چگونه خودمون اسباب کشی کنیم؟

چگونه خودمون اسباب کشی کنیم؟

خانه تکانی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد، به خصوص اگر برای اولین بار در حال نقل مکان هستید. کارهای زیادی برای انجام دادن قبل از نقل مکان وجود دارد که به زودی احتمالاً از همه چیز غرق خواهید شد.

علاوه بر انبوهی از کارهایی که فقط باید قبل از روز اسباب کشی به پایان برسانید، با بسیاری از تصمیمات مهم روبرو خواهید شد – از اینکه آیا باید اثاثیه ای را جابجا کنید یا نه تا اینکه چه کسی قرار است تمام وسایلی را که می خواهید بسته بندی کند. با خود به خانه جدید ببرید.

و با این حال، مهم ترین تصمیمی که نحوه برخورد شما با کل نقل و انتقال خانه را شکل می دهد این است که آیا باید یک شرکت باربری با رتبه برتر مانند وانت بار ظریف را استخدام کنید تا به شما کمک کند وسایل خود را بسته بندی و به آدرس جدید منتقل کنید، یا اینکه آیا باید سازماندهی و انجام کاری را انجام دهید. بدون هیچ گونه کمک حرفه ای حرکت خود را انجام دهید.

هر دو روش جابجایی مزایا و معایبی دارند و این شما هستید که باید مورد خانه تکانی منحصر به فرد خود را ارزیابی کنید و گزینه بهتری را از نظر قیمت، ایمنی و عدم استرس انتخاب کنید. در ادامه بخوانید تا بفهمید برای حرکت به تنهایی چه چیزی لازم است – اطلاعات کاملی که به شما کمک می کند انتخابی آگاهانه داشته باشید و برای همه چالش هایی که پیش روی شما قرار دارد آماده شوید.

پیشنهادی:

مزایای استفاده از خدمات باربری

شرکت باربری یا خودمان انجام دهیم!

خانه تکانی یک دوره استرس زا است که در آن باید هر روز تصمیمات زیادی بگیرید، در حالی که آماده نقل مکان می شوید. و با این حال، مهمترین تصمیمی که باید در اوایل بگیرید این است که آیا زمان مناسبی برای سازماندهی یک اسباب شخصی است یا اینکه بهتر است به یک شرکت خدمات باربری تهران حرفه ای اعتماد کنید تا این کار را (تقریبا) برای شما انجام دهد.

.گاهی اوقات ممکن است کاملاً واضح باشد که کدام سمت را باید طی کنید. وقتی مسافت طولانی را به نقطه دور دیگری از کشور می‌روید، استخدام یکی از بهترین جابجایی‌های راه دور در کشور بسیار منطقی است. به همین ترتیب، زمانی که فقط در فاصله کوتاهی از شما دور می شوید و می دانید که می توانید به دوستان خوب خود تکیه کنید تا به شما کمک کنند، باید به طور جدی سازماندهی یک حرکت شخصی را در نظر بگیرید.

با این حال، همه چیز به ندرت از همان ابتدا روشن است، بنابراین اغلب اوقات، شما با یک دوراهی واقعی روبرو می شوید: یک شرکت وانت بار تهران را استخدام کنید یا خودتان اسباب کشی کنید؟ در واقع، این یک تصمیم حیاتی است که تعیین می کند چگونه کل حرکت خود را از آن نقطه به بعد برنامه ریزی کنید.

در اینجا چند نکته وجود دارد که به شما کمک می کند بهترین نکتات اسباب کشی راه را برای جابجایی انتخاب کنید: یک شرکت حمل و نقل استخدام کنید یا خودتان نقل مکان کنید؟

فاصله

فاصله جابجایی بین دو خانه تأثیر زیادی بر تصمیم شما خواهد داشت که آیا خودتان جابجا شوید یا جابجایی را استخدام کنید. اگر فقط در فاصله کوتاهی حرکت می کنید – آن طرف خیابان، آن طرف شهر، یا به یک مکان جدید در همان ایالت، می توانید گزینه اجاره وسیله نقلیه در حال حرکت و حمل وسایل خود را به تنهایی انتخاب کنید.

از سوی دیگر، هنگامی که مقصد نهایی صدها یا هزاران مایل دورتر است، نباید ریسک بزرگی را متحمل شوید و به جای رانندگی با یک وسیله نقلیه بزرگ در مناطق ناشناخته، یک شرکت جابجایی باتجربه را استخدام کنید.

اقلام تخصصی

اسباب کشی رو خودمون انجام بدیم

اگر قصد ندارید هیچ اقلام خاصی را با خود جابه‌جا کنید، ممکن است به سازماندهی یک جابجایی DIY فکر کنید تا زمانی که شرایط جابجایی بقیه خانه نیز مساعد باشد.

با این حال، تصمیم شما برای جابجایی پیانو، ساعت پدربزرگ، کابینت چینی، میز بیلیارد، جکوزی یا هر مبلمان عتیقه باید به طور خودکار به معنای استفاده از خدمات جابجایی های تخصصی باشد. به خاطر داشته باشید که تلاش برای جابجایی یک مورد تخصصی توسط خودتان به احتمال زیاد نتایج فاجعه باری برای کالای مورد نظر و احتمالاً برای شما نیز خواهد داشت.

پیشنهادی:

وانت بار دهکده المپیک تهران

زمان

زمان یکی دیگر از عوامل مهم است که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا جابجایی را استخدام کنید یا به تنهایی حرکت کنید.

اگر تقریباً یک هفته یا حتی کمتر فرصت دارید تا خانه‌ای را انجام دهید، باید واقعاً به فکر پرداخت هزینه‌های کوله‌بران حرفه‌ای باشید. مسئله این است که شما نمی‌دانید چگونه می‌توانید با زمان کمی که در اختیار دارید، همه چیز را انجام دهید.

از سوی دیگر، اگر ۳ هفته یا بیشتر فرصت دارید تا برای کتاب‌ها یک حرکت DIY برنامه‌ریزی کنید، انجام یک حرکت شخصی کاملاً ممکن است.

البته، تصمیم نهایی شما تحت تأثیر تعدادی از عوامل اصلی دیگر مانند در دسترس بودن نیروی کار، تعداد موارد برای جابجایی، میزان تجربه مرتبط با جابجایی و توانایی شما در مدیریت استرس قرار خواهد گرفت.

لینک زیر را دنبال کنید تا 10 سوالی که به شما کمک می کند تصمیم خود را بگیرید مرور کنید: جابجایی را استخدام کنید یا خودتان این کار را انجام دهید؟

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button