نیسان بار 24 ساعته در تهران 02122347949

نیسان بار ظریف تهران

نیسان بار ظریف تهران با سابقه درخشان جزء بهترین باربری ها در سطح تهران با بیش از سی سال سابقه درخشان در امر باربری است. باربری ظریف دارای مجوز از اتحادیه ها ، دارای کادری مجرب از کارگران ماهر و کار ازموده دارای تیم بسته بندی حرفه ای شایدبرای خیلی ها مشکل باشد مشکلاتی مثل بسته بندی وسایل ،جابه جایی بار در اپارتمان ها ، جلوگیری از شکستن وسایل، باربری وی ای پی در این راستا شمارا یاری میکند شما می توانید کار های اساس کشی خود را به ما بسپارید و با خیالی راحت اساس کشی خود را انجام دهید.

رعایت پروتکل های بهداشتی نیسان بار

ظریف بار وانت تهران برای رضایت مشتریان خود تمامی پروتکل های بهداشتی باربری را رعایت می کند، استفاده از ماسک و دستکش ، ضد عفونی وسایل نقلیه بعد از هر بار سرویس رسانی به مشتریان انجام می گیرد.

تمامی نیسان بار ها مجهز به ضربه گیر ، پتو ، کارتون و طناب می باشند ، تا اثاثیه شما را به سلامت کامل جا به جا کنند. شرکت وانت بار ظریف تهران برای اولین بار با داشتن مجوز از اتحادیه در سطح شهر تهران تأسیس شده است.


تماس با نیسان بار ظریف تهران

نیسان بار ظریف به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی وانت تلفنی را به شما ارائه داده و بارهای شما را با نیسان و وانت بار به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد ، ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم تا سرویس دهی خودمان را به شما ارائه دهیم.

تماس با شعبه مرکز تهران

تماس با شعبه غرب تهران

تماس با شعبه شمال تهران


هزینه باربری نیسان بار ظریف

کرایه وانتبار به عوامل مختلفی من جمله تعداد کارگر ، مسافت و … بستگی دارد ، اما هزینه باربری تهران طبق مصوبه اتحادیه باربری تهران تعیین می شود، و ظریف بار وانت تهران برای رعایت حال مشتریان خود حداقل قیمت باربری را دریافت می کند.

کرایه نیسان بار به عوامل زیر بستگی داره:

  • تعداد کارگر
  • مسافت بین مقصد و مبدا
  • استفاده از خدمات بسته بندی
  • زمان

برای آگاهی از نرخ دقیق باربری با ظریف بار تماس حاصل فرمایید، تا شما را کارشناسان ما راهنمایی کنند.

حداکثر بار قابل حمل در نیسان بار ها

در وسایل نقیله وانت (مثل پراید وانت و پیکان وانت) حداکثر تا 1300 الی 1500 کیلوگرم وسیله می توان حمل کرد، که شامل وسایل خورده ریزه و بزرگ می باشد. پیشنهاد می کنیم برای جا به جایی وسایل خرده ریزه و کم وانت بار استفاده کنید ، به این خاطر که هزینه کمتری نسبت به نیسان پرداخت خواهید کرد و می توانید تمامی وسایل منزل خود را هم جا به جا کنید.

ظریف بار وانت تهران این امکان را برای مشتریان عزیز خود فراهم می کند که در صورت نیاز وسیله نقلیه بدون کارگر یا برعکس را سفارش دهند و در اختیار مشتری قرار می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button