روش هایی که شرکت های باربری هزینه نهایی را افزایش می دهند

روش هایی که شرکت های باربری هزینه نهایی را افزایش می دهند

تا به حال باید چند داستان ترسناک از اسباب کشی شنیده یا خوانده باشید که در آن باربری ها هر کاری که می‌خواهند انجام می‌دهند – افزایش شدید قیمت در روز جابجایی بدون دلیل موجه، یا شاید گم شدن وسایل یا آسیب دیدن.

بنابراین، روش‌هایی نیز وجود دارد که شرکت های باربری می‌توانند هزینه نهایی را بدون تلاش از افراد به هر طریقی افزایش دهند. درست است، وانت بار ظریف در مورد شرکت های حمل و نقل با رتبه برتر صحبت می کنیم که خدمات با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه می دهند. موضوع این است که در شرایط خاص، حتی بهترین جابجایی‌ها در کشور ممکن است نیاز به افزایش قیمت نهایی جابجایی داشته باشند، کاملاً قانونی و بدون قصد کلاهبرداری از مشتریان خود.

با آگاهی از موارد خاصی که ممکن است جابجایی ها هزینه نهایی را به طور قانونی افزایش دهند، کنترل بسیار بهتری بر هزینه های جابجایی خود خواهید داشت و می توانید با پرداخت نکردن بیش از حد نیاز به اسباب کش ها در هزینه خود صرفه جویی کنید.

در اینجا چند روش قانونی وجود دارد که شرکت های باربری تهران می توانند هزینه نهایی را افزایش دهند:

برخی از وسایل شما باید دوباره بسته بندی شوند

برخی از وسایل شما باید دوباره بسته بندی شوند

اگر خدمات باربری ظریف را انتخاب کرده‌اید، پس نباید نگران چیزی باشید. بسته‌بندی‌هایی که استخدام می‌کنید وسایل شما را به امن‌ترین شکل ممکن بسته‌بندی می‌کنند. این به ویژه در مورد اقلام شکننده مهم است – آنهایی که از شیشه یا چینی ساخته شده اند، یا آنهایی که بسیار ظریف هستند و نمی توانند از جابجایی بدون لایه بندی مناسب جان سالم به در ببرند.

اما اگر انتخاب شده‌اید که وسایلتان را خودتان جمع کنید، باید مراقب نحوه بسته‌بندی اقلام ظریف برای جابه‌جایی باشید، مخصوصاً وقتی که یک حرکت طولانی است. مطمئن شوید که الزامات بسته بندی حمل و نقل خود را برای محافظت از چیزهای بسیار ظریف برای جاده پیش رو دنبال کنید. اگر چنین الزاماتی توسط شرکت حمل و نقل شما وجود ندارد، دستورالعمل های ما (به زیر مراجعه کنید) را در مورد نحوه بسته بندی ایمن وسایل شکننده برای جابجایی دنبال کنید.

به خاطر داشته باشید که اگر وسایل ظریف شما در روز جابجایی به درستی بسته بندی نشده و به اندازه کافی پر نشده باشند، اکثر شرکت های حمل و نقل از شما می خواهند که آنها را دوباره بسته بندی کنید (زمان از دست رفته) یا خودشان این کار را انجام می دهند (کار اضافی بسته بندی). در هر صورت، مطمئناً هزینه اضافی از شما دریافت می شود، به خصوص اگر جابجایی های شما نیاز داشته باشند که ظریف ترین وسایل شما را در مسیر خود بسته بندی کنند.

وسایل بیشتری را نسبت به تخمین اولیه منتقل می کنید

درک این نکته مهم است که هر کالای اضافی که به موجودی اصلی اضافه می کنید، قیمت نهایی را افزایش می دهد. و دقیقاً به همین دلیل مهم است که هنگام مرتب کردن وسایل خانه قبل از بسته بندی آنها تصمیمات درستی بگیرید.

بیشتر بدانید:

چگونه خودمون اسباب کشی کنیم؟

حتماً قبلاً تصمیم گرفته‌اید که چه وسایلی را با خود جابه‌جا می‌کنید و کدام‌ها را پشت سر می‌گذارید… اما گاهی اوقات مطمئن نیستید. کاناپه بزرگ و میز ناهارخوری که در فکر اهدای آن به خیریه بودید، ممکن است گاهی اوقات در آخرین لحظه برش نهایی را ایجاد کند. هنگام جابجایی محلی، ممکن است این دو کالای اضافی قیمت نهایی را تغییر ندهند، اما هنگام جابجایی در سراسر کشور، باید انتظار تفاوت قابل توجهی از نظر قیمت داشته باشید.

این روشی است که حرکت های بین ایالتی کار می کند – قیمت بر اساس فاصله جابجایی، وزن کل محموله و هرگونه خدمات اضافی درخواستی مشتری محاسبه می شود. بنابراین، جابجایی بین‌المللی شما برای هر موردی که می‌خواهید اضافه کنید و در برآورد اولیه وجود نداشت، هزینه‌ای را از شما دریافت می‌کند.

آسانسور خراب است

یکی دیگر از راه‌هایی که جابجایی‌ها می‌توانند قیمت نهایی را به طور قانونی افزایش دهند، گرفتن هزینه پله‌ها از شما است.

اگر در یک ساختمان آپارتمانی بدون آسانسور (پیاده‌روی) زندگی می‌کنید و در طبقه اول زندگی نمی‌کنید، احتمالاً برای پله‌هایی که جابه‌جایی‌ها مجبور به بالا و پایین رفتن هستند، هزینه اضافی دریافت خواهید کرد. در طول کل حرکت

یا حتی بدتر از آن – اگر در یک طبقه بلند در یک ساختمان آپارتمانی بلند زندگی می کنید اما آسانسور در روز جابجایی خراب است (غیر کارکرده)، مطمئناً پول بیشتری نسبت به برآورد اولیه برای زمان از دست رفته دریافت خواهید کرد. و تلاش بیشتر افراد استخدام شده شما در حالی که وسایل سنگین را از پله ها بالا و پایین می برند.

پیشنهادی:

وانت بار آرژانتین تهران

شما نباید هزینه پله ها را دست کم بگیرید. هزینه راه اندازان برای پله ها چقدر است؟ به طور معمول، جابجایی ها در صورتی که قادر به استفاده از آسانسور نباشند، تقریباً 50 دلار برای هر پله فراتر از اولین پرواز دریافت می کنند، زیرا در آن زمان یا غیر کاربردی است یا به طور خاص برای آنها رزرو نشده است.

برای جلوگیری از پرداخت پول بیشتر از آنچه که باید، در مورد خرابی آسانسور، از قبل موضوع را با جابجایی خود در میان بگذارید. اگر آسانسور خوب کار می کند، به یاد داشته باشید که با مدیر ساختمان صحبت کنید تا آن را برای جابجایی خود رزرو کنید.

شما درخواست توقف اضافی در طول مسیر دارید

شما درخواست توقف اضافی در طول مسیر دارید

ممکن است مواردی داشته باشید که در مکان هایی متفاوت از محل سکونت اصلی شما قرار دارند. به اندازه کافی جالب توجه است، ممکن است لازم باشد چند مورد را از یک واحد ذخیره سازی یا از مکان دیگری در مسیر انتخاب کنید – به عنوان مثال، خانه والدین خود یا مکان یک دوست.

هنگام حرکت به صورت محلی، هر توقف اضافی در طول مسیر، زمان کلی لازم برای تکمیل حرکت درون ایالتی را افزایش می دهد. اساساً، این بدان معنی است که حرکت محلی در نهایت گران تر خواهد بود زیرا تکمیل آن زمان بیشتری می برد.

هنگام جابجایی در سراسر کشور، جابجایی های بین شهری را به عنوان یک سرویس اضافی در نظر می گیرند که به نوبه خود قیمت نهایی را (نکات اسباب کشی) برای شما به عنوان مشتری افزایش می دهد. به طور کلی، باید انتظار داشته باشید که برای درخواست توقف اضافی در طول یک جابجایی طولانی، حدود 100 دلار هزینه دریافت کنید، اما هزینه واقعی سرویس الحاقی به فاصله بین اقامتگاه اصلی و محل توقف اضافی بستگی دارد. در طول راه توقف می کند.

به یاد داشته باشید که همیشه در مورد هر توقف اضافی که قصد دارید در طول جابجایی واقعی انجام دهید، از قبل به جابجاییان خود اطلاع دهید.

کامیون باربری نمی تواند نزدیک خانه پارک کند

گاهی اوقات ممکن است مشخص شود که کامیون بزرگ در حال حرکت که خانه قدیمی شما را ترک کرده است به دلایلی نمی تواند در محل اقامت جدید پارک کند: خیابان های باریک، درختان و شاخه های کم آویزان، خطوط برق کم آویزان، پیچ های تند و غیره. و اگر چنین وضعیتی رخ دهد، ممکن است یک وسیله نقلیه کوچکتر به نام شاتل ون برای تکمیل حرکت به صحنه آورده شود.

ون های شاتل غیر معمول نیستند و معمولاً هر گونه هزینه ایاب و ذهاب از قبل در قیمت محاسبه می شود. با این حال، شرایط خاص ممکن است جابجایی ها را مجبور کند که در حین جابجایی، هزینه ایاب و ذهاب اضافه کنند که بدون شک، صورت حساب نهایی جابجایی را افزایش می دهد.

هزینه های شاتل ممکن است بسته به میزان بزرگی جابجایی، نسبتاً بالا باشد. در حقیقت، انتقال تمام وسایل خانه از کامیون بزرگ به کامیون کوچک نیازمند کار اضافی زیادی است و ممکن است ساعت ها طول بکشد.

پیشنهادی:

وانت بار گاندی تهران

هنگامی که کامیون بزرگ در حال حرکت نمی تواند درست در ورودی خانه جدید پارک کند اما می تواند این کار را در فاصله کمی دورتر انجام دهد، وسیله نقلیه کوچکتری لازم نیست. سپس، جابجایی ها باید بتوانند وسایل را با حمل دستی یا با استفاده از عروسک های متحرک به خانه جدید منتقل کنند. در چنین مواردی، باید انتظار داشته باشید که هزینه حمل و نقل طولانی از شما دریافت شود که به میزان قابل توجهی کمتر از هزینه ایاب و ذهاب است.

شما می خواهید اسباب کشی سریعتر انجام شود

در جابجایی های طولانی مدت، شرکت های حمل و نقل اغلب محموله های مختلف را ادغام می کنند تا بتوانند هزینه های حمل و نقل را کاهش دهند. در واقع، این کارآمدترین راه برای جابجایی ها برای جابجایی وسایل خانه از یک مکان به مکان دیگر در حین جابجایی بین کشور است.

با این حال، اگر می‌خواهید اقلام خود را سریع‌تر دریافت کنید یا می‌خواهید جدا از وسایل دیگران حمل شوند تا یک روز تحویل تضمینی و نه پنجره تحویل دریافت کنید، می‌توانید استفاده انحصاری از وسیله نقلیه در حال حرکت را از جابجایی‌های خود انتخاب کنید.

اما اگر این کار را انجام دهید، باید انتظار داشته باشید که جابجایی ها هزینه نهایی را بر این اساس افزایش دهند زیرا برای استفاده انحصاری از وسیله نقلیه متحرک هزینه اضافی از شما دریافت می شود. البته قرار است تمام این جزئیات را زودتر از موعد با شرکت باربری در میان بگذارید.

منبع: mymovingreviews

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button