باربری کوهک تهران 02122347949 (وانت ، نیسان، خاور)

باربری کوهک تهران

وانت بار کوهک تهران مفتخر است با سابقه نیم قرن خدمات مطمئن و با کیفیت که هر باربری نیازمند است را به مشتریان عزیز ارائه می کند. باربری کوهک تهران اسباب کشی سریع و بدون آسیب دیدگی وسایل را به مشتریان خود تضمین می کند، به این خاطر که اتو بار کوهک تهران از روش های جدید اسباب کشی پیروی می کند.

باربری کوهک تهران

وانت بار کوهک

باربری کوهک تهران در محدوده و اطراف منطقه کوهک تهران به مشتریان عزیز سرویس دهی می کند. دیگر برای بسته بندی ، اسباب کشی و حمل و نقل وسایل منزل یا محل کار خود به منطقه دیگر در تهران یا شهرهای دیگر نگران نباشید زیرا وانت بار کوهک تهران در خدمت تمامی مشتریان عزیز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در رابطه با ویروس کرونا می باشد.

ظریف وانت بار کوهک دارای مجموعه کارمندان حرفه ای و خبره می باشد که سال ها در زمنیه باربری کوهک تهران سابقه درخشانی داشته است. به صورت 24 ساعته هر روز هفته با هر وسیله نقلیه اعم از وانت بار تهران ، نیسان بار تهران ، خاور بار و وسایل نقلیه سنگین ، با کارگر یا بدون کارگر در خدمت مشتریان عزیز منطقه کوهک تهران می باشیم، با ظریف نیسان بار کوهک تماس حاصل فرمایید.


تماس با وانت بار ظریف تهران

وانت بار ظریف به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی وانت تلفنی را به شما ارائه داده و بارهای شما را با نیسان و وانت بار به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم تا سرویس دهی خودمان را به شما ارائه دهیم.

تماس با شعبه مرکز تهران

تماس با شعبه غرب تهران

تماس با شعبه شمال تهران


خدمات حمل و نقل اوتوبار کوهک تهران

وانت بار کوهک تهران خدمات ویژه ای برای مشتریان محدوده کوهک تهران ارائه می کند، من جمله بسته بندی اثاثیه منزل یا محل ، رعایت پروتکل های بهداشتی در رابطه با ویروس کرونا و رعایت نکات ایمنی که شامل استفاده از دستکش و کفش های مخصوص ، طناب های محکم و … می باشند ، در ادامه به بررسی خدمات باربری کوهک تهران خواهیم پرداخت.

پیشنهادی:

طراحی خانه جدید بعد از جابجایی

1) بسته بندی باربری کوهک

یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی ، قسمت بسته بندی وسایل منزل می باشد، طریقه بسته بندی صحیح اثاثیه منزل یا محل کار خیلی مهم است به این خاطر که هنگام جا به جایی وسایل و چیدمان باعث راحتی کار می شود و در نتیجه سرعت اسباب کشی افزایش پیدا می کند. اما اگر وسایل را به صورت صحیح بسته بندی نمی کنید ، باید نگرانی در رابطه پاره شدن کارتن ها یا آسیب دادن وسایل خود باشید.

بسته بندی باربری کوهک به شما در بسته بندی وسایل منزل یا محل کار خود کمک می کند ، باربری کوهک تهران و باربری یوسف آباد برای بسته بندی اثاثیه متشریان خود از ابزار های جدید مانند پلاستیک های حباب دار یا پلاستیک های ضربه گیر استفاده و وسایل مهم مشتریان را بسته بندی می کند، همچنین از کارتن های ضخیم 5 لایه برای جمع کردن و نگه داری وسایل شکستنی و … استفاده می کند.

2) رعایت پروتکل های بهداشتی وانت بار کوهک

رعایت پروتکل های بهداشتی باربری

ویروس کرونا جزوی از عضو جدا نشدی از زندگی مردم در جهان شده و باید تحمل کنیم تا زمانی که این ویروس ریشه کن شود. وانت بار کوهک تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی باربری اسباب کشی امنی را برای مشتریان خود تضمین می کند، تمام کارکنان از دستکش و ماسک استفاده می کنند و هر ماه چکاب کامل می شوند ، و هنگامی که نتایج تست کرونا منفی باشد می توانند به کار خود ادامه دهند در غیر این صورت 2 هفته به استراحت می پردازند.

همچنین بعد از هر بار سرویس دهی به مشتریان عزیز ، تمامی وسایل نقلیه حمل بار اعم از وانت ، نیسان ، خاور و وسایل نقلیه سنگین به صورت کامل ضد عفونی می شوند ، تا از نگرانی های مشتریان کاسته شود.

3) رعایت نکات ایمنی وانت بار کوهک

رعایت نکات ایمنی هنگام جا به جایی اثاثیه منزل یا محل کار خیلی مهم است ، به این خاطر که در صورت رعایت نکردن نکات ایمینی امکان آسیب دیدن کارکنان و وسایل وجود دارد به همین خاطر باربری کوهک تهران و باربری توانیر تهران از جدید ترین وسایل امینی برای جا به جایی وسایل استفاده می کند، در ادامه با این نکات آشنا خواهید شد.

 • استفاده از دستکش مخصوص
 • استفاه از کفش مخصوص
 • استفاده از طناب های مستحکم
 • موکت کاری وسایل نقلیه
 • کارکنان خبره و با تجربه

مثلا هنگام جا به جایی یخچال های ساید نیاز به حداقل 2 کارگر خبره و حرفه ای می باشد که باید از کفش و دستکش مناسب استفاده کنند ، تا اول از آسیب رسیدن به خود و سپس اسیب رسیدن به وسایل مشتریان جلوگیری شود. همچنین تمامی وسایل نقلیه باربری کوهک تهران موکت کاری شده تا از آسیب رسیدن هنگام حمل و نقل وسایل جلو گیری شود.

هزینه باربری کوهک

وانت بار کوهک و اتوبار کوهک به مشتریان گرامی هر روز از هفته به صورت 24 ساعته ، با کیفیت عالی به هر صورتی که متمایل هستند سرویس ارائه می دهیم . مشتریان می توانند وظیفه بسته بندی ، اسباب کشی و حمل نقل وسایل منزل یا محل کار خود را به عهده اوتوبار کوهک تهران قرار دهند که با داشتن کارگران حرفه ای ، با اخلاق و با تجربه کافی یک اسباب کشی بدون دردسر داشته باشند و کار به درستی کامل انجام شود.

باربری کوهک تهران برای رفاه حال مشتریان خود حداقل هزینه باربری کوهک تهران طبق اتحادیه باربری تهران را از مشتریان دریافت خواهد کرد. یکی از مهم ترین اهداف نیساان بار کوهک تهران با کمک کارکنان حرفه ای و با تجربه خدمات عالی با کیفیت به همراه حمل بار مطمئن و سالم را به مشتریان خود ارائه می کند، به همراه داشتن بیمه وانت بار کوهک تهران اسباب کشی مطمئنی را برای مشتریان تضمین می کند.

اما کرایه باربری کوهک تهران به عوامل مختلفی مانند تعداد کارکنان ، نوع وسلیه نقیله (وانت بار ، نیسان بار، خاور و …) ، مسافت بین مبدا و مقصد ، خدمات بسته بندی بستگی دارد.

باربری کوهک چه وسایلی را حمل می کند؟

وانت بار کوهک تهران تمامی وسایل مشتریان اعم از وسایل کوچک و بزرگ ، بار کم و زیاد را در سریع زمان ممکن جا به جا می کند، در صورتی که وسایل مشتریان کم هست می توانند از وانت یا نیسان بار استفاده کنند تا هزینه کمتری نسبت به خاور یا کامیون پرداخت کنند، همچنین در صورت نیاز وسیله نقلیه تنها یا کارگر تنها در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

یکی از هدف های اصلی نیسان بار کوهک تهران جلب رضایت مشتریان است، که برای راحتی و آسان تر کردن کار مشتریان مشاوره خواهیم داد. لیست وسایلی که باربری کوهک تهران حمل می کند:

 • یخچال (ساید ها یا معمولی)
 • اجاق گاز
 • کولر (گازی و آبی)
 • مبلمان
 • دستگاه های موسیقی
 • گاوصندق (50 کیلو الی 300 کیلو)
 • میز (ناهار خوری ، مطالعه و …)
 • بخاری (کوچک و بزرگ)
 • تخت خواب (یک نفره الی دو نفره)
 • فرش (دستی و ماشینی)
 • تلویزیون (کوچک و بزرگ)
 • کمد (کوچک و بزرگ)
 • آیینه (دیواری و ایستاد)
 • لوازم آشپزخانه
 • و تمامی لوازم دیگر

باربری کوهک 02144272633 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 18 میانگین: 2.2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button