بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها 02122347949

بسته بندی وسایل منزل و شرکت ها

ظریف بار وانت تهران به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی وانت تلفنی را به شما ارائه داده و بارهای شما را با نیسان و وانت بار به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، ما به صورت شبانه روزی با رعایت پروتکل های بهداشتی باربری در خدمت شما هستیم تا سرویس دهی خودمان را به شما ارائه دهیم.

بسته بندی وسایل منزل یکی از مهم ترین مراحل در زمینه اسباب کشی می باشد. به این خاطر که در صورت بسته بندی صحیح وسایل احتمال آسیب دیدن وسایل به حداقل می رسد. اگر وسایل منزل خود را بصورت صحیح بستهبندی نکنید، احتمال باز شدن یا پاره شدن کارتن و موارد دیگر وجود دارد که احتمال آسیب دیدن وسایل منزل شما زیاد می شود.

نکات بسته بندی وسایل منزل و کار:

نکات بسته بندی اساس منزل و کار:
  • علامت گذاری : روی تمام کارتن ها علامت بزارید تا هنگام باز کردن کارتن ها به راحتی بتوانید باز کنید.
  • جدا کردن لوازم شکستنی : وسایل شکستنی را جدا از بقیه وسایل پلاستیکی یا نشکن قرار دهید، به این خاطر که لوازم شکستنی به آرامی جا به جا شوند.
  • جمع کردن لوازم مربوطه باهم : مثلا لوازم اداری در یک کارتن ، البسه در یک کارتن و به همین ترتیب قرار دهید ، تا هنگام باز کردن کارتن ها به راحتی چیدمان را انجام دهید.

بسته بندی صحیح وسایل چرا مهم است؟

بسته بندی کردن وسایل منزل یا اداری به صورت صحیح ، اهمیت خیلی بالایی دارد ، به چند دلیل که در ادامه بحث خواهیم کرد.

  1. بستهبندی صحیح وسایل باعث افزایش سرعت حمل و نقل خواهد شد.
  2. بسته بندی درست باعث افزایش امنیت و عدم آسیب رساندن وسایل شما خواهد شد.
  3. هنگامی کارتن ها و وسایل را به طور صحیح جمع می کنید، در ماشین جای کمتری اشغال خواهند کرد ، و باعث می شود ماشین کوچک تر و یا کم تری کرایه کنید.
  4. در آخر هنگام باز کردن و یا پیدا کردن وسایل به سرعت می توانید وسیله مورد خود را پیدا کنید.

همان طور که مشاهده می کنید بسته بندی وسایل اهمیت بالایی در اسباب کشی دارد ، به همین خاطر این کار سخت را به ظریف بار وانت تهران بسپارید.

خدمات بسته بندی وانت بار ظریف

خدمات باربری ظریف شمامل بسته بندی ویژه وسایل، باربری بین شهری ، باربری 24 ساعته هر روز هفته در تهران و … می باشد. که خدمات بسته بندی در تهران از جدیدترین روش ها و وسایل صورت می گیرید.

سرویس بسته بندی وسایل وانت بار ظریف شامل کارتن های 5 لایه ضخیم برای بسته بندی وسایل کوچک و پلاستیک های ضربه گیر برای وسایل بزرگ تر مانند : یخچال ، مبلمان ، تلویزیون و … می باشد. هم چنین از چسب پهن مخصوص و طناب های محکم برای بسته بندی کارتن ها استفاده می کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button