل پروتکل های بهداشتی رعایت می شود، در باربری هم باید پروتکل های بهداشتی باربری رعایت شود. وانت بار همت تهران تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده، من جمله استفاده کارکنان از دستکش و ماسک، ضدعفونی دقیق و کامل تمامی وسایل نقلیه بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان انجام خواهد شد.

تمامی کارکنان باربری محدوده همت تهران، به صورت ماهانه چاکاب خواهند شد، تا از ناقل نبودن به ویروس کرونا مطمئن باشیم و با اطمینان کامل به مشتریان عزیز خدمت رسانی کنیم. در صورتی که کارکنان به ویرویس کرونا مبتلا شود به مدت 2 هفته الی 2 ماه مرخصی داده می شود، تا به سلامت کامل دست یابند و مجدد به فعالیت خود در ظریف بار وانت تهران باز گردند.

رعایت نکات ایمنی وانت بار همت

نکات ایمنی یکی دیگر از نکاتی است که هر شرکت باربری باید هنگام اسباب کشی رعایت کند، وانت بار همت تهران تمام نکات ایمنی را هنگام جا به جایی وسایل منزل یا محل کار مشتریان را رعایت کرده تا به سلامت کامل اثاثیه جا به جا شوند.

نکات ایمنی شامل استفاده از دستکش های مخصوص، کفش های مخصوص و طناب های مستحکم می باشد، که در صورت استفاده نکردن از این وسایل امکان آسیب دیدن کارکنان وجود دارد، در نتیجه به وسایل مشتریان آسیب خواهد رسید.

هزینه باربری محدوده همت تهران

وانت بار محدوده همت تهران برای کمک به حال مشتریان عزیز، همان طور که هزینه باربری همت تهران توسط اتحادیه باربری تهران تعیین می شود، همواره سعی دارد که کم ترین قیمت ممکن را از مشتریان دریافت کند. همچنین 20 درصد تخفیف بر روی تمام خدمات ظریف بار وانت تهران اعمال می شود.

کرایه باربری همت تهران به عوامل مختلفی مانند تعداد کارگر، فاصله بین مبدا و مقصد ، خدمات بسته بندی، حمل و نقل بین شهری بستگی دارد. که می توانید برای در خواست خدمات با شماره ای که در ادامه برای شما قرار داده ایم تماس حاصل فرمایید.

باربری همت تهران 02144272633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 2.8]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button