اسباب کشی در روز های بارانی

رویدادهای بسیار کمی وجود دارد که با یک روز بارانی لذت بخش می شوند. و اسباب کشی قطعا یکی از آنها نیست. اما وقتی نقل مکان را برنامه ریزی کرده اید و همه چیز از قبل شروع شده است، فقط باید بهترین استفاده را از آب و هوا داشته باشید.

چند کار ساده وجود دارد که می‌توانید برای بررسی راحت‌تر مشکلات مربوط به باران انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که حرکت شما با آرامش پیش می‌رود . وانت بار ظریف اینجا هست تا به شما کمک کند هنگام نقل مکان خانه در باران آماده باشید.

وانت بار ظریف تهران خدمات حمل و نقل بین شهری را به مشتریان ارائه می دهد، اگر می خواهید از تهران به شهرهای اطراف جابه جا شوید می توانید با شماره تماس 02122347949 با باربری ظریف تهران تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن نیروی خدمات رسانی به شما ارسال شود.

کیسه های زباله و پلاستیکی بسیار بزرگ

اگر هواشناسی را مشاهده کرده‌اید و به نظر می‌رسد که باید در یک روز بارانی خانه‌تان را جابه‌جا می‌کنید، برای خرید کیسه‌های زباله بسیار بزرگ و بسته‌بندی پلاستیکی بزرگ به فروشگاه های ظروف پلاستیکی رجوع کنید.

برخی از شرکت های حمل و نقل حرفه ای ممکن است پوشش پلاستیکی را برای مبلمان شما بیاورند، اما می تواند برای محافظت از سایر وسایل کوچکتر نیز مفید باشد. می‌توانید جعبه‌های کوچک‌تر را فقط برای حمل و نقل به کامیون در کیسه زباله بریزید و سپس دوباره استفاده کنید، یا اقلامی مانند بالش و پتو را در بسته‌بندی کنید تا خشک بماند.

پوشاندن کفپوش ها با حوله و پدهای مخصوص

رفت و آمد مکرر به کامیون در حال انتقال وسایل می تواند ردی خیس و گل آلود از آشفتگی به جا بگذارد. شما نمی خواهید پس از نقل مکان، زمان زیادی را صرف تمیز کردن فرش یا کف خانه خود کنید. بنابراین تا جایی که ممکن است از پوشش استفاده کنید و از آسیب دیدن آن جلوگیری کنید.

قبل از شروع اسباب کشی با کامیون باربری یا قبل از رسیدن خدمات شرکت باربری، هر تعداد جعبه را به نزدیک‌ترین اتاق به در منتقل کنید تا مسافتی را که کفش‌های خیس باید طی کنند، کوتاه کنید.

نزدیک بودن کامیون اسباب کشی به خانه

این ممکن است به معنای سازماندهی مجدد مسیر و جابه‌جایی اتومبیل‌هایتان، کوتاه کردن شاخه‌های درختان کم‌آویز یا اتخاذ تدابیر ویژه برای اطمینان از داشتن یک فضای پارک در جلو باشد.

همچنین می‌توانید بین راه ورودی خود و پشت کامیون در حال حرکت، یک برزنت آویزان کنید تا پوششی ایجاد کنید! اگر در مکانی می کنید که در آن مردم به باران عادت دارند، شرکت های باربری شما نیز ممکن است پیشنهاداتی داشته باشند.

ترافیک !

اگر در یک باران واقعی در حال حرکت هستید، به احتمال زیاد ترافیک کندتر از حد معمول حرکت می کند و همه چیز ممکن است کمی بیشتر از حد انتظار طول بکشد. مطمئن شوید که زمان کافی را در روز اختصاص دهید تا همه چیز کمی کندتر حرکت کند.

اگر جعبه ها خیس شدند؟

گاهی اوقات در یک باران، خشک نگه داشتن همه چیز غیرممکن است. اگر جعبه‌های مقوایی خیس می‌شوند، مطمئن شوید که آن‌ها را فقط در حالی که به‌طور کامل از پایین نگه داشته‌اید بلند کنید تا از شکستگی جلوگیری کنید.

همانطور که در حال استقرار در آن هستید. ابتدا جعبه های مرطوب را باز کنید تا از رطوبت یا کپک زدن محتویات محافظت کنید و مقوا را از خانه جدید خود خارج کنید.

اگر به آب و هوای سرد مهاجرت می کنید، فراموش نکنید که از خودتان نیز مراقبت کنید. کفش هایی بپوشید که کشش مناسبی برای جلوگیری از لغزش اتفاقی داشته باشند. خود را با ژاکت بارانی یا پانچو بپوشانید. و اگر متوجه شدید که سردتان می شود، اقدامات پیشگیرانه را برای خشک شدن و گرم کردن خود انجام دهید.

تعداد زیادی حوله در دست داشته باشید تا همه افراد در مهمانی متحرک نیز بتوانند خشک شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button