نحوه بسته بندی فر و مایکروویو

نحوه بسته بندی فر و مایکروویو

اجاق‌های مایکروویو لوازم آشپزخانه همه‌کاره‌ای هستند که تقریباً در هر خانه‌ای یافت می‌شوند. آنها معمولاً بسیار سخت هستند و برای استفاده مکرر طراحی شده اند. در واقع، مایکروویو احتمالاً یکی از ضروری ترین لوازم آشپزخانه است که در خانه خود خواهید داشت.

بنابراین، زمانی که زمان نقل مکان به خانه‌ای دیگر فرا می‌رسد، می‌خواهید مایکروویو را با خود ببرید، مگر اینکه اجاق گاز خیلی قدیمی باشد یا به نوعی مشکلات فنی داشته باشد. بسته بندی اجاق مایکروویو برای جابجایی بسیار ساده تر از بسته بندی یخچال یا اجاق گاز است، اما همچنان به زمان و مهارت های اولیه بسته بندی نیاز دارد.

این نکاتی را که وانت بار ظریف برای بسته بندی مایکروویو دنبال کنید و باید بتوانید کار بسته بندی مایکروویو خود را سریع و ایمن انجام دهید.


تماس با وانت ظریف تهران

باربری تهران به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی وانت تلفنی را به شما ارائه داده و بارهای شما را با نیسان و وانت بار به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم تا سرویس دهی خودمان را به شما ارائه دهیم.

تماس با شعبه مرکز تهران

تماس با شعبه غرب تهران

تماس با شعبه شمال تهران


قبل از بسته بندی اجاق مایکروویو خود چه کاری باید انجام دهید

قبل از اینکه بتوانید مایکروویو خود را برای جابجایی بسته بندی کنید، چند کار وجود دارد که باید انجام دهید تا وسیله آشپزخانه کوچک را برای محافظت در جاده آماده کنید:

 • 1) تمیز کردن مایکروفر
 • 2) آماده کردن جعبه ای که در آن قرار می گیرد. تا تمام مسیر به آشپزخانه خانه جدید منتقل شود.

پیشنهادی:

نکات اسباب کشی اورژانسی

مایکروویو خود را تمیز کنید

مایکروویو خود را تمیز کنید

اولین قدم این است که مایکروفر را هم از داخل و هم از بیرون تمیز کنید. مسئله این است که شما نمی خواهید فر را کثیف کنید، با باقی مانده مواد غذایی و لکه ها در سراسر آن – این غیربهداشتی است و بعد از جابجایی کار شما را سخت تر می کند.

برای اطمینان از تمیز و خشک بودن مایکروویو قبل از بسته بندی آن، کارهایی که وانت بار فرمانیه آماده کرد است را مطالعه کنید:

 • یک کاسه قابل استفاده در مایکروویو بردارید و تا نیمه آن را با آب شیر پر کنید.
 • 2-3 قاشق غذاخوری آب لیموی تازه را به آب اضافه کنید.
 • کاسه را در اجاق مایکروویو قرار دهید و آن را برای چند دقیقه گرم کنید تا ببینید که آب در حال جوشیدن و تبخیر شدن است که منجر به جمع شدن متراکم در سراسر داخل فر شود.
 • مایکروویو را خاموش کنید، در آن را باز کنید و صفحه گردان شیشه ای را بیرون بیاورید.
 • یک پارچه مرطوب یا یک اسفنج بردارید و داخل فر را پاک کنید. غبار ریز قطرات حاصل از محلول آب لیمو باید کار تمیز کردن شما را آسان‌تر کند و در کمترین زمان یک مایکروویو تازه معطر داشته باشید.
 • قسمت بیرونی فر را نیز با استفاده از یک پارچه مرطوب پاک کنید.
 • سینی صفحه گردان شیشه ای را با صابون و آب گرم تمیز کنید یا آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید، هر کدام که در مورد شما منطقی تر است.
 • قبل از بسته بندی، درب را باز بگذارید تا دستگاه آشپزخانه کاملا خشک شود.

کارتن مناسب را پیدا و آماده کنید

کارتن مناسب را پیدا و آماده کنید

لحظه ای که تصمیم می گیرید مایکروویو خود را به خانه جدید منتقل کنید، لحظه ای است که باید به فکر یافتن جعبه متحرک مناسب برای لوازم آشپزخانه باشید.

در حالت ایده‌آل، همچنان جعبه اصلی را که مایکروویو شما برای اولین بار آن را خریدید، نگه دارید. بدون شک بسته بندی اورجینال بهترین محافظت را برای لوازم کوچک آشپزخانه و برای هر وسیله خانگی فراهم می کند. این به این دلیل است که آن جعبه های اصلی توسط سازنده ساخته شده اند تا واحد را تا زمان رسیدن به خانه خریدار ایمن نگه دارد.

بنابراین، اگر جعبه اصلی اجاق مایکروویو را در جایی از خانه ذخیره کرده اید، نگرانی کمی در مورد آن ندارید. اما اگر آن را نگه ندارید (و چه کسی نگه می دارد؟)، پس باید یک جعبه مقوایی با اندازه مشابه پیدا کنید، در حالت ایده آل کمی بزرگتر از خود لوازم آشپزخانه.

و هنگامی که یک جعبه مناسب برای مایکروویو خود پیدا کردید، کار زیر را انجام دهید

 • کف و کناره های آن را دوبار بچسبانید تا استحکام آن را افزایش دهید و احتمال افتادن کف آن در حین حمل و نقل را به حداقل برسانید. و
 • تکه‌های کاغذ بسته‌بندی مچاله شده یا ورق‌های حباب‌دار (پاره‌شده) را در امتداد پایین قرار دهید تا یک لایه ضربه‌گیر نرم ایجاد کنید که از وسایل آشپزخانه در حین حمل و نقل محافظت می‌کند.

بیشتر بدانید:

اشتباهات اسباب کشی

نحوه بسته بندی مایکروویو برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی مایکروویو برای اسباب کشی

اکنون که اجاق مایکروویو خود را تمیز کرده‌اید و نوع مناسب جعبه حمل و نقل را برای آن آماده کرده‌اید، زمان آن رسیده است که دستگاه را بسته‌بندی کنید و سپس به بسته‌بندی لوازم آشپزخانه دیگری بروید، شاید.

در ادامه وانت بار آجودانیه مراحل دقیقی وجود دارد که بهترین راه برای بسته بندی مایکروویو برای جابجایی را به شما نشان می دهد:

 • مطمئن شوید که اجاق مایکروویو داخل آن کاملا خشک شده است، سپس درب آن را ببندید.
 • مایکروویو را از پریز برق جدا کرده و کابل برق را با یک زیپ محکم کنید، سپس آن را در پشت دستگاه بچسبانید. این مرحله اطمینان حاصل می کند که کابل برق در زیر فر بسته نمی شود، جایی که ممکن است در اثر وزن دستگاه آسیب ببیند یا ممکن است در جعبه سوراخ شود.
 • مایکروویو خود را در چندین لایه کاغذ بسته بندی نرم بپیچید، سپس کاغذ را با نوار بسته بندی محکم کنید.
 • لایه دیگری از پوشش حباب دار روی کاغذ اضافه کنید – این لایه بیرونی است که محافظت نهایی را برای لوازم آشپزخانه شما فراهم می کند. مجدداً از تکه‌های نوار برای ثابت کردن حباب در جای خود استفاده کنید.
 • لوازم آشپزخانه را با دقت و به آرامی به جعبه از پیش چیده شده منتقل کنید – این کار را به آرامی انجام دهید و مطمئن شوید که به خوبی به فر می چسبید تا به طور تصادفی آن را روی پاهای خود نیندازید.
 • موقعیت کابل برق را بررسی کنید – همچنان باید در پشت دستگاه با چسب محکم شود و زیر آن له نشود.
 • سینی میز گردان شیشه ای تمیز را ابتدا در کاغذ بسته بندی، سپس در بسته بندی حباب دار برای محافظت بیشتر، بسته بندی کنید. لوازم جانبی شکننده اجاق مایکروویو را یا در همان جعبه (در صورت وجود فضای کافی) یا به طور جداگانه در جعبه دیگری حاوی سایر اقلام شکستنی آشپزخانه بسته بندی کنید.
 • فضای خالی باقیمانده در جعبه را با تکه های کاغذ مچاله شده یا ورق های پاره شده حباب پر کنید. ایده این است که اجاق مایکروویو را بیحرکت کنید تا نتواند در مرحله حمل و نقل خانه جابجا شود.
 • تست لرزش را انجام دهید – جعبه را بلند کرده و کمی تکان دهید تا احساس کنید که آیا مایکروویو داخل آن جابجا می شود یا خیر. اگر نه، پس شما کار خوبی انجام داده اید و اکنون آماده مهر و موم کردن جعبه هستید. اگر بله، پس مواد بالشتک بیشتری را به کناره های ظرف مقوایی اضافه کنید.
 • بسته شدن جعبه را با بستن لبه های ظرف و استفاده از نوار بسته بندی برای مهر و موم کردن آن ببندید.
 • جعبه را به طور مناسب برچسب بزنید، مایکروویو و آشپزخانه را بنویسید.

همین تمام شد! اکنون اجاق مایکروویو شما باید کاملاً دست نخورده به خانه جدید برسد و فوراً آماده استفاده شود.

هنگام بسته بندی اجاق مایکروویو برای جابجایی، در اینجا ایده ای وجود دارد که می توانید از آن برای افزایش فضای بسته بندی در دسترس استفاده کنید: چند وسیله آشپزخانه نشکن را در داخل مایکروویو قرار دهید. پس از همه، ایده این است که از فضای ذخیره سازی به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم، درست است؟

در اینجا چند نمونه از اقلام قابل بسته بندی در داخل فر آورده شده است: ادویه های آشپزخانه که به طور محکم بسته شده اند، بسته های آرد، برنج یا شکر باز نشده یا خوب بسته شده اند. در واقع، می‌توانید هر چیزی را که نشکن و به خوبی مهر و موم شده باشد، در داخل آشپزخانه نگهداری کنید تا در حین جابجایی نشکند یا به هم نریزد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button