وانت بار ظریف

وانت بار 24 ساعته در تهران

وانت بار ظریف تهران با سابقه درخشان جزء بهترین باربری ها در سطح تهران با بیش از سی سال سابقه درخشان در امر باربری است. باربری ظریف دارای مجوز از اتحادیه ها ، دارای کادری مجرب از کارگران ماهر و کار ازموده دارای تیم بسته بندی حرفه ای شایدبرای خیلی ها مشکل باشد مشکلاتی مثل بسته بندی وسایل ،جابه جایی بار در اپارتمان ها ، جلوگیری از شکستن وسایل، باربری وی ای پی در این راستا شمارا یاری میکند شما می توانید کار های اساس کشی خود را به ما بسپارید و با خیالی راحت اساس کشی خود را انجام دهید.

رعایت پروتکل های بهداشتی وانت بار

ظریف بار وانت تهران برای رضایت مشتریان خود تمامی پروتکل های بهداشتی باربری را رعایت می کند، استفاده از ماسک و دستکش ، ضد عفونی وسایل نقلیه بعد از هر بار سرویس رسانی به مشتریان انجام می گیرد.

تمامی وانت بار ها مجهز به ضربه گیر ، پتو ، کارتون و طناب می باشند ، تا اثاثیه شما را به سلامت کامل جا به جا کنند. شرکت ظریف بار وانت تهران برای اولین بار با داشتن مجوز از اتحادیه در سطح شهر تهران تأسیس شده است.

هزینه باربری

کرایه وانتبار به عوامل مختلفی من جمله تعداد کارگر ، مسافت و … بستگی دارد ، اما هزینه باربری تهران طبق مصوبه اتحادیه باربری تهران تعیین می شود، و ظریف بار وانت تهران برای رعایت حال مشتریان خود حداقل قیمت باربری را دریافت می کند.

کرایه وانت بار به عوامل زیر بستگی داره:

  • تعداد کارگر
  • مسافت بین مقصد و مبدا
  • استفاده از خدمات بسته بندی
  • زمان

برای آگاهی از نرخ دقیق باربری با ظریف بار تماس حاصل فرمایید، تا شما را کارشناسان ما راهنمایی کنند.

حداکثر بار قابل حمل در وانت بار ها

در وسایل نقیله وانت (مثل پراید وانت و پیکان وانت) حداکثر تا 600 الی 700 کیلوگرم وسیله می توان حمل کرد، که شامل وسایل خورده ریزه و بزرگ می باشد. پیشنهاد می کنیم برای جا به جایی وسایل بزرگ و سنگین از نیسان وانت استفاده کنید ، به این خاطر که فضای بیشتری برای ما بقی اثاثیه فراهم می کند و می توانید تمامی وسایل منزل خود را با یک ماشین جا به جا کنید..

ظریف بار وانت تهران این امکان را برای مشتریان عزیز خود فراهم می کند که در صورت نیاز وسیله نقلیه بدون کارگر یا برعکس را سفارش دهند و در اختیار مشتری قرار می دهد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 4]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button