نحوه بسته بندی پرده هنگام اسباب کشی

نحوه بسته بندی پرده هنگام اسباب کشی

یکی از چیزهایی که ممکن است در میان طوفان فعالیت‌های مربوط به نقل مکان در حین نقل مکان از خانه متوجه نشوید این است که یکی از اولین کارهایی که باید هنگام ورود به خانه جدید خود انجام دهید این است که پرده‌ها را آویزان کنید تا بتوانید خانه خود را تهیه کنید.

حریم خصوصی شما هنوز همسایه‌های خود را نمی‌شناسید، بنابراین تا زمانی که نشناسید، آن افراد را از نوع فضول‌ها در نظر بگیرید. پنجره‌های آن مکان جدید ممکن است روی آن‌ها پرده باشند یا نداشته باشند، بنابراین بهتر است خودتان را بیاورید، به خصوص اگر پارچه‌های فعلی خود را بیش از حد دوست دارید و نمی‌خواهید آن‌ها را پشت سر بگذارید.

به‌طور جدی، چرا باید پرده‌های کاملاً جدید برای خانه مقصد بخرید، در حالی که پرده‌های زیبایی دارید که باید با اکثر پنجره‌های آنجا همخوانی داشته باشد؟ با توجه به حجم زیاد هزینه های جابجایی، هزینه ها و کارمزدها، خانه تکانی زمان اشتباهی برای اتلاف است.

بنابراین، با پولی که به سختی به دست آورده‌اید، هوشمندانه عمل کنید و پرده‌های خود را با خود بسته بندی مناسب وانت بار ظریف جابجا کنید. در صورت لزوم، برای یادگیری بهترین راه برای بسته بندی پرده ها برای جابجایی، از جمله توصیه هایی در مورد نحوه بسته بندی میله های پرده برای جابجایی نیز بخوانید.


تماس با وانت ظریف تهران

باربری تهران به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی وانت تلفنی را به شما ارائه داده و بارهای شما را با نیسان و وانت بار به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم تا سرویس دهی خودمان را به شما ارائه دهیم.

تماس با شعبه مرکز تهران

تماس با شعبه غرب تهران

تماس با شعبه شمال تهران


قبل از بسته بندی پرده ها برای حرکت چه باید کرد؟

قبل از بسته بندی پرده ها برای حرکت چه باید کرد؟

قبل از اینکه بتوانید بسته بندی پرده ها و پرده ها را برای جابجایی شروع کنید، ابتدا باید چند کار را انجام دهید در ادامه وانت بار آتی ساز نکات بسته بندی پرده هنگام بسته بندی وسایل منزل آماده کرده است:

 • تعیین کنید که آیا ارزش بسته بندی و جابجایی همه پرده های خود را دارد یا خیر. اگر به درستی می‌دانید که خانه جدید تمام پرده‌ها و پرده‌های مورد نیاز خود را دارد، ممکن است تصمیم بگیرید که مال خود را نگیرید، یا شاید فقط برخی از آنها را بردارید. در هر صورت، بسیار مهم است که پرده‌های پنجره‌ای را که در حال حرکت هستید دوست داشته باشید، زیرا به محض رسیدن به مکان جدید، آن‌ها را آویزان خواهید کرد. و همانطور که می دانید، پرده ها عناصر ضروری دکوراسیون خانه هستند و قطعا می توانند به شما کمک کنند تا خانه جدید را راحت تر و راحت تر کنید.
 • بنابراین، هیچ وقت و تلاشی را برای بسته بندی پرده هایی که خیلی کهنه یا خیلی فرسوده هستند هدر ندهید. یا آنهایی که هرگز واقعاً دوستشان نداشتید.
 • بهترین زمان را برای بسته بندی پرده های خود برنامه ریزی کنید. شما نمی خواهید آنها را پایین بیاورید و خیلی زود برای حمل و نقل آماده کنید زیرا تا آخرین روز یا بیشتر به آنها نیاز خواهید داشت. حریم خصوصی، یادت هست؟ و شما نیز نباید این کار را برای آخرین لحظه ممکن رها کنید زیرا بسته بندی پرده ها و پرده ها ممکن است بیش از آنچه انتظار دارید طول بکشد. چرا؟ در زیر می خوانید.
 • پرده های خود را قبل از بسته بندی در جعبه کمد تمیز کنید. اکنون، این مرحله تماماً در مورد این است که اطمینان حاصل شود که گرد و غبار یا هر نوع کثیفی را وارد خانه جدید خود نخواهید کرد. اگر می‌دانید که پرده‌های شما تمیز هستند زیرا اخیراً آن‌ها را شسته‌اید، این مرحله را رد کنید. از سوی دیگر، اگر مدتی است پارچه‌های خود را تمیز نکرده‌اید، می‌توانید آنها را بشویید (فقط مطمئن شوید که تا زمانی که آنها را بسته‌بندی می‌کنید 100% خشک شوند) یا به آرامی آنها را جاروبرقی بکشید تا پاک شوند. گرد و غبار
 • هر پرده یا مجموعه ای از پرده ها را اندازه بگیرید و آن اندازه ها را روی یک تکه کاغذ یا کارت فهرست یادداشت کنید. همچنین بنویسید که آن پرده ها متعلق به کدام اتاق هستند و سپس کاغذ یا کارت را به پرده های مربوطه سنجاق کنید. این مرحله هنگام رسیدن به خانه جدید در زمان ارزشمند شما صرفه جویی می کند زیرا به شما امکان می دهد به سرعت تشخیص دهید که کدام پرده ها متناسب با کدام پنجره ها در خانه یا آپارتمان جدید هستند.

بیشتر بدانید:

نحوه چسب زدن کارتن های بسته بندی شده

نحوه بسته بندی پرده ها در جعبه کمد لباس

اگر واقعاً به پرده‌هایتان اهمیت می‌دهید و نمی‌خواهید بعد از جابجایی پرده‌های خود را چروکیده یا حتی آسیب دیده ببینید، باید بسته به تعداد پرده‌هایی که قصد دارید با خود ببرید، آنها را در یک یا چند جعبه کمد قرار دهید. همه می‌دانند که جعبه‌های کمد لباس برای جابجایی لباس‌ها عالی هستند، اما آن ظروف مقوایی مخصوص برای حمل پرده‌ها و پارچه‌ها نیز ایده‌آل هستند، زیرا کالاهای نرم شما را بدون چروک نگه می‌دارند و از گرد و غبار و رطوبت محافظت می‌کنند.

در اینجا نحوه بسته بندی پرده های خود در جعبه کمد آورده شده است:

 • یک ورق کاغذ بسته بندی تمیز را در قسمت پایین جعبه کمد قرار دهید تا پرده ها و پرده های شما وقتی با قسمت داخلی کارتن تماس دارند تمیز نگه داشته شوند.
 • میله فلزی جعبه کمد لباس را در کاغذ بسته بندی تمیز بپیچید، سپس از تکه های کوچک نوار برای محکم کردن لایه کاغذی محافظ استفاده کنید. این فقط یک اقدام احتیاطی است زیرا هرگز نمی دانید که آن میله های فلزی چقدر تمیز هستند.
 • یک پرده بردارید، آن را از طول تا کنید و سپس یک بار آن را دور میله افقی کمد لباس بپیچید، انگار که روسری را دور گردن خود می‌پیچید. اگر پرده خیلی بلند است، آن را دوباره از طول تا کنید و یک بار دور آن میله فلزی محافظ کاغذ بپیچید.
 • یک تکه ریسمان یا یک کراوات تابدار به اطراف انتهای پرده که آزادانه آویزان شده اند، درست زیر میله کمد ببندید. از ترس آسیب رساندن به پارچه ظریف آن را زیاد سفت نکنید – در عوض، آن را به اندازه ای سفت کنید که پرده در حین حمل و نقل از روی میله لیز نخورد.
 • همین کار را با بقیه پرده هایتان انجام دهید تا زمانی که پرده هایتان تمام شود یا نوار کمدتان پر شود. تا جایی که می توانید پرده ها را روی نوار افقی بپیچید و ببندید، بدون اینکه آنها را به هم فشار دهید.
 • جعبه کمد لباس را ببندید، آن را ببندید و به درستی برچسب بزنید. در صورت لزوم، یکی دیگر را بردارید و پرده های بیشتری را طبق مراحل بسته بندی بالا در آن قرار دهید.

نحوه بسته بندی پرده ها در کارتن

بهترین راه برای بسته بندی پرده ها برای جابجایی، استفاده از جعبه های کمد لباس برای این منظور است. با این حال، چند مشکل احتمالی در این روش بسته بندی وجود دارد: 1) جعبه های کمد لباس بسیار گران تر از جعبه های متحرک معمولی هستند (یک جعبه کمد لباس بزرگ حدود 14 دلار قیمت دارد)، و 2) جعبه های کمد لباس فضای زیادی را در داخل وسیله نقلیه متحرک اشغال می کنند. .

بنابراین، اگر نمی‌خواهید پول بیشتری برای جعبه‌های کمد لباس گران‌قیمت خرج کنید یا اگر فضای کامیون‌تان نسبتاً محدود است، وانت بار نیاوران پیشنهاد می کند پرده‌ها و پرده‌ها را در جعبه‌های مقوایی معمولی بسته‌بندی کنید.

در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

 • چند ورق کاغذ بسته بندی تمیز را در پایین یک جعبه مقوایی بزرگ استاندارد قرار دهید.
 • پرده ها را به گونه ای مرتب تا کنید که در جعبه های خاصی که برای آنها انتخاب کرده اید قرار بگیرند. پرده ها را شل تا کنید، آنها را به زور فشار ندهید وگرنه در کمترین زمان آنها را چروک خواهید کرد.
 • به خاطر داشته باشید که تکه‌های کاغذ یا کارت‌ها را با اندازه‌های دقیق آن‌ها به پرده‌ها سنجاق کنید تا زندگی‌تان بعد از حرکت کمی آسان‌تر شود.
 • پرده ها را در جعبه مقوایی بچینید و آنها را کنار هم قرار دهید نه اینکه آنها را روی هم قرار دهید. برای قرار دادن پرده های بیشتر در یک جعبه بدون استفاده از فشار زیاد، جعبه متحرک را به سمت خود بچرخانید تا نیروی جاذبه بتواند پرده را پایین نگه دارد و در نتیجه فضای ذخیره سازی بیشتری ایجاد کنید.
 • جعبه را با هر تعداد پرده پنجره که می توانید با خیال راحت در آن قرار دهید پر کنید، سپس یک ورق کاغذ بسته بندی تمیز را به عنوان محافظ اضافی در بالا قرار دهید.
 • جعبه را ببندید، آن را ببندید و به درستی برچسب بزنید.

حتی اگر هنگام بسته‌بندی پرده‌ها و پرده‌های خود در جعبه‌های مقوایی استاندارد بسیار مراقب باشید، برخی از آنها در حین جابجایی چروک می‌شوند. خبر خوب این است که شما باید بتوانید این چین و چروک ها را پس از حرکت با اتو برطرف کنید… اما زمان گرانبهای خود را در این فرآیند از دست بدهید.

به خاطر داشته باشید که تنها راه برای بسته بندی پرده ها بدون چروک، حمل و نقل آنها در جعبه های کمد است.

پیشنهادی:

نحوه جابجایی مبلمان سنگین

بسته بندی میله های پرده هنگام اسباب کشی

بسته بندی میله های پرده هنگام اسباب کشی

در حال حاضر، بسیار نادر است که بخواهید میله های پرده را بین دو خانه بسته بندی و جابجا کنید. دلیل اصلی آن این است که نیازی به انجام آن نیست زیرا مکان جدیدی که به آن نقل مکان می کنید تقریباً همیشه میله های پرده از قبل نصب شده و آماده برای خدمت به هدف خود هستند.

با این حال، موارد خاصی وجود دارد که ممکن است تصمیم بگیرید مثلاً وانت بار کوهستان تهران پیشنهادی می کند میله های پرده خود را بسته بندی کرده و جابجا کنید:

 • هنگامی که میله های پرده ای سفارشی دارید که طراحی منحصر به فردی دارند، یا
 • هنگامی که میله های پرده از مواد با ارزش تری مانند نوع کمیاب چوب (ماهون، بامبو و غیره) یا فلز کمی گرانبهاتر از آهن یا فولاد معمولی ساخته شده باشند، یا
 • وقتی فقط می خواهید پرده ها را جابجا کنید زیرا می دانید که می توانید بعد از جابجایی آنها را تغییر دهید.
 • فقط مطمئن شوید که میله‌های پرده‌ای را که تصمیم گرفته‌اید بسته بندی کنید و جابه‌جا کنید، دارید – اگر مستاجر هستید که از یک ملک اجاره‌ای خارج می‌شوید یا اگر به تازگی خانه یا آپارتمان را فروخته‌اید، مجاز به انجام آن نیستید. قرار است آنها را در خانه ای که به زودی ترک می کنید رها کنید.

خبر خوب این است که بسته بندی میله های پرده برای جابجایی آسان است – فقط آنها را در چندین پتوی مبلمان ضخیم بپیچید و از نوار برای محکم کردن آن پتوهای محافظ استفاده کنید. خبر بد این است که جابجایی آن میله‌ها آسان نخواهد بود، زیرا نسبتاً طولانی هستند و همچنین ممکن است به طرز شگفت‌آوری سنگین باشند. بنابراین، بهترین اقدام این است که برای بسته بندی و جابجایی میله های پرده خود زحمت نکشید، مگر اینکه کاملاً مجبور باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button