باربری کوهسار تهران

باربری کوهسار تهران

وانت بار کوهسار تهران، یکی از محلات خوش آب و هوای تهران کوهسار می باشد که در بالاشهر تهران و سمت غرب قرار دارد که این محله دارای مراکز فروشگاهی و تفریحی برای اوقات فراغت کودکان مکان بسیار عالی می باشد. در جنوب محله کوهسار بزرگراه همت واقع شد است.

وانت بار کوهسار تهران

باربری کوهسار تهران با سابقه درخشانی که در زمینه وانت بار کوهسار تهران دارد چندین دهه در این زمینه فعالیت دارد که هدف اصلی ظریف بار وانت تهران جلب رضایت تمامی مشتریان می باشد. اتوبار کوهسار تهران به صورت 24 ساعته هر روز هفته خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه می دهد که در ادامه به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت.

دفتر باربری کوهسار تهران واقع در بلوار ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135 می باشد، که می مشتریان می توانند به صورت حضوری یا تلفن با ظریف بار وانت تهران در تماس باشند. برای تماس با وانت بار کوهسار تهران با شماره 02144272633 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان وانت بار ظریف تهران شما را راهنمایی کنند.

پیشنهادی:

باربری دهکده المپیک تهران

امکانات باربری کوهسار تهران

امکانات باربری کوهسار تهران

باربری کوهسار برای رفاه حال مشتریان خود، خدمات ویژه بسته بندی وسایل منزل یا محل کار را ارائه می کند. خدمات بسته بندی باعث سریع تر شدن فرآیند اسباب کشی و از همه مهم تر تضمین سلامت وسایل مشتریان می باشد که با خدمات بسته بندی امنیت و سلامت وسایل منزل یا محل کار مشتریان تضمین خواهد شد.

وانت بار محدوده کوهسار برای تضمین کیفیت کاری خود خدمات بیمه وسایل منزل یا محل کار را به مشتریان ارائه کرده است. اما در صورتی خدمات بیمه شامل حال مشتریان خواهد شد که باید از خدمات بسته بندی ظریف بار وانت تهران استفاده کنند تا سلامت وسایل هنگام جا به جایی تضمین شود. در ادامه لیست خدماتی که ارائه می کنیم را آورده ایم:

 • خدمات بسته بندی وسایل منزل یا محل کار
 • رعایت نکات ایمنی
 • رعایت پروتکل های بهداشتی
 • حمل و نقل بین شهری

در صورت نیاز مشتریان به وسیله نقلیه تنها (وانت بار در تهران ، نیسان بار در تهران ، خاور یا کامیون) ، خدمات بسته بندی تنها و یا کارگر تنها ، وانت بار کوهسار تهران در اخیتار مشتریان قرار خواهند داد. برای تماس با اتوبار کوهسار تهران با شماره 02144272633 تماس حاصل فرمایید تا کارکنان ظریف بار وانت تهران شما را راهنمایی کنند.

خدمات بسته بندی باربری محدوده کوهسار تهران

باربری کوهسار تهران خدمات بسته بندی منزل که در اسباب کشی بسیار هائز اهمیت است را برای مشتریان عزیز انجام خواهد داد. بسته بندی یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی می باشد، به این دلیل که اگر بسته بندی به صورت صحیح انجام نشود امکان پاره شدن کارتن ها وجود دارد و در نتیجه به وسایل مشتریان آسیب وارد خواهد شد.

وانت بار محوده کوهسار تهران خدمات بسته بندی را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود انجام خواهد داد. نیسان بار کوهسار تهران برای بسته بندی وسایل کوچک از کارتن های 5 لایه ضحیم و وسایل بزرگ مانند تلویزیون ، مبل ها و … از پلاستیک های ضربه گیر استفاده خواهد کرد؛ و از آسیب دیدن به وسایل جلوگیری خواهد شد.

رعایت پروتکل های بهداشتی باربری کوهسار تهران

امروزه ویروس کرونا یکی از عضوهای جدا ناپذیر زندگی مردم شده است، و مردم باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کرد. وانت بار کوهسار تهران تمامی پروتکل های بهداشتی باربری درباره ویروس کرونا را رعایت خواهد کرد، تمام کارکنان از ماسک و دستکش هنگام خدمات رسانی به مشتریان استفاده خواهند کرد.

بعد از هر بار سرویس دهی باربری کوهسار تهران به مشتریان، تمام وسایل نقلیه اعم از وانت بار تهران ، نیسان بار تهران ، خاور و کامیون ها به طور کامل و دقیق ضد عفونی خواهند شد. همچنین تمامی کارکنان به صورت ماهانه چکاب می شوند تا در هنگام اسباب کشی مبتلا به ویروس کرونا نباشد و با اطمینان کامل از سلامتی ، خدمات رسانی را انجام دهند.

خدمات بین شهری اتوبار کوهسار تهران

در صورتی که میخواهید از اثاثیه منزل یا محل کار خود را از شهرهای دیگر به تهران یا برعکس منتقل کنید، وانت بار کوهسار تهران آماده خدمات رسانی به مشتریان در کمترین زمان ممکن می باشد.

همچنین تمامی وسایل نقلیه به صورت کامل و دقیق موکت کار شده اند و دارای ضربه گیر می باشند، تا وسایل در هنگام حمل و نقل مسافت های طولانی یا کم آسیب نبینند.

رعایت نکات ایمنی وانت بار کوهسار تهران

یکی دیگر از مهم ترین بخش های اسباب کشی، رعایت نکات ایمنی می باشد، تمامی کارکنان باربری کوهسار تهران از دستکش های مخصوص ، کفش های مخصوص و طناب های مستحکم برای جا به جایی اثاثیه منزل یا محل کار مشتریان استفاده می کنند، تا از آسیب رسیدن به خود و وسایل مشتریان جلوگیری شود.

 • استفاده از دستکش مخصوص
 • استفاه از کفش مخصوص
 • استفاده از طناب های مستحکم
 • موکت کاری وسایل نقلیه
 • کارکنان خبره و با تجربه

کرایه اتوبار کوهسار تهران

اتوبار کوهسار تهران برای رفاه حال مشتریان کم ترین هزینه باربری کوهسار تهران را که طبق اتحادیه باربری تهران تعیین می شود از مشتریان خود دریافت خواهد کرد. همچنین ظریف بار وانت تهران تخفیف 20 درصدی برای تمام خدماتی که به مشتریان ارائه می دهد در نظر می گیرد.

کرایه وانت بار محدوده کوهسار تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه قرار داده ایم:

 • نوع وسلیه نقلیه
 • فاصله مبدا و مقصد
 • خدمات بسته بندی
 • تعداد کارگر
 • باربری بین شهری

باربری کوهسارتهران 02144272633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 2.3]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button