How to pack boxes for moving Read more: https://moving.tips/packing-tips/how-to-pack-boxes-for-moving/

چگونه وسایل رو قبل از اسباب کشی بسته بندی کنیم؟

بسته بندی برای اسباب کشی زحمت زیاد و وقت گیر می باشد ، اما برخلاف سایر جنبه های بسیار پیچیده روند اسباب کشی(برای مثال پیدا کردن یک خانه جدید مناسب) ، به نظر می رسد یک کار ساده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وسایل خود را در کارتن قرار دهید، آن را ببندید و یک برچسب روی آن بچسبانید. .

اما بسته بندی صحیح وسایل منزل یا محل کار چه ویژگی خاصی دارد؟ حدس زدن آن آسان است، اگر جعبه ای به درستی بسته بندی نشده باشد ، به اندازه کافی از اقلام شما در حین حمل و نقل محافظت نمی کند. برخی از دارایی های گرانبها شما ممکن است شکسته یا آسیب ببینند زیرا شما نتوانسته اید یک کارتن های بسته بندی را به روش مناسب بسته بندی کنید. برای جلوگیری از چنین موقعیت های نامطلوب و اطمینان از ایمنی وسایل خود در حین جابجایی ، باید نحوه بسته بندی مناسب جعبه ها برای جابجایی را بدانید.

دستورالعمل های بسته بندی زیر را دقیق تر بررسی کنید تا مطمئن شوید که هنگام بسته بندی یک جعبه برای حمل و نقل ، یک مرحله مهم را از دست ندهید. با وانت بار ظریف همراه باشید.

برای بسته بندی وسایل از چه نوع کارتنی استفاده کنیم؟

در مورد ظروف شکستنی ، کاربردی و راحت ، جعبه های مقوایی جدید و راه راه بهترین گزینه شما هستند. اگر می خواهید در مواد بسته بندی صرفه جویی کنید و از جعبه های قدیمی برای نیازهای بسته بندی خود استفاده کنید ، حداقل از تمیز بودن و استحکام آنها برای اطمینان از محتویات آنها بدون هیچ گونه خطر شکستن اطمینان حاصل کنید. هر جعبه ای که قصد دارید از آن برای حرکت خود استفاده کنید باید محکم و در شرایط عالی بدون پارگی ، پارگی یا آسیب به گوشه ها باشد.

همچنین میتوانید از خدمات بسته بندی وسایل منزل یا محل کار وانت بار ظریف با تخفیف 20 درصدی استفاده کنید.

کارتن های بسته بندی استاندارد

اقلام مختلف به جعبه های بسته بندی با اندازه های متفاوت نیاز دارند ، بنابراین برای جابجایی خود به مجموعه ای از کارتن های مقوایی نیاز دارید:

  • کارتن های بسته بندی کوچک برای اشیاء سنگین مانند کتاب و ابزار یا وسایل شکننده که باید جداگانه بسته بندی شوند (ظروف شیشه ای ، آثار هنری و غیره) ایده آل هستند.
  • کارتن های مقوایی متوسط ​​برای لباس و کفش ، اسباب بازی و بازی ، لوازم کوچک و لوازم الکترونیکی ، ظروف آشپزی و غیره مناسب هستند.
  • کارتن های بسته بندی بزرگ برای پتو ، بالش ، کتانی و سایر وسایل سبک وزن مناسب هستند.

پیشنهادی:

باربری کیانمهر کرج

کارتن های مخصوص بسته بندی

جعبه های مقوایی استاندارد ممکن است از استحکام کافی برخوردار نباشند (یا شکل مناسبی نداشته باشند) تا امنیت دارایی های ظریف و ارزشمند شما تضمین شود. اینجاست که جعبه های تخصصی مفید هستند:

  • جعبه های کمد لباس برای حمل و نقل لباس مناسب است.
  • جعبه های ظرف بسیار قوی هستند و مخصوصاً برای محافظت از وسایل شکننده طراحی شده اند.
  • جعبه های آینه ای/تصویری به صورت سفارشی ساخته می شوند تا با آثار هنری قاب دار یا آینه های بزرگ قرار گیرند و برای ایمنی بیشتر دارای محافظ قاب مخصوص هستند.
  • جعبه های پرونده ، جعبه های لامپ ، جعبه های تختخواب و انواع دیگر جعبه های تخصصی نیز برای برآوردن نیازهای خاص بسته بندی در دسترس هستند.

چند کارتن بسته بندی نیاز دارم؟

تعداد کارتن های بسته بندی مورد نیاز برای جابجایی شما بستگی به اندازه حرکت شما و همچنین به توانایی شما در بهینه سازی فضای داخل جعبه ها دارد.

برای به دست آوردن تصور تقریبی در مورد تعداد کارتن های بسته بندی برای نیازهای بسته بندی شما ، باید فهرستی دقیق از اقلامی که قصد دارید با خود ببرید تهیه کنید. سپس ، می توانید از یک برنامه برای محاسبه تعداد دقیق کارتن هایی که موارد شما را در بر می گیرد ، استفاده کنید – فقط نوع و تعداد وسایل خانه ای را که قصد جابجایی دارید وارد کنید و برنامه برای شما محاسبه می کند.

به عنوان یک قاعده کلی ، شما باید بتوانید محتویات یک اتاق را در حدود 10 جعبه کوچک ، 7-8 جعبه متوسط ​​و 5 جعبه بزرگ بسته بندی کنید. با این حال ، به شما اکیداً توصیه می شود که در صورت نیاز چند جعبه بسته بندی اضافی تهیه کنید (ممکن است تصمیم بگیرید که چند مورد دیگر را در آخرین دقیقه بسته بندی کنید یا ممکن است در فرآیند بسته بندی به یک یا دو جعبه آسیب برسانید و غیره).

وانت بار ظریف ، هنگام اسباب کشی تمام پروتکل های بهداشتی باربری را رعایت می کند.

کارتن بسته بندی را از کجا تهیه کنیم؟

کارتن های بسته بندی مورد نیاز خود را زودتر تهیه کنید تا بتوانید بسته بندی را در اسرع وقت شروع کنید (فشار نیافتن به موقع باعث کاهش استرس حرکتی می شود و به شما امکان می دهد با سرعت دلخواه و با توجه بیشتر به جزئیات بسته بندی کنید) به تو می توانی:

  • کارتن های بسته بندی کاملاً جدید را از شرکت های جابجایی محلی ، فروشگاه های خدمات پست و فروشگاه های لوازم اداری خریداری کنید یا مواد بسته بندی مورد نیاز خود را بصورت آنلاین سفارش دهید. مطمئن شوید که قیمت ها را مقایسه کرده اید و به دنبال معاملات ویژه ، تخفیف ها ، کوپن های تبلیغاتی و راه های دیگر برای کاهش هزینه بسته بندی لوازم هستید.
  • از مغازه های محلی (سوپر مارکت ها ، کتابفروشی ها ، لوازم خانگی و فروشگاه های لوازم الکترونیکی خانگی) ، مراکز کپی یا مراکز بازیافت ، جعبه های مقوایی رایگان استفاده کنید.

البته ، شما همچنین می توانید وسایل خود را در هر وسلیه که در خانه دارید (چمدان ، جعبه ، کیف ، سطل و …) به جای استفاده از کارتن های بسته بندی حرفه ای ، بسته بندی کنید. با این حال ، به خاطر داشته باشید که چنین وسایل بسته بندی بداهه ایمنی و راحتی جعبه های بسته بندی تخصصی را ایجاد نمی کند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button