وانت بار محله کیانمهر کرج

باربری کیانمهر کرج

وانت بار کیان مهر کرج، محله کیانمهر شهرکی در جنوب غربی کرج و در حومه جنوبی مهرشهر کرج (باربری مهرشهر کرج) واقع شده است. خیابان امیر کبیر یکی از مهم ترین خیابان های این شهرک می باشد

باربری کیانمهر تهران

باربری کیانمهر کرج در محدوده و اطراف منطقه کیانمهر به مشتریان عزیز سرویس دهی می کند. دیگر برای بسته بندی ، اسباب کشی و حمل و نقل وسایل منزل یا محل کار خود به منطقه دیگر در تهران یا شهرهای دیگر نگران نباشید زیرا وانت بار کیان مهر کرج در خدمت تمامی مشتریان عزیز با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در رابطه با ویروس کرونا می باشد.

ظریف وانت بار کیانمهر کرج دارای مجموعه کارمندان حرفه ای و خبره می باشد که سال ها در زمنیه باربری در کیان مهر کرج سابقه درخشانی داشته است. به صورت 24 ساعته هر روز هفته با هر وسیله نقلیه اعم از وانت بار تهران ، نیسان بار تهران ، خاور بار و وسایل نقلیه سنگین ، با کارگر یا بدون کارگر در خدمت مشتریان عزیز منطقه کیانمهر کرج می باشیم، با ظریف نیسان بار هروی تماس حاصل فرمایید.

باربری محدوده کیان مهر کرج ، واقع در تهران – خیابان ظفر – خیابان فرید افشار پلاک 135می باشد. که مشتریان عزیز می توانند برای سفارش سرویس ها و خدمات هم به صورت حضوری و تلفنی در خواست خدمات رسانی کنند. برای تماس با ظریف بار با شماره تماس 02188618560 حاصل فرمایید تا کارکنان وانت بار ظریف تهران شما را راهنمایی کنند.

خدمات باربری کیان کیان مهر کرج

خدمات باربری کیان کیان مهر کرج

باربری کیانمهر کرج برای رفاه حال مشتریان خود خدمات ویژه ای مانند خدمات بسته بندی، رعایت نکات بهداشتی، حمل و نقل بین شهری و رعایت نکات ایمنی، را به مشتریان ارائه می دهد که در ادامه به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت. رعایت نکات ایمنی یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی می باشد که ظریف وانت بار تهران رعایت می کند.

همچنین باربری محدوده کیانمهر کرج برای تضمین کیفیت کاری خود، وسایل مشتریان را بیمه می کند. اما شرایط بهرمندی از خدمات بیمه این است که مشتریان باید از خدمات بسته بندی ظریف وانت بار تهران استفاده کنند.

پیشنهادی:

باربری اختیاریه تهران

رعایت نکات ایمنی وانت بار کیانمهر کرج

یکی دیگر از مهم ترین بخش های اسباب کشی، رعایت نکات ایمنی می باشد، تمامی کارکنان باربری کیان مهر کرج از دستکش های مخصوص ، کفش های مخصوص و طناب های مستحکم برای جا به جایی اثاثیه منزل یا محل کار مشتریان استفاده می کنند، تا از آسیب رسیدن به خود و وسایل مشتریان جلوگیری شود.

 • استفاده از دستکش مخصوص
 • استفاه از کفش مخصوص
 • استفاده از طناب های مستحکم
 • موکت کاری وسایل نقلیه
 • کارکنان خبره و با تجربه

خدمات بسته بندی وسایل وانت بار کیان مهر کرج

بسته بندی وسایل منزل یا محل کار از اهمیت بالایی در اسباب کشی دارد، به این خاطر که اگر هنگام جا به جایی وسایل کارتن ها پاره شود احتمال آسیب دیدن وسایل بالا میرود. در نتیجه پیشنهاد می کنیم، وظیفه بسته بندی وسایل منزل یا محل کار خود را به باربری محدوده کیانمهر کرج بسپارید تا وسایل شما به سلامت کامل جا به جا شود.

همچنین وانت بار کیان مهر کرج برای بسته بندی وسایل کوچک مانند ظرف های آشپزخانه، کتاب و دیگر وسایل خرده ریز را در کارتن های 5 لایه ضخیم قرار داده و وسایل بزرگ تر مانند، تلویزیون ، پیانو، مبل ها، یخچال و دیگر وسایل از پلاستیک های ضربه گیر استفاده خواهد کرد تا کوچک ترین ضربه و آسیبی وارد نشود.

حمل و نقل بین شهری باربری در کیانمهر کرج

اگر در خارج از شهر تهران خانه یا محل کار خود را تعیین کرده اید و برای جا به جایی وسایل نیاز به یک باربری مطمئن دارید، وانت بار محدوده کیان مهر کرج در سریع ترین زمان ممکن و امنیت بالا آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد.

همچنین تمامی وسایل نقلیه ظریف بار وانت تهران (سواری و سنگین) به طور کامل موکت کاری شده اند و دارای ضربه گیر می باشند تا در جا به جایی های با مسیر طولانی یا کم به وسایل مشتریان آسیبی وارد نشود.

رعایت پروتکل های بهداشتی و نکات ایمنی

امروزه یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی ، رعایت نکات ایمنی هنگام جا به جایی وسایل می باشد. اتوبار آرژانتین تهران تمام نکات ایمنی اعم از استفاده از دستکش مخصوص، کفش مخصوص و طناب های مستحکم را رعایت می کند، تا کوچک ترین آسیبی به وسایل منزل یا محل کار مشتریان وارد نشود.

ویروس کرونا در حال حاظر جزو زندگی روتین مردم شده و تا ریشه کن شدن این ویروس تمامی مردم و مشاغل باید رعایت کنند. باربری در کیان مهر کرج تهران تمامی پروتکل های بهداشتی باربری را هنگام اسباب کشی رعایت خواهد کرد تا از نگرانی های مشتریان کاسته شود. استفاده از دستکش و ماسک حداقل کاری است که وانت بار کیانمهر کرج هنگام اسباب کشی انجام می دهد.

تمام وسایل نقلیه (وانت، نیسان، خاور، کامیون) بعد از سرویس دهی به مشتریان به صورت دقیق و کامل ضد عفونی خواهند شد. همچنین تمامی کارکنان ظریف بار وانت تهران به طور مرتب چکاب خواهند شد، تا از مبتلا نبودن به ویروس کرونا اطمینان حاصل کنیم. و در صورت مبتلا بودن به ویروس کرونا به مدت 2 هفته الی 2 ماه به کارکانا مرخصی داده می شود تا به بهودی کامل دست یابند.

هزینه باربری کیانمهر کرج

ظریف وانت بار کیانمهر کرج یا اتوبار کیان مهر کرج برای رضایت مشتریان خود به صورت 24 ساعته هر روز هفته خدمات عالی در هر صورتی که متمایل باشند خدمات ارائه می کند. مشتریان می توانند وظیفه حمل و نقل بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار خود را بر عهده ظریف وانت بار کیانمهر کرج بسپارند. تا با کارکنان حرفه ای و با اخلاق اسباب کشی سریع و مطمئن داشته باشد و کار به سلامتی انجام شود.

باربری کیانمهر کرج برای رفاه حال مشتریان عزیز خود ، حداقل هزینه باربری کیانمهر کرج که اتحادیه باربری تهران تعیین می کند از مشریان دریافت خواهد کرد. یکی از مهم ترین اهداف نیسان بار کیان مهر کرج همراه کارکنان خبره و با تجربه سرویس دهی مطمئن و عالی به همراه حمل و نقل مطمئن و سالم را برای مشتریان در نظر دارد، همچنین به همراه داشتن بیمه وانت بار محدوده کیان مهر کرج اسباب کشی مطمئن و سالمی را برای مشتریان خود تضمین می کند.

اما کرایه وانت بار کیانمهر کرج به عوامل مختلفی مانند فاصله بین مقصدا و مبدا ، تعداد کارکنان، نوع وسیله نقلیه ، خدمات بسته بندی و حمل و نقل بین شهری بستگی دارد. اما اتوبار بلوار کیانمهر کرج برای رفاه حال مشتریان خود 20 درصد تخفیف شامل خواهد شد.

وانت بار محدوده کیانمهر کرج چه وسایلی را حمل می کند؟

باربری محدوده کیانمهر کرج تمامی اثاثیه منزل و محل کار مشتریان اعم از وسایل کوچک و بزرگ ، بار کم و زیاد را در سریع ترین زمان ممکن بسته بندی ، جا به جا و حمل و نقل می کند، در صورتی که وسایل منزل یا محل کار مشتریان اندک است می توانند از وانت یا نیسان بار استفاده کنند تا هزینه کمتری نسبت به خاور یا کامیون پرداخت کنند، همچنین در صورت نیاز وسیله نقلیه (وانت ، نیسان یا خاور) تنها یا کارگر تنها در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

یکی از اهداف اصلی وانت بار محدوده کیان مهر کرج جلب رضایت مشتریان است، که برای راحتی و آسان تر کردن کار مشتریان مشاوره خواهیم داد. لیست وسایلی که نیسان بار کیانمهر کرج حمل می کند:

 • یخچال (ساید ها یا معمولی)
 • اجاق گاز
 • کولر (گازی و آبی)
 • مبلمان
 • دستگاه های موسیقی
 • گاوصندق (50 کیلو الی 300 کیلو)
 • میز (ناهار خوری ، مطالعه و …)
 • بخاری (کوچک و بزرگ)
 • تخت خواب (یک نفره الی دو نفره)
 • فرش (دستی و ماشینی)
 • تلویزیون (کوچک و بزرگ)
 • کمد (کوچک و بزرگ)
 • آیینه (دیواری و ایستاد)
 • لوازم آشپزخانه
 • و تمامی لوازم دیگر

باربری کیانمهر کرج 02188618560 (وانت ، نیسان، خاور)

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 2.6]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button