روش های محافظت از دیوار هنگام اسباب کشی

روش های محافظت از دیوار هنگام اسباب کشی

اگر یکی از بهترین باربری تهران را در منطقه خود استخدام کرده اید، نباید خیلی نگران آسیب اموال باشید، زمانی که کارگران استخدام شده اثاثیه بزرگ و سنگین شما را از خانه فعلی شما خارج می کنند و بعداً آن را به داخل خانه جدید می برند.

نیروهای وانت بار ظریف در مورد چگونگی جلوگیری از آسیب اموال به هر قیمتی آموزش دیده اند. با این حال، اگر شما آگاهانه انتخاب کرده اید که خودتان بیرون بروید (به دلایل موجهی مانند فاصله کوتاهی، داشتن دوستان خوبی که می توانید به آنها تکیه کنید، و تجربه قبلی اسباب کشی)، پس باید مطمئن شوید که به هیچ وجه به خانه یا آپارتمانی که در حال ترک آن هستید یا محل سکونتی که در آن نقل مکان می کنید آسیب ندهید.

جای تعجب نیست که این کف ها و دیوارها هستند که معمولاً در حین جابجایی خانه ضربه می خورند. خراش‌ها، خراش‌ها و فرورفتگی‌ها می‌توانند در یک چشم به هم زدن ظاهر شوند، مگر اینکه دقیقاً بدانید که چگونه از ملک در هنگام خروج یا داخل محافظت کنید.

ما به طور گسترده به این موضوع پرداخته ایم که چگونه از کف ها در حین جابجایی محافظت کنیم. اکنون، بیایید نگاهی دقیق‌تر به دیوارهای ملک بیندازیم و ببینیم چه کاری می‌توانید انجام دهید تا در حین جابجایی قطعات بزرگ و سنگین مبلمان، آنها را کاملاً دست نخورده نگه دارید.

در اینجا 10 راه برای محافظت از دیوارهای خانه شما در هنگام جابجایی آورده شده است – مراحل غیرمستقیم و مستقیم برای اطمینان از اینکه دیوارها در حین جابجایی آسیبی نبینند.

مسیر اسباب کشی را خلوت کنید

اگر مسیر وسیله نقلیه در حال حرکت کاملاً از شلوغی‌ها پاک نباشد – اغلب جعبه‌ها، ممکن است شخصی که مبلمانی را هدایت می‌کند، روی مانعی در مسیر راه بیفتد و اثاثیه بزرگ و سنگین را به داخل دیوار بفرستد و در نتیجه باعث ایجاد مشکلات اساسی شود.

پیشنهادی:

وانت بار هفت تیر تهران

به همین دلیل مهم است که مسیر خروج از خانه در طول فرآیند جابجایی کاملاً تمیز و بدون درهم و برهم بماند. برای اطمینان از این امر، در آن مسیر قدم بزنید و مطمئن شوید که هیچ چیز مانعی ندارد.

علاوه بر شلوغی، مطمئن شوید که مسیر بیرون از خانه عاری از هرگونه نقطه خطرناک مانند نقاط مرطوب ناشی از باران یا برف است که می تواند ایمنی کار اسباب کشی را به خطر بیندازد.

لباس مناسب کار بپوشید

اگر فکر می کنید که لباس پوشیدن شما در روز اسباب کشی مهم نیست، دوباره فکر کنید. این امر مخصوصاً زمانی مهم است که با دوستان خود واحدهای مبلمان سنگین را جابجا می کنید.

به طور کلی، آنچه شما از نظر لباس می پوشید به اندازه لباسی که روی پاهای خود می پوشید مهم نیست. ایده این است که لباس‌هایی بپوشید که راحت و منعطف باشند – به خصوص وقتی پای شلوار به میان می‌آید. از داشتن هر گونه لباس گشاد که ممکن است به چیزی گیر کند و باعث تصادف شود، خودداری کنید.

در نهایت، برای محافظت از دیوارها در هنگام حرکت، باید کفش هایی بپوشید که در بسته باشند و سطح خوبی از کشش را فراهم کنند. اگر از کفش های ورزشی با کفی ضد لغزش استفاده می کنید، نمی توانید اشتباه کنید.

یکی از چیزهایی که ممکن است متوجه نشوید این است که جواهرات – به خصوص حلقه های بزرگ – ممکن است به طور تصادفی دیواری را خراشیده و اثر بدی روی آن بگذارند. بنابراین، ریسک نکنید و قبل از اسباب کشی بدون کمک جابجایی های حرفه ای، انگشتر یا دستبند بزرگ را بردارید.

مبلمان را جدا کنید

اغلب اوقات، زمانی که یک مبلمان بلند (مثلاً یک کمد) یا یک واحد مبلمان بلند (یک کاناپه بزرگ) بدون اینکه ابتدا از هم جدا شوند، به بیرون از خانه منتقل می‌شوند، ممکن است دیوار آسیب ببیند. در این موارد، چنین مبلمان بزرگی ممکن است در یک پیچ تند گیر کنند و تلاش های شدید برای آزاد کردن آن احتمالاً به گوشه های دیوار نیز آسیب می رساند.

بنابراین،نکات اسباب کشی یکی از بهترین راه‌ها برای محافظت از دیوارها به‌طور غیرمستقیم در حین جابجایی، جدا کردن مبلمان بزرگ به واحدهای کوچک‌تر است که با خیال راحت از دهانه‌های درها و راهروها با احتمال صفر برخورد با دیوار عبور می‌کنند.

جداسازی مبلمان یک مرحله ایمنی لازم هنگام جابجایی مبلمان بین دو خانه است. برای جلوگیری از آسیب اموال، هر گونه قسمت بیرون زده (پاها، بازوها و غیره) مبلمان بزرگ مانند میز، تخت، کمد، میز، نیمکت و غیره را بردارید.

وسایل بزرگ را با پتو بپوشانید

وسایل بزرگ را با پتو بپوشانید

برخی از مبلمان را نمی توان به طور ایمن جدا کرد، یا ممکن است زمان یا مهارت لازم برای جدا کردن آنها را نداشته باشید. در چنین مواردی، تنها راه برای اطمینان از اینکه قسمت‌های بیرون زده آن‌ها هیچ آسیبی به دیوارها وارد نمی‌کند این است که آن مناطق حیاتی را در پوشش حباب‌دار بپیچانید. به این ترتیب، بالشتک هوای فوق العاده نرم ایجاد شده باید همه چیز را هم برای مبلمان مورد نظر و هم برای دیوارهای داخل خانه ایمن نگه دارد.

علاوه بر این، شما همچنین باید کل وسایل مبلمان را در پتوهای مبلمان ضخیم بپیچید تا در صورت برخورد تصادفی واحدها با دیوار، ضربه های مستقیم را جذب کند. پتوهای متحرک (پدها) یک لایه نرم و ضربه گیر ایجاد می کند که از مبلمان ارزشمند شما در برابر خط و خش، فرورفتگی یا خراش در روز جابجایی محافظت می کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 2.5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button