باربری چیتگر 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

باربری چیتگر تهران

وانت بار چیتگر دارای خدمات با کیفیت و حمل بار مطئمن، از جمله ویژگی هایی که تمامی باربری های معتبر و مطمئن باید داشته باشند. در اتوبار چیتگر تمامی وسایل بدون آسیب دیدگی منتقل می شوند به این خاطر که از امکانات موجود مانند پتو ، سلفن ، کارتن و… برای سالم نگه داشتن وسایل مشتریان استفاده می کنند. با باربری چیتگر تهران همراه باشید.

باربری چیتگر

اگر در محله چیتگر تهران زندگی می کنید و برای حمل نقل وسایله خانه خود به محل دیگر نیاز به باربری دارید، نگران نباشید ظریف وانت بار چیتگر جهت حمل و نقل اثاثیه به همراه رعایت پروتکل های بهداشتی باربری در خدمت شما هستیم. برای حمل لوازم منزل خود از محله چیتگر به محله دیگر نیاز به مجموعه با سابقه باربری هستید که ظریف بار وانت تهران مجموعه ای با سابقه درخشان و دارای نیروهای حرفه ای سال ها در زمینه باربری چیتگر فعالیت داریم.

باربری چیتگر در هر زمان هر روز هفته به صورت 24 ساعته با وسایل نقلیه اعم از وانت بار ، نیسان بار ، خاور ، با کارگر یا بدون کارگر در خدمت مشتریان است. در صورت حمل نقل هر وسلیه اعم از وسایل بزرگ ، خورده ریزه ، یخچال های دو در، گاز و … با باربری ظریف بار تماس حاصل کنید.


تماس با وانت بار ظریف تهران

وانت بار ظریف به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی وانت تلفنی را به شما ارائه داده و بارهای شما را با نیسان و وانت بار به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم تا سرویس دهی خودمان را به شما ارائه دهیم.

تماس با شعبه مرکز تهران

تماس با شعبه غرب تهران

تماس با شعبه شمال تهران


خدمات حمل و نقل بسته بندی چیتگر

باربری چیتگر خدمات ویژه ای برای مشتریان خود در نظر خواهد گرفت، در صورت نیاز می توانید وظیفه بسته بندی اثاثیه منزل خود را در اختیار وانت بار چیتگر بار وانت تهران بگذارید تا به کمک تجربه بالا ، اثاثیه منزل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی کنند تا هنگام حمل و نقل اثاثیه از ضربه خوردن جلوگیری شود. همچنین نگران وسایل منزل خود نباشید ، در ابتدا تمامی وسایلی که بیمه می شوند را خدمت مشتریان توضیح خواهیم داد.

باربری چیتگر برای رفاه حال مشتریان خود امکان حمل و نقل بار بین شهری را فراهم خواهد کرد و تمام خدمات مربوط به بسته بندی اثاثیه اداری و خانگی که نیاز به تخصص خاصی دارد و حمل و نقل بین شهری و حمل بار به سایر شهرستان ها را فراهم خواهد.

1) بسته بندی باربری چیتگر

بسته بندی باربری چیتگر

در وانت بار چیتگر یکی از امکانات و اصلی ترین بخش از اثاث کشی بسته بندی وسایل منزل است . در باربری محله چیتگر از جدیدترین روش ها و با تهجیزات خاصی بسته بندی اثاثیه انجام می شود. برای بسته بندی وسایل منزل چیتگر از کارتن های 5 لایه و ضخیم استفاده می شود، که وسایل منزل شما با امنیت کامل جا به جا شود و دیگر نگران پاره شدن کارتن ها نباشید. وسایل منزل به صورت کاملا صحیح بسته بندی می شود که فضای خالی بین اشیاء و کارتن به حداقل برسد و فاضای خالی بین وسایل و کارتن را با روزنامه و فوم یا با پلاستیک های باد دار پر میکنیم که هیچ اتفاقی در حین جا به جایی برای وسایل شما رخ ندهد.

وسایل شکستنی اهمیت بالایی در جا به جایی دارند و باید به صورت صحیح بسته بندی شوند، و همچنین مهم ترین وسیله در خانه است که وانت بار چیتگر با مراقبت کامل وسایل مشتریان عزیز را جا به جا می کنند که در حین اسباب کشی ضربه یا آسیب نبینند به همین دلیل در ابتدا با یک لایه نایلون های حبابدار بسته نبدی می شوند و سپس در لایه دوم وسایل با سلفون که قابلیت ضربه گیر بالایی دارند بسته بندی می شود.

بسته بندی چیتگر با استفاده از روش ها و تجهیزات جدید توسط کارمندان خبره و با تجربه باربری چیتگر تهران صورت می گیرد که در بسته بندی اثاثیه حرفه ای هستن تا در جا به جایی و اسباب کشی مشکلی پیش نیاید.

2) رعایت پروتکل های بهداشتی اتوبار چیتگر

وانت بار چیتگر تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی باربری اعم از ماسک ، دستکش ، ضد عفونی کردن وانت، نیسان، خاور و دیگر وسایل نقلیه بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان عزیز ضد عضفونی خواهند شد، تا از نگرانی هایی که مشتریان در رابطه با ویروس کرونا دارند کاسته شود.

همچنین همکاران باربری چیتگر تهران ، هر ماه چکاب می شوند تا اگر به ویروس کرونا متبلا هستند ، از خدمات رسانی همکاران جلوگیری شود و افراد سالم خدمات رسانی کنند. (شایان ذکر است در صورت بهبودی کامل همکاران ، همکاران فعالیت خود را دوباره آغاز خواهند کرد)

3) رعایت نکات ایمنی وانت بار چیتگر

برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل منزل یا محل کار ،باربری چیتگر نکات ایمنی مهمی را هنگام اسباب کشی رعایت می کند، همچنین پیشنهاد می کنیم شما هم این نکات را به خاطر بسپارید تا هنگام اسباب کشی یا جا به جایی وسایل اتفاقی رخ ندهد. از آنجایی که اسباب کشی یک شغل سخت و حساسی می باشد داشتن تجربه کاری یکی از مهم ترین ویژگی های کارمندانی که در بابری ها فعالیت می کنند است. تمامی کارمندان وانت بار چیتگر از تجربه بالایی بر خوردار هستند، که این نگرانی هایی را در رابطه با سلامت وسایل مشتریان را کم می کند.

 • استفاده از دستکش های مخصوص
 • استفاده از کفش مخصوص
 • استفاده از طناب های مستحکم
 • کف موکت وسایل نقلیه
 • کارمندان با تجربه و خبره

مثلا برای جا به جایی یخچال های دو در نیاز به کارمندان با تجربه و خبره دارد که این کارمندان باید از دستکش و کفش های مناسب استفاده کنند تا از آسیب رسیدن ابتدا به خودشان و سپس آسیب رسیدن به وسایل مشتریان عزیز جلوگیری شود و به سلامت کامل جا به جا می شوند.

همچنین وسایل نقلیه سنگین اتوبار چیتگر موکت کاری شده اند تا از آسیب رسیدن به اثاثیه مشتریان خود جلوگیری کند، وانت چیتگر تهران یک اسباب کشی راحت و امن را به مشتریان ارائه خواهد داد.

هزینه باربری چیتگر

وانت بار چیتگر و اتوبار چیتگر به مشتریان گرامی هر روز از هفته به صورت 24 ساعته ، با کیفیت عالی به هر صورتی که متمایل هستند سرویس ارائه می دهیم . مشتریان می توانند وظیفه بسته بندی ، اسباب کشی و حمل نقل وسایل منزل یا محل کار خود را به عهده چیتگر بار قرار دهند که با داشتن کارگران حرفه ای ، با اخلاق و با تجربه کافی یک اسباب کشی بدون دردسر داشته باشند و کار به درستی کامل انجام شود.

بابری چیتگر برای رضایت مشتریان خود حداقل هزینه باربری چیتگر که طبق اتحادیه باربری تعیین می شود از مشتریان دریافت خواهد کرد. مهم ترین هدف اتوبار چیتگر تهران ارائه خدمات با کیفیت حمل بار ایمن و سالم است که این کار توسط کارمندان با تجربه و حرفه ای انجام می شود. ظریف بار چیتگر با داشتن بیمه بار ، تضمین اسباب کشی را برای مشتریان تضمین می کند.

هزینه باربری چیتگر به مکان مورد نظر شما ، بستگی به مسافت و تعداد اثاثیه منزل دارد، اما باربری چیتگر تهران برای رفاه حال مشتریان خود ، حداقل کرایه باربری چیتگر را برای مشتریان در نظر گرفته است تا کرایه وانت بین شهری ، کرایه وانت داخل شهر و … به حداقل برسد. برای اطلاع از هزینه وانت بار چیتگر با ما تماس حاصل فرمایید.

باربری چیتگر چه وسایلی را حمل می کند؟

چیتگر بار تهران تمامی وسایل مشتریان اعم از وسایل کوچک و بزرگ ، بار کم و زیاد را در سریع زمان ممکن جا به جا می کند، در صورتی که وسایل مشتریان کم هست می توانند از وانت یا نیسان بار استفاده کنند تا هزینه کمتری نسبت به خاور یا کامیون پرداخت کنند، همچنین در صورت نیاز وسیله نقلیه تنها یا کارگر تنها در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

یکی از هدف های اصلی وانت بار چیتگر جلب رضایت مشتریان است، که برای راحتی و آسان تر کردن کار مشتریان مشاوره خواهیم داد. لیست وسایلی که باربری چیتگر حمل می کند:

 • یخچال (ساید ها یا معمولی)
 • اجاق گاز
 • کولر (گازی و آبی)
 • مبلمان
 • دستگاه های موسیقی
 • گاوصندق (50 کیلو الی 300 کیلو)
 • میز (ناهار خوری ، مطالعه و …)
 • بخاری (کوچک و بزرگ)
 • تخت خواب (یک نفره الی دو نفره)
 • فرش (دستی و ماشینی)
 • تلویزیون (کوچک و بزرگ)
 • کمد (کوچک و بزرگ)
 • آیینه (دیواری و ایستاد)
 • لوازم آشپزخانه
 • و تمامی لوازم دیگر

باربری چیتگر 02144272633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 44 میانگین: 2.1]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button