وسایل آشپزخانه رو چگونه بسته بندی کنیم؟

وسایل آشپزخانه رو چگونه بسته بندی کنیم؟

آشپزخانه شما باید یکی از سخت ترین قسمت ها برای بسته بندی در هنگام اسبا کشی باشد ، هر کاری می کنید ، زمان لازم برای بسته بندی وسایل آشپزخانه را نظر بگیرید. در بیشتر موارد ، واقعاً از تعداد زیاد وسایل آشپزخانه اعم از کوچک و بزرگ که در کابینت ها و کشوهای مختلف آشپزخانه چیده شده اید شگفت زده خواهید شد.

دقت کنید که وسایل برقی تقریبا کوچک مانند قهوه ساز ، میکسرهای استند ، توستر ، مخلوط کن ، سرخ کن ، غذاسازها ، آبمیوه گیر، پلوپزها ، ساندویچ سازها را باید به دقت بسته بندی کنید. ، و البته مایکروویو.

علاوه بر این ، ممکن است انواع دیگری از وسایل آشپزخانه کوچک داشته باشید و مشکلی نیست – وانت بار ظریف یک روش بسته بندی وسایل منزل را توصیف می کند که برای همه وسایل آشپزخانه برقی جمع و جور که در تهیه غذا و نوشیدنی ها استفاده می شود عالی عمل می کند.

در ادامه بهترین روش های بسته بندی لوازم آشپزخانه برای اساب کشی آمده است، با وانت بار ظریف تهران همراه باشید.

مرحله 1. لوازم بسته بندی مورد نیاز را آماده کنید

اولین قدم این است که وسایل بسته بندی لازم را تهیه کنید تا مجبور نباشید پس از شروع بسته بندی ، مراحل بسته بندی را قطع کنید.

  • جعبه ها. اگر جعبه های اصلی لوازم آشپزخانه خود را نگه داشته اید، بهترین گزینه این است که از آنها استفاده کنید زیرا اندازه آنها مناسب است و حتی ممکن است برای محافظت بهتر از وسایل در جعبه ها از ضربه گیر استفاده شود.
  • اگر نه کارتن های وسایل را ندارید، بهترین گزینه این است که کارتن های محکمی پیدا کنید که کمی بزرگتر از خود وسایل لوازم خانگی است. شما همچنین می توانید چندین وسیله آشپزخانه کوچک را در یک کارتن بزرگ بسته بندی کنید.
  • کاغذ، برای محافظت از وسایل آشپزخانه هنگام حمل و نقل ، به مقدار زیادی کاغذ یا روزنامه برای بسته بندی نرم نیاز دارید. علاوه بر پیچاندن وسایل برقی ، از کاغذ به عنوان پرکننده فضا نیز نیاز دارید.
  • چسب بسته بندی، برای بستن بسته های کاغذی و بستن جعبه ها به نوار بسته بندی نیاز دارید.
  • طناب های محکم. برای محکم کردن سیم های برقی وسایل ، از بندهای پیچشی استفاده کنید. به عنوان جایگزین ، می توانید از نوارهای لاستیکی نیز استفاده کنید.
  • نشانگر دائمی. یک نشانگر دائمی برای برچسب زدن جعبه ها پس از بسته بندی آنها داشته باشید.

مرحله 2. وسایل آشپزخانه کوچک خود را مرتب کنید

قبل از اینکه وسایل آشپزخانه خود را بسته بندی کنید ، ایده خوبی است که هر وسیله را بررسی کرده و وسایل آشپز خانه را دسته بندی کنید(از نظر ابعاد ، وزن و مهم بودن).

ممکن است مدتی است که می خواهید لوازم آشپزخانه را ارتقا دهید و حرکت آینده فرصتی مناسب برای خلاص شدن از دستگاه قدیمی و خرید یک دستگاه جدید پس از جابجایی است.

حتی اگر همه وسایل کوچک آشپزخانه موجود در آشپزخانه خود را بسته بندی و جابجا می کنید ، باز هم ایده خوبی است که وسایل آشپزخانه خود را مرور کرده و وسایلی را که به دلایلی ارزش بسته بندی و جابجایی ندارند ، کنار بگذارید.

پیشنهادی: باربری شهران تهران

مرحله 3. وسایل را تمیز و خشک کنید

توصیه می شود قبل از بسته بندی هر وسیله کوچک ، آن را برای حمل و نقل تمیز و خشک کنید. چرا؟ نکته این است که حمل و نقل وسایل آشپزخانه کوچک ناپاک با خرده ، لکه ، چربی و سایر مواد زائد که هنوز روی آنها است ایده بدی است.

در بیشتر موارد ، شما وقت کافی برای تمیز کردن لوازم خود ندارید ، بنابراین خوب است که آنها را با یک پارچه مرطوب یا دستمال مرطوب پاک کنید. پس از انجام این کار ، زمان کافی را منتظر بمانید تا قبل از شروع بسته بندی آنها با کاغذ ، واحدهای برقی کاملاً خشک شوند.

اگر لوازم آشپزخانه کوچک شما از قبل به اندازه کافی تمیز هستند ، باید این مرحله تمیز کردن را به طور کامل کنار بگذارید.

مرحله 4. در صورت امکان وسایل آشپزخانه را جدا کنید

در صورت امکان ، همیشه باید قطعات شل یا جداشونده وسایل آشپزخانه را قبل از بسته بندی آنها در کاغذ جدا کنید.

این تا حد زیادی یک اقدام ایمنی است زیرا اجزای شل ممکن است در اطراف یا داخل دستگاه جابجا شوند و به نوعی آسیب جابجایی وارد کنند. همچنین ، برخی از وسایل آشپزخانه مانند مخلوط کن ها بسیار بزرگ هستند و باید جدا شوند – شیشه های پلاستیکی یا شیشه ای باید جدا شوند و جداگانه بسته بندی شوند.

همیشه قطعات جدا شده یک دستگاه را در یک جعبه قرار دهید تا در زمان بازکردن وسایل و تنظیم وسایل آشپزخانه بعد از جابجایی در وقت ارزشمند صرفه جویی کنید.

جدا کردن لوازم آشپزخانه کوچک برای جابجایی باید بسیار ساده باشد. با این وجود ، اگر گیر کردید ، به دفترچه های راهنمای مربوطه مراجعه کنید یا دستورالعمل های جداسازی را در اینترنت جستجو کنید.

مرحله 5. کابل های برق را محکم کنید

سیم های برقی وسایل کوچک آشپزخانه ممکن است خطری را به وجود آورد یا وسایل متعلق به آنها را خراش دهد. و این دقیقاً به همین دلیل است که این مرحله در مورد ایمن سازی کابل های آن وسایل آشپزخانه است تا از هر گونه تصادف جلوگیری شود.

اگر می توانید کابل برق دستگاه آشپزخانه را به طور کامل از دستگاه جدا کنید ، این کار را انجام دهید. سپس ، سیم را چند بار بدون فشار زیاد فشار دهید ، آن را کاملاً در کاغذ بسته بندی نرم بپیچید و سپس بسته را به هم بچسبانید تا از باز شدن آن جلوگیری شود.

اگر سیم برق دستگاه را نمی توان از دستگاه جدا کرد ، آن را با دقت تا کنید ، از زیپ یا نوارهای لاستیکی برای ثابت نگه داشتن آن استفاده کنید و در نهایت – آن را در کاغذ بسته بندی کنید و با نوار بسته بندی محکم کنید.

باربری کاشانی تهران

مرحله 6. وسایل را با روزنامه بسته بندی کنید

اگر هنوز قطعات جداشونده ای را که از لوازم آشپزخانه کوچک جدا کرده اید بسته بندی نکرده اید ، اکنون این کار را انجام دهید. از چند ورق کاغذ بسته بندی برای بسته بندی کامل قطعات جدا شده یا شل استفاده کنید ، سپس آنها را با نوار چسب محکم کنید.

سپس ، بدنه اصلی هر یک از وسایل آشپزخانه را در 2-3 ورق کاغذ بسته بندی کنید ، گویی هدیه ای را می پیچید. قبل از شروع بسته بندی آن در کاغذ ، بررسی کنید تا ببینید آیا واحدی که می خواهید از آن محافظت کنید کاملاً خشک شده است یا خیر. اگر نه ، از یک پارچه نرم نرم برای خشک کردن آن استفاده کنید – این یک مرحله مهم است زیرا از تجمع احتمالی کپک جلوگیری می کند.

پس از اتمام پیچاندن ورق های کاغذی دور دستگاه ، از نوار بسته بندی برای محکم کردن بسته استفاده کنید. از نوار بسته بندی مستقیم بر روی دستگاه استفاده نکنید زیرا بسیار چسبناک است و ممکن است سطح ظریف دستگاه برقی را لکه دار کند.

مرحله 7. لوازم آشپزخانه را داخل کارتن قرار دهید

لوازم بسته بندی شده را به آرامی به جعبه های از پیش انتخاب شده آنها منتقل کنید. اجزای اضافی را که جدا کرده اید و جداگانه بسته بندی کرده اید اضافه کنید – سینی ، شیشه ، سیم و غیره.

هنگام قرار دادن وسایل کاغذی بسته بندی شده در جعبه ها ، آنها را عمودی نگه دارید زیرا اکثر آنها طوری طراحی شده اند که از آنها استفاده می شود. همچنین ، مراقب باشید که سنگین ترین وسایل آشپزخانه را در انتهای جعبه قرار دهید و وسایل سبک تر را روی آنها قرار دهید.

اگر فضای کافی برای وسایل آشپزخانه کوچک دیگر در همان جعبه وجود دارد ، آن را نیز اضافه کنید. به عنوان یک قانون ایمنی ، شما نباید برای هر جعبه از 40 پوند تجاوز کنید ، مهم نیست که ظرف مقوایی چقدر محکم به نظر برسد.

مرحله 8. فضای خالی را با کاغذ مچاله شده پر کنید

بعد از اینکه یک جعبه را با وسایل آشپزخانه کوچک محافظت شده پر کردید ، مطمئن شوید که هرگونه شکاف باقی مانده داخل جعبه را با کاغذ مچاله شده پر کنید. چرا باید با این مرحله زحمت بکشید؟

جعبه های بسته بندی شده بسیار جابجا می شوند و هنگام حمل داخل کامیون متحرک تحت تأثیر نیروهای مختلف خارجی قرار می گیرند. با توجه به ارتعاشات هنگام حرکت وسیله نقلیه ، وسایل آشپزخانه بسته بندی شده شما به احتمال زیاد در داخل ظرف جابجا می شوند مگر اینکه اطمینان حاصل کنید که آنها اصلاً فضایی برای حرکت ندارند.

به دلایل ایمنی ، کافی است فضاهای باقیمانده داخل جعبه ها را با کاغذ مچاله شده یا تکه های حباب دور ریخته شده پر کنید. یکی از راه های آزمایش اینکه آیا دستگاه های برقی ظریف را بی حرکت کرده اید یا خیر ، این است که جعبه را پس از بسته بندی بلند کرده و به آرامی تکان دهید. اگر هیچ چیز در داخل آن حرکت نمی کند ، خوب است که بروید. اما اگر احساس می کنید حرکتی در داخل جعبه وجود دارد ، کاغذ مچاله شده بیشتری اضافه کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button